Октомври грее във позлата, дарява ни с надежда свята!

  • 20 144
  • 565
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 941
Добрутро и от мен! Hug
Благодаря за суперлативите за тортичката! За пръв път ми е. Вече приех първите поръчки  Laughing Симона се пазари с децата по 5 лв фигурката  Joy Joy Joy Като се има предвид, че бях пред провал и мъж ми викаше, че за толкова време, за което съм правила тортата, щял до отиде до Пловдив да купи Mr. Green
Честит празник на мамата на Глори. Да е жива и здрава!!!  bouquet
Ани, много ти е готино момченцето! Ще чакаме адашчето с нетърпение. Simple Smile
Ето малко снимки от партито -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176556&photo=6

# 46
  • Мнения: 7 109
Голямо куку съм.  Crazy
Видях че Мони гушка брат си и в следващия момент една друга какичка го гушнала на снимките. И защото съм връл физиономист, се сетих след известен размисъл, че другата гушкаща какичка  всъщност е Аги.  Crazy

Много хубави модели има на снимките!

Вчера се видях с Херината сватя преди Херата да знае, че всъщност тренира за люта свекърва.  Grinning Малчото е невероятен. Херко, почвай да се трудиш за щерка, че  такова готино момче не е за изтърване. Да  знаеш.   Heart Eyes А и на сватя ще случиш. (Кукича да не го приема лично Mr. Green)

# 47
  • София
  • Мнения: 1 098
Аги, голям купон сте имали. Много хубав рожденника, и златната мама , която и вкусна торта е направила  Heart Eyes. Дояде ми се много от човеченцата.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 098
Девойки красиви, да си призная ли колко ми липсва настроението което витаеше до скоро тук. Есенна апатия ли ни е обзела не знам, но определено смея да твърдя , че не ми допада особено.  Mr. Green Ще ми се наложи днес да преинсталирам пак Windows, и току що ми изкара грешка някаква. Ще рестартирам и дано не се загубя за по-дълго време, че ще ми липсвате още повече. При това ми се е заклещил интернет кабела за Уан картата и ... не мога да го извадя, но сигурна съм не сте попадали на луда с лаптоп с интернетски кабел висящ  Mr. Green . Гуша ви силно.

# 49
  • Мнения: 1 369
Днес благодарение на Мосю Саркози и на мадам Берни имах почти почивен ден. За сметка на това сготвих за 2-3 дни напред и преоткрих това прекрасно нещо следобедния сън... Правех си планове за дълга следобедна разходка, и вместо това изпаднах в 2-3 часов следобеден съм и сега се чувствам прекрасно:)
 На мен отдавна ми липсва онова настроение, за което говори Рита... И на мен много ми липсвате. Време ни е май пак да си организираме някоя срещичка,поне да се видим...ама повече да се появите, а не както напоследък все се уговаряме и някои хора накрая бият отбой...
 Ритке,успех с преинсталацията. И моя нет нещо напоследък много ме тормози. Ей на-сега пиша,а дали изобщо ще успея да публикувам не е ясно...
 Аги,много сте хубави всичките на тържеството. И аз кат Рони се обърках коя е таз какичка гушнала Лъчи:) А Лъчи колко е пораснал и какъв е сладур,нямам думи:)

 Гуша ви всички!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 123
да и на мен много ми липсва тонуса от преди.А и класната и нея никаква я няма да ни строява.
 За среща съм навита,тъмно някои сладурки ще ни пият от сокчето и ще се заразят с бременелски вирус. Grinning

# 51
  • Мнения: 7 109
Мда, класната ...  Thinking

Whistling Whistling Whistling Whistling Свеееетлееее!

# 52
  • Мнения: 1 409
На мен също ми липсва оново настроение,което итаеше тук във времето,в което бях тръгнала скоростно към черната дупка,но вие ме спасихте.За което ако още не съм ви казвала много ви обичам,нищо,че не съм ви виждала на живо още и малко ме е срам  Embarassed
Ники,радвам се,че си могла да си починеш.Жалко,че не можах да дойда,обаче съм в борба с един вирус,който ме тормози,а пък не мога да си позволя да те заразявам.Все пак ни отглеждаш снахата  Mr. Green Малко ме беше срам,ама сега съм доволна,че си се наспинкала хубаво и се,чувстваш добре.Ама ще дойда тия дни когато имаш време да ме вместиш.
А на вас със Зори кога ще ви станат резултатите от антифосфолипидните?
Ритка,успешна преинсталация.Дано стане бързо и безпроблемно.
Класната никаква я няма верно,ама дабеше само тя.Електра и тя зачезна,а пък за Мимич няма да говорим.Нещо в последно време  останахме малко,дано поне имат хубаво оправдание като се появят,че то срамота направо.
Днес Марти направо ме е побъркал.Оставих го на кревата за малко със свален памперс да се разхлади,че много жега и се обърнах да взема нов.Тръгвам към кревата,а той се хили като тиква.И си викам тва дете на памперса ли се радва,стори ми се странно щото не им се кефи много,ама както и да е.Заставам над кревата и по едно време усещам нещо ми мокро на крака.Поглеждам надолу нашия се изпикал и то потикло през мрежата и до кревата локва.Е за това се хили,а аз си мислех,че на памперсите се радва.
Аз май много се разписах.
Отивам да хапна нещо и да лягам,че тая хрема ще ме унищожи.Едва дишам вече.
Гушкам ви  Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 3 123
казаха,че утре ще са готови.

# 54
  • Мнения: 1 369
...нищо,че не съм ви виждала на живо още и малко ме е срам  Embarassed

А пък днес за малко да ме видиш:)) Най ме е яд,че щях да гушкам Марти,а ти не ми го доведе... Поне Саркози да беше дошъл на зъболекар на ваше място, а пък той на прием ми отишъл, през 3 къщи от нашата...
Берни, доц. Конова ми беше писала,че трябва да изследвам и някакви NK клетки,ама в тая лаборатория не ги правят. Що е то и прави ли се във вашата? Като ми зараснат веничките да пусна още малко кръвчица... smile3511

Зори,аз не мога утре да ида да ги взема... Ще ида сигурно в понеделник сутринта, хем и БХСто трябва да ми е готово. Предполагам, че на теб няма да ти дадат моите изследвания,та ще остана още малко в неведение... Но ти ако си ги вземеш утре, веднага да се отчетеш:)

# 55
  • Мнения: 1 409
Аз уж щях да лягам,ама нещо се отложи.
Ники,ще ти го доведа обещавам.Искам не искам ще трябва да ми оправиш зъбчето,че като излезнеш в полагаема почивка кво ще правя.
NK клетките се наричат естествени клетки убийци и могат да допринесат до отслабване на имунния отговор между майчиния организъм и плацентата и от там до разрушаване на плацентата и загуба на плода.При наличие на NK-клетки се прави венозно вливане на имуноглобулин.При нас се правят,но ти препоръчвам да си вземеш едно талонче,защото иначе изследването е някъде около 100 лв.,ако не и малко отгоре.Талона се взима от гинеколог,не от личния лекар и кода му е 10.05
Стискам палци за резултатите утре  Peace

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Вчера се видях с Херината сватя преди Херата да знае, че всъщност тренира за люта свекърва.  Grinning Малчото е невероятен. Херко, почвай да се трудиш за щерка, че  такова готино момче не е за изтърване. Да  знаеш.   Heart Eyes А и на сватя ще случиш. (Кукича да не го приема лично Mr. Green)

Ронке тренирам вече и за красавица като този да прилича Crazy Дидо на тити хич...ама хич не е за изтърване..пич да дрънка Mr. Green Поръчала съм си на сержи мома точно като за него Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 409
Хера,Слави е страхотен пич  Heart Eyes.Да ти е жив и здрав

# 58
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Леле какъв сладурко е Слави  Heart Eyes Как не сте го изяли още това захарче, направо ви се чудя...
Момичета, айде и аз в хора на тия дето им липсва настроението отпреди няколко месеца. Няма нужда да ви напомням кой ме държеше, докато изтерясвах от нерви и кой най-искрено извън тесния ми семеен кръг се радваше на щастието ми. Без вас и да бях оцеляла от напрежението, със сигурност Филип щеше да е супер изнервен още от утробата ми е сега да се къса от плач... Вместо това, имам едно прекрасно дете, спокойно и все по-усмихнато. Ако не беше вашата компания, със сигурност превъртането ми беше вързано в кърпа. Не знам от какво се позагуби този дух. Ритка май е права, че есента действа леко депресиращо... Но идва месецът с многото празници и ще чакаме Коледният дух да си каже думата...
И, хайде, правете тая среща, че вирусът на бременността нещо е в застой... Чакам новите  заразени   love001
До после, че е време за ок-цок при нас!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 941
А бе мацки, за каква какичка говорите  Rolling Eyes толкова сдухана се чувствам. ooooh! Добре че сте вие да ми оправите малко настроението. По натам ще кача и другите снимки, ама вчера нещо много ми забиваше.

И мен нещо ме захлупи, направо ще се пръсна... След хубавият повод и приповдигнато настроение, сега ми се реве та знае ли се.

Хера, много е готин Славун.

Гушкам ви всичките. Hug

Общи условия

Активация на акаунт