Рицарки на Бялото кантарче 01.10.2007 - 08.10.2007

  • 18 852
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 4 806
м-да ... става ... макар да ми се пръска главата ... льокам си трето поред - здравоооо!

# 62
  • Мнения: 1 369


Заповядайте  Hug

# 63
  • Мнения: 4 447
На мен ми е 5-то или 6, то, ама така няма да правя повече! Разтреперах се чак. Вчера до късно, днес от рано, за днес мисля да приключвам с работата - спи ми се, че 2 не виждам.  Мисля да изненадам децата. Горките. Laughing Пък може и приятно да ги изненадам - да ги заведа някъде, да създаваме спомени  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 8 348
моето вече се съвзе от изненадата и рече, че достатъчно време сме прекарали били задено
или можело да си седя вкъщи, ама да не съм пипала компютъра
направо все едно съм майка
и аз трето кафе пия

# 65
  • Мнения: 2 147
..идвам за кафето Simple Smile, за което благодаря на Тани  bouquet
...и мен ме  боли главата, ooooh! ужасно #Cussing out
..имам доста работа, но мисля повече за днес стига Thinking ooooh! Mr. Green
Били, стига вече с тези вируси Heart Eyes Hug
Малко ще ви по- прочета newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариетке горда майка на два бонбона  Heart Eyes Кажи нещо за Маги и аз чакам и току надничам.

И аз глътнах второ кафе, днес пак ми е смъцафръцано, ама айде дано да тръгва на по-добро. Иначе нали съм с новите и дългоочаквани дънки, та много си се радвам. На всичко отгоре и сланините не ми стърчат много над колана, даже почти хич не. Мале какви изречения - филолог та дрънка.

Миме в интерес на стиниата се радвам за теб, че вече си официално безработна, явно му дойде времето да потърсиш нови хоризонти. Мисля си, че човек не е продуктивен под напрежение и твоето решение е вярно и правилно. Пък и както се казва всяко зло за добро, т.е злото шефоколежково отношение ще доведе до по-добра работа, пък може и до ново гадже....... Mr. Green Peace

# 67
  • Мнения: 2 147
...изчетох ви и това, което запомних е, че Пуки е с със зеленоокият мен Peace
..за Анти- грух, май не е толкова анти Simple Smile Hug
Попче, честитии дънки и  липса на секс "дръжки" Simple Smile Heart Eyes
Защо Мариетка пропуши, Naughty то и сега е вредно за бебока Naughty Hug #2gunfire
..  Praynig Praynig Praynig за Маги....
.. до по- после Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 4 806
като рекохме за по кафе и ... се залетяхме да посвършим нещо Simple Smile
при мен поне така се случи ... и си побач мноооого добре, от което съм доволна
и ядох междувременно
сега смилам и ми споко на дУшата  hahaha

Попинс, и твоята думичка си я бива - "смъцафръцано"  Hug

# 69
  • Мнения: 2 147
.. къде изчезнахте Hug

# 70
  • Мнения: 2 487

     Тук съм  wavey

     Аз съм  #Silly

     Все още е понеделник  Laughing Пия вода. Рупам зеле. Качвам стълби.

    ЧРД  на  Ваското на Вещи   bouquet
    Браво Шерифе . Ден , през ден , свещи духате  у вас , а нито се оплака , ни се оправда  Hug

    Взимайте пример  Naughty

    И аз видях голото тумбаче на малкото ни юначе  Hug

    Миме  Hug

  Дани , здрасти  Hug Свари ни по долни гащи  Mr. Green
     

# 71
  • Мнения: 1 479
Пак здравейте! Не мога да се спра с това домакинстване, ама няма накъде!  Туршията - утре ще я довърша , не знам може и по-късно, ако мъжа има работа и не ходим до метро на пазар сигурно ще я довърша!

Вещи, честит рожденник! Жив и здрав и много да те радва!
Данир добре дошла!

Май ще си направя второ кафенце!
С режима- добре, с физ също , с вода - едва я пия, цигари - не много - 6-7!

# 72
  • София
  • Мнения: 8 348
е ме
комшиите пекат чушки и чак ми люти на очите
аман от зимниносен сезон

ще ям пиле
много вода и кафе изпих
почти преборих детето за компютъра

# 73
  • Мнения: 13 762
Ехооо Laughing И аз пак съм тук.
Нали знаете, по стар орденски обичай, като каже някой,
че има много работа, и не излиза от форума Mr. Green Е, аз малко поизлязох, ама бързо се върнАх Blush

Честит празник на Вещи Hug И момчето хубаво, и името му хубаво, и зодията му хубава, и мамата му хубава Laughing Все така да е  bouquet

Айя, тъкмо щях да питам де си? Проваляш ни стереотипа. Сутрин не ни посрещаш с "добро утро" и ние затова дебелеем, да знаеш Crossing Arms

Мими, нарадва ти се вече синето, а Wink Тъй, де, що му разваляш рахата Laughing
Аз друго не мога да разбера. Как може преди няколко месеца да си доволен от някого и да му даваш повишение, а после да го гониш или така да му вгорчиш живота, че той да си бяга. Нали човекът си е все същият!?
Успех в търсенето на нова работа. Със сигурност ще е за добро Peace

Зетче, ти къде видя, че Мариета е пропушила newsm78

Асса, речи си го направо: "Да ви имам и  главите тъпи!" Какво деликатничиш Mr. Green
Ние всичко поемаме -  критики, ругатни, храна, вина  Blush

Добра дошла на Дани  bouquet То може би това е начинът- тайно си слабееш, пък накрая идеш на седянката. Че на нас от многото приказки не ни остава време за режими newsm78

Били, права се оказах значи, че тази Т не е от нищо. Ама то не случайно хората казват: " Не питай учило, а патило". На теб не ти ли е второ детенце малката? Хайде, оздравявайте. Пък докато порасне, половин доктор ще станеш!

Аз днес го карах гладно, само на кафета, но сега наваксвам. По всички правила на диетите съм, нали ooooh!

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 17:48 от птица

# 74
  • Мнения: 5 873
Здравейте,мили мои! Hug

Днес съм режимна. Grinning
Ходих на зъболекар,докторката ме похвали,че зъбите са ми в отлично състояние. PartyЕ,само ми смени счупената пломба,но аз за това отидох... Flutter

Налапах се с кисело мляко,без да го дъвча,ама до 7 часа много време ми се видя,а Шаро дърпа синжира... Laughing

И сега поред:

Честит ти рожденник,Вещи!  bouquetДа ти е жив и здрав и много да те радва.И благодаря за почерпката. Hug

Мариетке,много сладки синове си имаш. Heart EyesДа са ти живи и здрави.И продължавам да стискам палци на Маги!Моля се да оздравее ! Hug

На Били-да оздравяват болничките. Hug

На заслабналите-честито!  bouquet

На Пуки-като направиш питките искам снимка. Hug

Аз се чудя какво да правя-трябва да сготвя , а нямаме вода. Crossing Arms

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт