Мами,как сте с килограмите?

  • 4 120
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 038
Ето ме и мен,като забременях бях 53кг.-родих 70кг.-изписаха ме 60кг. и в момента съм 58-59кг.
Всичко си е до структора,не съм пазила диета,спорт от време-на време,ям без да се ограничавам,по-колкото и,когато искам. Wink Направо ви съчувствам,като ви чета постингите и ви желая бързо и лесно отслабване. Wink

# 46
Holy, не се ли успокои малко поне, когато видя, аз на какво приличам. На 1.56 - 67кг #Shocked

# 47
  • Мнения: 1 283
Цитат на: Mini
Holy, не се ли успокои малко поне, когато видя, аз на какво приличам. На 1.56 - 67кг #Shocked
 love001

# 48
  • Мнения: 128
tova e bolna tema. imam o6te 10kg da svaliam, a ne moga da gi svalia.

# 49
  • Мнения: 2 040
Аз забременях на 50кг, качих до 9 месец - 10кг, родих и в коридора на родилното имаше кантар, качих се, (даже мерих всички на етажа  Laughing  Laughing  Laughing)  -  и бях 53кг, дойдох си в къщи 48кг, но тая зима се закучи работата на 52кг и не мърдат, каквото и да правя - затова си ям, колкото ми се яде, но всеки ден се заричам, че съм на диета от следващия и така до другия ден, до по- следващия и т.н.. Аз вече не кърмя - ама докато не бях омъжена си спазвах диетки, залагах на салати и плодове предимно, а сега немога, още повече че моя мъж яде неща расли на кокъл и като сложа нещо посничко, той вади нещо месно от хладилника и аз си викам: Добре, айде и днес и от утре край на дебелеещите храни - ДА АМА НЕ! През деня като съм сама с детето не хапвам нито грамче, ама вечер ....... което е по- зле, ама .... Laughing

# 50
  • Мнения: 1 283
И аз така си викам,ако сега(докато кърмя) не си хапвам от забранените храни,кога? #Silly

# 51
  • Мнения: 206
По време на бременността си наддадох 25 кила. #Crazy Сега имам още 10,но никак не бьрзам поне се наслаждавам и ям без да преувели4а...Та иде лято,някак ще отслабнем нали??

# 52
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: HOLY
Благодаря за подкрепата! Grinning Но тъй като с баткото веднага почти отслабнах,даже станах и по-слаба от преди бременността Cry Но май е било от ЕГН-то Thinking

Незнам дали от ЕГН-то. Аз съм с първо дете и съм на 25г. и също не съм свалила и грам. А всички ми казват колко съм отслабнала. Ама те слепи ли са кантара ми показва все същото.  Close  Нито съм свалила нито съм качила. А искам да сваля само 5кг. А не всичките 8, че преди бях прекалено кльощава. И аз като теб се надявам като спра да кърмя...  Neutral Face

# 53
  • София
  • Мнения: 725
Аз по време на бремеността качих 12 кг, след раждането бях 4 отгоре и ето - 10 месеца след раждането не мога да се преборя с тях и най-интересното е, че уж са само четири, а съм цял номер нагоре - от №44 станах № 46!?!?!?!?
Опитах и да ям и да не ям - ами не мърдам!?!?!
Чакам да се постопли и да наблегна повечко на салатките, а пък да става каквото ще, ама не мога да си влизам в старите дрехи и имам корем!!!!!!!!!!
Наистина се чувствам като втора ръка жена....

# 54
  • Мнения: 1 391
същата работа съм като теб... трагедия... зарекох се да тръгвам на плуване.....

# 55
  • Мнения: 1 181
Аз бях много слаба преди да забременея, през бременността си качих 22 кг. При раждането свалих 10. Сега съм към 57 кг. Не съм се паникьосала, но пък е кофти че ги сложих само на дупе и бедра и сега не ми стават старите дънки, поли и панталони. Иначе не  са ми проблем килограмите.

# 56
  • Мнения: 819
На мен ми остават 8-9 кг за сваляне. Сега съм 67. Влязох да раждам 78. Но тъй като кърмя, похапвам орехи и пийвам бозица.....Та ще видим кога ще си върна килограмите.

# 57
  • Мнения: 188
Ох, това май е болна тема за почти всички раждали жени. И аз се чувствам като че ли не съм си в кожата. Качих 17 кила до раждането, останаха ми още 3-4. Сега съм 53, уж не са толкова много, а се чувствам дебела и най-вече отпусната Sad . А за гърдите..... да не говорим.
Абе май никога вече няма да сме същите, дори и да си върнем килограмите smile3511 , но затова пък си имаме малките съкровища  ylinfant

# 58
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Гледам и чета - все някое и друго кило сте свалили поне. Ами аз, като не съм свалила нито едно от раждането, какво да кажа. Премерих се преди месец (5 месеца след раждането) и щях да падна от изненада. Все очаквах да съм много, ама пък само 1 кг да съм свалила откакто съм родила, вече беше върхът! Сега съм 93 кг!!!  #Shocked  Shocked  #Shocked Не че и преди това съм била фиданка, но в сравнение със сега, 70-те кг ми изглеждат недостижими!

Аз, принципно, още кърмя де, та се надявам на чудо като спра, че приличам на лелка и мъжът ми само ми се смее  #Puppy dog  Sad  Imp

# 59
  • Мнения: 1 502
Не знам при мен как се получи, но вече съм свалила 10кг., остават ми 4кг. до килограмите преди да забременея. Храня се когато съм гладна, но гледам максимално да пия течности заради кърмата. Не, че и аз не съм закръглена и като знам в БГ какви елегантни мами има... ама какво да се прави не се отчайвам.

Общи условия

Активация на акаунт