5 неща в моя живот, заради които си струва да продължа.

  • 2 863
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
 Heart Eyes

Днес за първи път видях цветно в мечтите си как един ден около мен щъпукат три-четири внучета и аз тичам след тях с мекици да ги тъпча  Grinning До неотдавна се страхувах, че...няма да ми се случи, но вече направих необходимото, ако не достатъчното, за да създам предпоставки за това  Mr. Green

1. Заради детенцето ми (за още дечица ?!  newsm78 #Crazy да сме живи и здрави!)
2. Заради внуците, на които ще разказвам врели-некипели и назидателно ще размахвам пръст
3. Заради чудните приятели, които имам
4. Заради страхотните ми родители
5. Защото мога нещо да дам - обич, рамо,...акъл  Mr. Green

Абе, както пеят "Форинър" - "I can't believe we're here for no reason"  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
... в мечтите си как един ден около мен щъпукат три-четири внучета и аз тичам след тях с мекици да ги тъпча  Grinning

Пълна противоположност на това как аз се виждам:

В топла страна, на морски плаж, след няколко пластики, с грим и пъстра рокля - с коктейл в ръка... От време на време дъщеря ми се обажда, а аз й казвам нещо от рода на: "Оооо, мила, какви ги говориш -  Пак си бременна - мисли за фигурата си - знаеш ли колко скъпо ще ти струва да се оправиш после при д-р Х..." или "Не, мила, не мога да дойда да ви видя сега...въздухът и туристите лятото в Ню Йорк/ Париж/Рио не ми се отразяват добре."

 Joy Joy Joy

# 17
... в мечтите си как един ден около мен щъпукат три-четири внучета и аз тичам след тях с мекици да ги тъпча  Grinning

Пълна противоположност на това как аз се виждам:

В топла страна, на морски плаж, след няколко пластики, с грим и пъстра рокля - с коктейл в ръка... От време на време дъщеря ми се обажда, а аз й казвам нещо от рода на: "Оооо, мила, какви ги говориш -  Пак си бременна - мисли за фигурата си - знаеш ли колко скъпо ще ти струва да се оправиш после при д-р Х..." или "Не, мила, не мога да дойда да ви видя сега...въздухът и туристите лятото в Ню Йорк/ Париж/Рио не ми се отразяват добре."

 Joy Joy Joy
Аз когато имам мечта постоянно се чудя как да я реализирам. Доста би ме натажило да знам че мечтата ми е неизпълнима. А и някак си много филмско звучи това, което си написала, нямаш ли нещо по-...българско. хехехе

# 18
  • Мнения: 911
Ама лошо няма човек да си мечтае, че е в някой филм! Щом така се разтушава и това го обнадеждава  Heart Eyes

Иси,

това Ню Йорк - Париж - Рио, много път бе?!  Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
AL Jankoni, за теб може и да е неизпълнима, но за мен си е съвсем реална мечта Wink

trayana, от началото на годината съм прелетяла около 30 хил. мили... пътешества ми се и се надявам дъщеря ми да прилича на мен Simple Smile - За сега е така - обожава да е по хотели.

А иначе наистина смятам да се 'пенсионирам' някъде на топло. Последното, което би ми хрумнало е да отглеждам внуци... нищо лошо - просто не съм такъв човек.  Peace

# 20
  • Мнения: 911
 Peace

кажи ми, че тая снимка на Сена си я правила ти!  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз съм я правила Simple Smile

# 22
  • Мнения: 911
ехеееее! Бравус! Party

# 23
  • Мнения: 911
пардон!!! на автора, че малко се увлякохме в мечти и съвсем му офффффф-нахме темичката  Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
пардон!!! на автора, че малко се увлякохме в мечти и съвсем му офффффф-нахме темичката  Embarassed

Що бе - ето:

н-то /за мен/ нещо: Да пътувам. Да се запознавам с нови хора, да виждам колко е малък света... Да снимам Simple Smile

# 25
Тя и без това нещо не ме кефи тая тема щото не се получава разговор. Ами всеки си издекламира 5те неща децата, колата, жената и  изчезва(предполагам). Аз я сложих повече темата хората тук да се позамислят за хубавите неща в живота, защото има много такива, но обръщаме прекалено много внимание на лошите. Или така ми се струва, може да съм попаднал в такъв момент.
Като ме пообвиниха в някви неща в темата за представяне ми беше станало много гадно и помолих модераторката да дропи темата, ама хубаво се пак че не го направи за да седна и аз да си извадя моите неща и да си ги запиша.

# 26
  • Мнения: 2 655
1. Децата ми, тъй като за тях съм най-добрата майка Laughing;
2. Семейството ми;
3. Работата ми, която обожавам;
4. Мечтите ми, които са толкова смели, че не мога да се лиша да не съм там когато ги постигна;
5. Живота, като цяло които е едно голямо предизвикателство, което си струва да изживея;

Е хората които ме познават от тук ще разберат, защо точно тези 5 съм посочила.

# 27
  • Мнения: 2 956
Не съм си и помисляла да спирам, но все пак: струва си заради много неща, не само 5... естествено на първо място-детенцето ми; после заради самата мен; заради близките ми; заради това,което мога и искам да направя с живота си, заради по-доброто бъдеще- моето и това на детето ми; заради вярата,че доброто у хората ще се завръща с пълна сила; обичам да пътувам- надявам се ,че пак ще мога и т.н. и т.н.
Нямам миражи- имам реално осъществими мечти,които трябва да станат реалност все някога Simple Smile

# 28
  • Мнения: 332
1. и най-важното-детето ми
2. заради мен самата/не смятам 4е 1 провален брак трябва да ме спира да живея,напротив.....давами стимул да съм още по-борбена,амбициозна и силна майка и жена/
3.заради мечтите ми за по-добър живот
4.заради самия живот,който трябва да се изживее/има толкова много неща които искам да направя и постигна.../
5.защото мога да обичам и искам да обичам

Много семейства просто съществуват,само и защото нямат друга алтернатива/пари,къща.../и тоест фиктивен брак...
ние поне не сме принудени да търпим някого...
СМЕЛО НАПРЕД МОМИЧЕТА Hug Hug

# 29
  • Мнения: 623
А иначе наистина смятам да се 'пенсионирам' някъде на топло. ...

На топло? Isa на това хората не му казват пенсия Joy Joy Joy
Но ако говорим за пенсия, някъде на юг, не е лоша идея (какъв ли ще да е размера на такава пенсия) искам и аз...

Общи условия

Активация на акаунт