Проф. Едрев - УНГ?

  • 3 781
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Бихте ли споделили мнения за проф. Едрев - специалист по УНГ, в Транспортна болница работи ( тази дето е до Централна гара, по посока кв.Надежда, май Транспортна се казваше newsm78).

Пропоръчаха ми го, като страхотен специалист. Синчето ми има проблеми с нослето и мисля да идем при него, но събирам мнения все още.

Само в тази болница ли работи или има и частен кабинет?

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
жужка 2 пъти оперира майка ми ,сега след 2 седмици пак ще я оперира.тя не иска да се довери на никой друг,много е доволна от него.само,4е не работи с касата и иска доста пари4ки.

# 2
  • Мнения: 263
Майка също там се оперира преди 4-5 години, много е внимателен, много дечица съм виждала там. Всъщност майка и я оперира лекар, който работи там, подопечен на Едрев. Мъж ми го пратих миналото лято да го прегледа Едрев - човека не е видял проблем и направил прегледа безплатно. Известен е като най-добрия оториноларинголог.

# 3
Някой може ли да ми даде негови координати?

# 4
  • Мнения: 5 531
Тел . в УНГ кабинета на болницата е 932 37 65. Не съм убедена дали можеш да си запазиш час по телефона, но се обади и виж. Знам че професора преглежда в четвъртък. И часа се записва именно в този кабинет

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чувала съм страхотни неща за този човек.Бил един от светилата УНГ в България.

Общи условия

Активация на акаунт