Коритаров си заминава. Ще ви липсва ли?

  • 4 018
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Няма да ми липсва толкова ама Лора ми е много симпатична.

# 61
  • Мнения: 984
Коритаров трябва да остане, на Лорчето не й е там мястото.
А НТВ ако иска да я гледат, т.е. да печели от реклами, трябва да постъпи с прищевките на Гергов като с бълхоразвъдник - в запален контейнер.

Бареков е дудук - смехотрорец, а Анна Цолова - недоразумение на Джурналистиката.

Харесваше ми в началото блока на БТВ. Трябва да върнат Векилска и да пуснат някой от разследващите журналисти като партьор. Някой по-устат като носител на конфликта, а Мариана - като умиротворител. Такава комбинация би имала успех сред целевата група на предаването.

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 22:51 от Mишон, Ph.D.

# 62
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа ,ще ми липсва,както ми липсваше по БТВ-затова сега гледам Нова Hug

# 63
  • Мнения: 1 303
Много му се кефя,има доста акъл в главата си

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 00:47 от Vessselka

# 64
  • Мнения: 148
Мен също ме кефи, интересува ме на екрана, а какъв е като човек не ме вълнува, не ми е в къщата Laughing

# 65
Коритаров трябва да остане, на Лорчето не й е там мястото.
А НТВ ако иска да я гледат, т.е. да печели от реклами, трябва да постъпи с прищевките на Гергов като с бълхоразвъдник - в запален контейнер.

Бареков е дудук - смехотрорец, а Анна Цолова - недоразумение на Джурналистиката.

Харесваше ми в началото блока на БТВ. Трябва да върнат Векилска и да пуснат някой от разследващите журналисти като партьор. Някой по-устат като носител на конфликта, а Мариана - като умиротворител. Такава комбинация би имала успех сред целевата група на предаването.
Абсолютно съм ЗА! Евалла за тоя коментар!

# 66
  • варна
  • Мнения: 263
Много е ерудиран.Ще ми липсва.

# 67
  • Мнения: 2 672
не, а и не го гледам

# 68
  • София
  • Мнения: 289
Да, ще ми липсва. Всяка сутрин гледам предаванията му и много ми харесва как ги води.

# 69
  • Мнения: 391
Ще ми липсва и много ще съжалявам.За момента няма друг журналист ,който да умее да разговаря с политиците от позицията на журналист  и да задава интересни въпроси.Другите TV журналисти са боза.

# 70
Какво се е случило? защо си заминава...или вече на всички им е писнало да го слушат как се зачжда гостите си...и това повтяряне на един и същи въпрос ме побърква

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 127

Бареков е дудук - смехотрорец, а Анна Цолова - недоразумение на Джурналистиката.

Харесваше ми в началото блока на БТВ. Трябва да върнат Векилска и да пуснат някой от разследващите журналисти като партьор. Някой по-устат като носител на конфликта, а Мариана - като умиротворител. Такава комбинация би имала успех сред целевата група на предаването.
М.Векилска е недоразимението на журналистиката.
Нещо си объркала темата и телевизиите Wink

Общи условия

Активация на акаунт