Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Много ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате гинеколог от клиниката Света София, която се намира на бул. България, над Била. Много ми е близко и бих искала там да хода на консултации, пък и вече ми е крайно време, защото съм в 3-я месец.

# 1
  • София
д-р Валери Нецов.За мене е най-добрия доктор.Изродил е и двете ми деца. Peace

# 2
  • София
д-р Валери Нецов.За мене е най-добрия доктор.Изродил е и двете ми деца. Peace
Peace

# 3
  • Сред звездите...
Д-р Константин Ташков-млад е,но е наясно с нещата,много е внимателен и пак бих родила при него!Баща му е експерт,няма нужда от реклама.Те заедно ми правиха секциото,почти не си личи.

# 4
  • Сред звездите...
Не става ли дума за бившата Тина Киркова...Сори,не съм разбрала!Поздрави!

# 5
  • гр. София
Става дума за клиниката на Мазнейкови - св.София, нали? Аз ходя при д-р Панова - добра е, препоръчвам ти я Peace или д-р Мазнейкова.  Успех! Hug

# 6
  • Белгия/София
Не става ли дума за бившата Тина Киркова...Сори,не съм разбрала!Поздрави!

И аз така помислих и щях да препоръчвам, но явно не е тази  Simple Smile

# 7
Д-р Константин Ташков - много готин човек и прекрасен лекар. Баща му добре го е научил. Раждах при него и съм адски доволна.

# 8
  • София
То до сега само Galia_K е препоръчала май по темата...напиши в заглавието, че става дума за клиниката на Мазнейкови, ако аистина за нея питаш....

# 9
  • София
Ами и д-р Лекова и д-р Павлова водят ЖК и са добри. Най-добре разгледай графиците им и си прецени при коя ще ти бъде по-удобно.

# 10
  • В райската градина
Ако Валери Нецов води ЖК - не се колебай, иначе и Лекова и Павлова са добри специалисти.
Аз родих при него- не бих го сменила.

http://www.netsov.com/

# 11
  • София, Борово
Аз ходя при Д-р. Лекова и съм доволна.

# 12
  • София
д-р Гогова, на щат е в болницата от 20 години, всеки ден изражда бебета, предполагам няма какво да я изненада, и няма да е гостенка на дежурния екип там когато  ме изражда накрая, както повечето докотри които са към медицинския център, но не са на щат в самата болница(нали за бившата тина киркова питаш), следи ми бременността и най-важното за мен: тя е от малкото останали лекари които не станали търговци в душата си. Ако ме разбираш...важно е много е важно лекаря когото избереш да има познания и опит...но за тебе няма да има никаква полза от тях, ако той няма желание и не се чувства длъжен да се погрижи за теб като човек за човек...

Иначе се занимава и с хомеопатия, което ми едобре дошло защото не искам да ситровя бебето с химия, адосег за втори път хващам грип. лошото е че каято повечето добри лекари е много заета, и не може да ти отделя с часове всеки път. но пък аз каквото ме интересува си чета и от книги и от нета, каквото не ми е ясно -питам, но не знам някой лекар да е лекувал с рриказки- важното е като те следи да е стриктна да забелязва всичко ида взима мерки, не толкова да ми обяснява неща които няма да започна да разбирам колкото нея. Ако й и мам доверие- все едно че ги знам.

# 13
Здравейте за първи път отговарям тук във форума!
На бързо искам да кажа НЕ ОТИВАЙТЕ ПРИ Д-Р МАЗНЕЙКОВА АКО НЕ РАЗПОЛАГАТЕ СЪС 300 -400 ЛЕВА ЗА ПРЕГЛЕД!
ТАЗИ ГАДНА И ДОЛНА ЗМИЯ КОЯТО СМЕЕ ДА СЕ НАРИЧА ЛЕКАР Е САМО ЕДНА ГАДНА ИЗПОЛЗВАЧКА! ТОВА НЕ Е ЛЕКАР! ОБЪРКА МИ ДИАГНОЗАТА !!!! Някой път може да ви разкажа!

# 14
  • В райската градина
Здравейте за първи път отговарям тук във форума!
На бързо искам да кажа НЕ ОТИВАЙТЕ ПРИ Д-Р МАЗНЕЙКОВА АКО НЕ РАЗПОЛАГАТЕ СЪС 300 -400 ЛЕВА ЗА ПРЕГЛЕД!
ТАЗИ ГАДНА И ДОЛНА ЗМИЯ КОЯТО СМЕЕ ДА СЕ НАРИЧА ЛЕКАР Е САМО ЕДНА ГАДНА ИЗПОЛЗВАЧКА! ТОВА НЕ Е ЛЕКАР! ОБЪРКА МИ ДИАГНОЗАТА !!!! Някой път може да ви разкажа!

Писна ми от подобни постинги. Колкото и да хулите др. Мазнейкова, друго освен да ви смеят многото доволни от нея мами не остана.

Преуспяла, много способна в своята си област лекарка. ФМ - идват от цяла България при нея. И престанете да лъжете, какви са тези 300-400лв. ФМ струва 80лв. който не може да си го позволи, просто да ходи при другите специалисти.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт