Плевенска октомврийска

  • 18 096
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 814
честит рожден ден на Тесс и на Теодора на Мериан      bouquet(много е хубава, вярно е.....а като малка беше и много послушна и събираше календарчета)

А сега й пожелавам да събира погледите на мъжете  Wink /Мериан, можеш да не го четеш  Simple Smile/

# 76
  • Мнения: 234
Ами да. д-р Пандурска се занимава с хомеопатия от дълги години. Дори не зная дали не е и първата в Плевен, която се занимава с това. Ако имате нужда я препоръчвам. Много съм доволна. Внимателна, точна , коректна.

Здравейте и от мен.
Може ли да попитам д-р Пандурска,детски хомеопат ли е?И може ли да получа някакви нейни координати.
Аз разбрах,че д-р Михайлова също е хомеопат в нашия град.
Предварително ви благодаря за всякаква информация,относно който и да е доктор-хомеопат за гр.Плевен.

# 77
  • Мнения: 814
Мили момичета, весело настроение и приятна среща довечера Hug. И ще чакам да видя снимки от нея!/Толкова ми се искаше и аз да дойда, но не можах да откажа на поровинката си, а утре го изпращам за две седмици до морето и, нали разбирате, няма как да бъда с вас/.
А Емичка днес е плакала по-малко в яслата, но пък е била с любимата си биба  Wink, та май заради това не е имало много плач.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 15:48 от arita

# 78
  • Мнения: 5 026
Благодаряяя! Приятно изкарване и на теб  Simple Smile
Съзирам още някой гласувал с опция други, без да се обозначи в темата.Ще видим кой е той довечера  Whistling

# 79
  • Мнения: 814
Благодаряяя! Приятно изкарване и на теб  Simple Smile

Simple Smile, и аз благодаря!

# 80
  • Мнения: 1 951
Благодаряяя! Приятно изкарване и на теб  Simple Smile
Съзирам още някой гласувал с опция други, без да се обозначи в темата.Ще видим кой е той довечера  Whistling

Не си наблюдателна, неее... Grinning

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Весело изкарване на вечерта. Следващия път ще заведете и нас, които няма да присъстваме.

# 82
  • Мнения: 814
Ейййййй, голямо затишие,  голямо стягане за срещата в "Будапеща" - маски, маникюр, прически...  и никаква активност в темичката  Wink. Активност - след нея  smile3521 и най - вероятно утре!
А ние, които няма да присъстваме, ще организираме следващата, съгласни...?

# 83
  • Мнения: 2 556
Всички да пиете по 1 малко за мое здраве днес на срещата Heart Eyes Може и голямо Mr. Green

# 84
  • Мнения: 248
Весело изкарване на всички  Hug

# 85
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕОДОРА!
Много щастие й желая!
Merian, да ви е жива и здрава!

  bouquet

Аз се отказах да идвам на срещата. Дъщеря ми ме вбеси жестоко и успя да ми скапе настроението. Лиших я от излизане, но покрай нея и себе си, защото няма на кого да я оставя.
Весело изкарване!

# 86
  • Мнения: 5 278
Честито и от мен на рожденниците днес, да са живи и здрави !  bouquet
И приятно изкарване на компанията .

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Какво затишие-това никога не е било, може би всички се излежават и релаксират . Аз пък снощи се отчетох с няколко покривки, които уших за градината и сега ме боли отново кръста. От понеделник и нашата градина ще стачкува ефективно. Вчера госпожите бяха  закичени с лентички - стачкуваха символично.

# 88
  • Мнения: 161
Бре, май наистина всички реанимират от снощи! DrunkХайде, хайде, чакаме компромати под формата на снимков материал! Laughing
Аз понеже съм заплес и съвсем съм забравила да честитя на Гретхен сдобиването с малкия мъж!Да ти е жив и здрав малкия Иван, да е послушен и да си похапва!

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Днес Пиер на Искрица Надежда има рожден ден! Пожелавам му много здраве и щастие и да бъде силна опора на смелата си майка.
Искрице,  моля се да намериш утеха и сили и заедно с двете ти прекрасни момчета да продължите напред.

Общи условия

Активация на акаунт