Хайде на общофорумска среща

  • 5 483
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 371
Какво стана, че нищо не разбрах?
Аз имам кардинално предложение. Обединяваме двете срещи, резервираме цялото заведение "Градина" и съответно си поръчваме МУЗИКАТА, А? Дали ще се съберем толкова народ? Защото иначе стават много срещи една след друга. newsm78
Ми на мен лично не ми се идва в Градина, не защото не харесвам тамошната компания, напротив. Остави и чалгата, ще я преглътна. Но това си е кръчма. Музиката дъни и собствените си мисли не чувам. Комуникацията е невъзможна просто.

# 32
  • Мнения: 3 861
на мен ми е все тая...В градина, в папа Джо, в Славяни....и за датата нямам претенции, така или иначе незнам дали ще дойда, НО...


Ако искате анкета за дати
ето

Гласувайте за дата!


ако искате анкета за заведение, ще пусна и това да се гласува...

опасявам се обаче, че от толкова много гласуване няма да остане време самата среща да се организира...

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 15:17 от доня КОПРИВА

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Какво да направя?
Да пускам анкета ли?
за дати?
за кои?
Казвайте...

Пусни анкета за датите 6, 13 и 20. 27 не го пиша, защото тогава е спамърската и наистина става тъпо това разделяне. Освен, ако спамърите не се навият да се обединят двете срещи и да пропуснат "Градина" този път  Wink
Единственият проблем е, че до 6 остава много малко време и за "Папа Джо" може и да не стане.

# 34
  • Мнения: 7 474
13.10 си е екстра  Wink ,
но следващата на 12.11 ми е мисия невъзможна-
имам рожденничка в къщи  Wink

# 35
  • Мнения: 7 474


Пусни анкета за датите 6, 13 и 20. 27 не го пиша, защото тогава е спамърската и наистина става тъпо това разделяне. Освен, ако спамърите не се навият да се обединят двете срещи и да пропуснат "Градина" този път  Wink


6-ти е близо, 20 и 27 нямат смисъл, защото на 12 ноември ще има пак общофорумска среща Wink
А и нали видя,че на общофоремската и спамската ходят почти едни и същи хора Laughing

# 36
  • Мнения: 3 268
Хайде да определим дата и да запазвам за Папа Джо. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
6-ти е близо, 20 и 27 нямат смисъл, защото на 12 ноември ще има пак общофорумска среща Wink
А и нали видя,че на общофоремската и спамската ходят почти едни и същи хора Laughing

Като гледам гласувалите, интересът не е огромен...Дали изобщо има смисъл от среща преди 12.11...

# 38
  • Мнения: 3 861


Пусни анкета за датите 6, 13 и 20. 27 не го пиша, защото тогава е спамърската и наистина става тъпо това разделяне. Освен, ако спамърите не се навият да се обединят двете срещи и да пропуснат "Градина" този път  Wink


6-ти е близо, 20 и 27 нямат смисъл, защото на 12 ноември ще има пак общофорумска среща Wink
А и нали видя,че на общофоремската и спамската ходят почти едни и същи хора Laughing

анджък де

ето затова определих датата еднолично още преди 3 дена, но има много несъгласни затова вече има анкета

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Като гледам гласувалите, интересът не е огромен...Дали изобщо има смисъл от среща преди 12.11...
Мне. Срещата на 12-ти ще е голяма и весела. Годишнина, все пак Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 861
6-ти е близо, 20 и 27 нямат смисъл, защото на 12 ноември ще има пак общофорумска среща Wink
А и нали видя,че на общофоремската и спамската ходят почти едни и същи хора Laughing

Като гледам гласувалите, интересът не е огромен...Дали изобщо има смисъл от среща преди 12.11...

ами това е другия вариант, среща да няма...

# 41
  • Мнения: 3 268
На 12.11 къде ще е срещата?Тогава нека тя да остане.

# 42
  • Мнения: 7 474
Има тема за гласуване за дата! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227914.0

# 43
  • Мнения: 4 371
Мне. Срещата на 12-ти ще е голяма и весела. Годишнина, все пак Simple Smile
Ще има ли тема на срещата като предишните - цветно/етно, шапки, сватбени рокли Crazy
И съм ти писала лично, няма ли да ми отговориш, вече втори ден протакваш Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
ами това е другия вариант, среща да няма...

Ми, добави го тогава като опция, освен датите  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт