ВРЕМЕ ВЕЧЕ НЕ ОСТАНА,ТОЗИ МЕСЕЦ СТАВАМ МАМА!

  • 11 740
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от нас
ние ве4е сме си в къЩи
на 27 в 4 сутринта спуках води, в на4алото не разбрах мислех 4е съм се напишкала, толкова ми се спеше, 4е 4ак след половин 4ас се усетих 4е съм оЩе в тоалетната и не спирам да пишкам  
та разбрах какво става
но нали на другия ден имах да върша оЩе куп неЩа освен това трябваше и да си взема колатаб(подарък от мъжо за беб4о) реших 4е няма да ходя никъде и Ще си легна
в тоя момент оба4е полу4их една силна контракция, събудих мъжо и му викам май Ще раждам, но няма да е днес, той опули ей такива о4и  #Crazy  и вика знам 4е раждаш и знам 4е няма да е днес и аз пак ама ми изтекоха водите и 4овека онемя то4но след половин 4ас бяхме в болницата, в 5 ми ложиха система да спрат контракцийте, подготвиха ме и в 7,10 малкото 4ове4е беше на бял свят (след секцио), заклеЩи му се главата при излизането, аз виждах вси4ко на отраженията на лампите над главата ми, в тоя момент мислех 4е Ще умра, ускори ми се пулса, луднах анестезиолога (беше през цалото време до главата ми държеше си ръката на 4елото ми и ми говореше и успокояваше, невероятно съм доволна от целия си престой в болницата грижеха се за нас прекрасно), но го изкараха и аз се успокойх, видях го, отнесоха го и заспах
много сме малки 2.500 49 см( така ни изписаха) имаме мнгоо коса и е най прекрасното 4ове4е, 4увството е неописуемо
нямам кърма, само коластрра и се дохранваме, много е лаком и само спи и яде, цапа по 10 памперса   Joy
казва се алекс
пуснах снимки

4естито на вси4ки обебили се мами

# 46
  • Мнения: 373
Здравейте! Благодарности на Меги, Джена и Анет за разказите за раждането, много са полезни за на чакащите! newsm10 smile3501 smile3501
Честит Рожден Ден viodidi, пожелавам ти най-здравото и усмихнато бебче!  love001 newsm53 newsm03

# 47
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честито бебче на Анет!!!
Честит рожден ден на Viodidi!

# 48
  • Мнения: 18
Меги, Джена, добре дошли пак при нас, милички!  Hug Hug Hug
Не можете да си представите с какъв лаком поглед изчетох всеки ред. И двете сте мами героини.  bowuu Не ви е било никак лесно, но вярвам, че сега всичко си заслужава. Ох, още си цивря и не виждам буквите на клавиатурата.  Cry И, Меги, как можа да ти хрумне, че ще ни писне да четем.  Naughty Я, бързо като ти остане време де, да разказваш още. И снимки да ни пуснеш. А, за това, че вашият тати е бил разтопен от малката изобщо не се съмнявам. Вече даже си представям и нашият каква ще е скица с бебата на ръце. Ох, малко се ошашквам като ви чета, защото и при мен нещата отиват към предизвикване, ако не се случат от само себе си до 5-ти, че доктора нещо не ще да ни чака. Но аз да си кажа пак - каквото-такова и само бебата да е добре. Много ви се радвам и на двете и дано бързо се възстановите и да сте си същите духовити мами!!!  newsm51 lovekiss
 bdbaloni  viodidi, Честит Рожден Ден!   bdbaloni newsm59 Много любов и безброй щастливи мигове с бъдещият подарък, който няма да има равен на себе си!!!! Ех, че хубаво - с бебо ще сте една зодия!  newsm10
ANETT, добре дошла и честито ти малко съкровище[/size]! Много да папа и бързо да порасне малкият герой!   newsm10
Аз ви оставям и отивам да гледам снимки, че имаме нови попълнения!

# 49
  • Мнения: 218
Честито на новите мами  bouquet
Виодиди честит рожден ден newsm51 и най сладкото бебче да си гушкаш скоро!
Ушко, и аз преди месец страдах от гърло, купих си хомеопатични лекарства и ефекта беше бърз казват се Ангин-Хил С, първо ги взимаш на половин час по 2 таблетки за 2 часа, поставят се под езика до разтварянето им.Оправяй се бързо! Hug
Благодаря ви за пожеланията .
Снощи цяла нощ ми беше твърд корема и ме болеше, като станах сутринта всичко отмина newsm78
Успех на всички днес запътили се към родилното
 newsm10

# 50
  • Мнения: 3
Честито на всички мами - героини!!!   baby
Олееееее аз като ви чета направо ви се възхищавам на смелотта  smile3501 . Ох, аз непрекъснато си мисля какво ли ме чака...  Weary  имам чувството, че няма да се справя и адски много се страхувам  smile3518  smile3518  smile3518
Има ли груги страхливки като мен?
Честита годишнина на рожденничката   newsm67   ura  newsm59   Party Time   bigdance2   Gift  newsm38

# 51
  • Мнения: 133
Честит Рожден Ден viodidi !
 newsm51 smile3525 newsm53

tsvetentse, много ти благодаря - веднага ще го тествам   bouquet

dessinkata, погледни го от друга страна - дори да продължи 12 часа - това са само 12 часа, а после ще имаш цяла вечност с бебенцето ти  Hug

Анет, да ти е жив и здрав бебока и много да папка - да порасне голям  newsm32

# 52
Меги, Джена, Анет    благодарим за разказите  Hug  Hug  Hug  Майчета героини сте вие   bouquet

Анет честита ти сладка рожба. Много да яде и бързо да наддава, за да не притеснява мама !!!   bouquet

Честит рожден ден на Viodidi Да си жива и здрава и най - хубавия подарък - този месец  newsm59  Tada  newsm59  Tada

Ние също все още сме си 2 в 1 ( за жалост ) и ако не родим до 7 - ми ще говоря с доки да се предизвикваме, защото не може повече така. Бебо явно от сега проявява характер... Утре съм на преглед и се надявам поне разкритие да имам иначе всички останали признаци за скорошно раждане са на лице...

Айде чао от мен за сега отивам да гледам бебчета  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 53
ДОБРЕ ДОШЛА В КЪЩИ АНЕТ!
  АМА ТОЯ АЛЕКС С МНОГО ГОЛЯМА КОСА Grinning.Четох някъде,че когато бебетата спинкат с вдигнати ръчички било най-големия израз на блаженство!Явно Алекс се чувства доста комфортно Grinning
   Абе момичета,някоя стерилизирала ли е каучукови биберони,че моите побеляха и се чудя дали е нормално newsm78

# 54
  • Мнения: 1 195
Здравейте отново Simple Smile
Ох мен голямо спане ме гони по цял ден и цяла вечер мога да спя без проблем Simple Smile Е будя се от време на време заради болки във вечно изтръпналите и подути ръце но вече май се научих да се абстрахирам от болката и си спинкам като бебе Simple Smile
АНЕТ малкия Алекс е невероятен сладур Simple Smile И как блаженно спинка Simple Smile Да е жив и здрав Simple Smile
МЕГИ добре дошла Simple Smile  с нетърпение чаках разказа ти Simple Smile ама като то остане повече време качи малко снимки на слънчицето ти:) Ти как се чустваш Simple Smile Вече предполагам свършиха зверските киселини? А беба с голям коса ли е че нали уж като имаш киселини бебо е с голяма коса newsm78
Geriing ти нмали щеше да раждаш в окръжна? А сега с лекар в Тина Киркова? Какво стана отказа се от Окръжна а?
Ушко пожелавам ти бързо оздравяване  Praynig
Честит рожден ден Viodidi smile3525 newsm51 smile3525

пожелавам ти скоро да получиш най-желания подарък Simple Smile

# 55
  • Мнения: 10
колко хубави новинки.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА АНЕТ ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ВИ СЛУШКА СТРАШНО МНОГО smile3525
  bigdance2ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА  Viodidi МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ КЪСМЕТ И НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК ДА ПОЛУЧИШ В СКОРО ВРЕМЕ. newsm51 stork-boy stork-girl newsm59

# 56
  • Мнения: 18
vanyatr, добре, че ме подсети за бибите.  smile3555 Аз също щях да питам как да ги стерилизирам и колко време най-рано мога да го направя, за да са ок за бебата. Имам един каучуков на chicco и един на авент, който е силиконов. А капачките им стерилизират ли се?  Извинете ме за тъпите въпроси, но като незнам как става.... newsm78 Мисля да се пробвам със студената стерилизация за тях, че нещо не мога да си представя номера с ел. стерилизатор само за бибите.  newsm78 А може ли някоя от мамите вече с опит да ми каже дали помпата също мога да я стерилизирам студено и дали ще ми трябва в родилния? Ако да - да имат готовност отбора да реагират още от вкъщи.
ANETT, малкият Алекс е страхотен сладур, а блаженството му е изписано на физиономийката!  newsm10
Подозирам, че скоро може да имаме новини и от мама Маграт. Теръинът й беше вчера, а и забелязвам, че от няколко дни не се е появявала. Стискам й палци с бебата всичко да е ок, както и на всички други мами, които скоро ще се обебват.  newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
А с коки какво става? Гале, имаш ли информация? Опитах се да й пратя съобщение, но форума ми дава, че й е пълна кутията, а на мобилния ми го връща. Нещо се притеснявам за нея!  Thinking

# 57
  • Мнения: 157
Благодаря за пожеланията, много сте мили.

Наистина най-хубавия подарък тепърва предстои!!! Както и на всички вас. Simple Smile
Аз днес съм като телефонистка - от сутринта все някой ме търси да ми честити ...
Всички, ама всички пожелания се свеждат най-вече до това, бебето да е живо и здраво, ама странното е, че не ревнувам  Joy

Купон няма да има, че не се знае какво може да ми се случи, но ще съберем родителските тела на мила семейна сбирка. 
Хайде чао засега и да знаете, че деня е прекрасен за раждане на малки съкровища!!!
  Wink  Hug  Peace

# 58
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, VIODIDI! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК, А ПЪК АКО СТАНЕ ДВОЕН - ОЩЕ ПО-ДОБРЕ!   bouquet

ДА ТИ Е ЧЕСТИТ МАЛКИЯ АЛЕКС, АНЕТ! КАКВО СЛАДКО БЕБЕНЦЕ Е САМО!!!! smile3525

МЕГИ, ДОБРЕ ДОШЛА У ДОМА! СТРАШНОТО МИНА! СЕГА САМО ХУБАВИ ЕМОЦИИ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

Ushco, аз за гърло вземам Проповит-Е. Това са таблетки прополис за смучене. Много са ефикасни и помагат бързо.

Аз ходих на лекцията днес, но хич не ми се пише. Ще прощавате.  Embarassed Темата беше спорт по време на бременност. Тя нас вече не ни касае.

Споделих сутринта с една приятелка страховете, че беба не иска да излиза и май ще я пренося, тя ми вика :"Хич не го мисли! Беба си има определена дата, на която ще излезе. Само че ти не я знаеш!"

П.П. Днеска едни леееки контракцийки се заформят. Колкото да не е без хич. Само като стоя права или ходя. Седна ли, всичко спира и беба почва да шава. Thinking
Днес ми беше и последната тренировка във фитнеса. Родили - не родили - сядам си на д-то вече.

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 14:42 от Тонито

# 59
  • Мнения: 1 817
viodidi, честит рожден ден и от мен.Много щастие и много положителни емоции с новото човече ти желая!
Голямо благодарско за разказите на Меги, Джена и Анет. Прочетох ги дори по 2 пъти-нали сега това ни вълнува. Браво на вас.
Анет да ти е здрав, умен и силен малкия принц Алекс!
Магрет, скоро наистина ще ни зарадва сигурно, но може и просто нета и пак да се губи, нали все се оплакваше, че трудно се врежда...
Alyona, как сте има ли радост при тебе? И ти нещо ми се губиш... Ама те много станаха губещите се.  Rolling Eyes
Отивам да гледам Алекс в албумчето  smile3508 smile3521 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт