Боя за коса Londa vs. Garnier?

  • 9 176
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
2 пъти се боядисвам с Londa color и 2-та пъти изобщо не става цвета, който е посочен. Боядисвам се руса и единствения ефект, който се получава е някакви сиви и розови отенъци. Какво ще кажете за Garnier Nutrisse? Отговарят ли си цветовете, подхранва ли косъма, пада ли цвета и кои руси тонове ползвате? Има ли смисъл следващия път да си взема Garnier Nutrisse или да продължа с Londa?

# 1
  • Мнения: 364
Аз се боядисвам с Лонда-проф. - смесвам 12/1 и 9/0. и ми става чуден цвета - хем не е жълто, хем не е и много сиво  newsm10. Доволна съм.
 А с Гарниер се боядисах веднъж и косата ми стана жълта, ама чак оранжева - идеше ми да  smile3511 После 3 пъти се боядисвах докато се покрие тая гад . Но незнам дали беше Garnier Nutrisse  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 282
И двете съм ги ползвала, но Лонда-та повече ми харесва. Гарние-то много бързо ми пада - 2 седмици и все едно не съм се боядисвала.

# 3
  • Мнения: 5 362
Лондата е по-силна,а Гарние е по-щадяща.За това и по-бързо пада боята.
И от двете марки съм доволна.Винаги се е получавал цвета,който е показан.
Купи си професионалната на Лонда,ако все пак искаш да продължиш с нея.Много по-добра е от Лонда-колор.

# 4
  • Мнения: 80
А професионалната Londa не е ли по-силна? Аз си съсипах косата с Чифели-първо е много силна и второ-разбрах, че съдържала някаква забранена съставка и преди време била забранена.

# 5
  • Мнения: 5 362
От край време се боядисвам с Чифели и съм много доволна Peace Косата си ми е добре.
Напоследък обаче я намирам трудно.В Търново я продават само в един магазин,който е на м... си,и ми е голям зор,докато отида до там.Но искам ли добър резултат-винаги разчитам на нея Wink

# 6
  • Мнения: 2 047
  За Лонда, но професионалната.

# 7
  • Мнения: 27 524
Какво ще кажете за Garnier Nutrisse?
Отговарят ли си цветовете, подхранва ли косъма, пада ли цвета и кои руси тонове ползвате?
Има ли смисъл следващия път да си взема Garnier Nutrisse или да продължа с Londa?


От двете, твърдо съм за Гарние, Лонда не. От боите на Гарние Нутрис е най-хубавата  Peace
Отговарят, не ми се вярва чак да подхранва наистина. Цветът пада различно при различните коси и цветове, ползвала съм едно пясъчно май беше, доволна бях.
Вземи си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт