Объркана съм!

  • 675
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
Здрaвейте момичета! На някоя от вас гинеколог предписвал ли е влагалищни свещички ''Полижинакс'' по време на бременност? Отначало го приех съвсем нормално, но като прочетох в упътването че не трябва да се приема по време на бременност мн. се притесних :(Thanks Wink

# 1
  • Мнения: 3 116
Аз си слагах, преди раждането  Thinking

За да се изчистят родовите канали  Thinking

И на мен мен ми направи впечатление, че пише да не се прилагат при бременни, но двама гинеколози ме убедиха в обратното  newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 617
И моя гинеколог ми каза да слагам полижинакс.

# 4
  • Мнения: 502
мда - май ги дават като бонбонки тик-так - аз бях с идеални изследвания на влагалищния секрет - нито бактерии, нито нито нищо - чистичка си бях съвсем, на всичкото отгоре раждах секцио и пак ми ги дадоха да си ги слагам  Shocked
така че - споко  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 560
И аз си завирах разни работи в 4-я месец,защото имах гъбички.
Не се шашкай-щом доктора е казал,няма проблем.
Те,и хапчетата против повръщане,които изписват докторите за първите три месеца от бременността не са тествани на бременни,пък докторите си ги изписват масово.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз си слагах Полижинакс в деветия месец, за да се "изчистя" за раждането. Нямаше проблеми. И аз се бях притеснила, че на листовката пише да не се използва от бременни, но щом лекарите казват...

# 7
  • Мнения: 1 029
Да, на доста бременни е предписан и всички се сблъскваме с написаното на листовката, но после разбираме, че е масова практика да се прилага полижинакс при бременност. Не се тревожи, все пак лекар го е предписал, а и от личен опит мога да те уверя, че не вреди на плода.  Peace

# 8
Да и аз съм си ги слагала докато бях бременна. Аз също се притесних като прочетох упътването, но гинеколога ме успокои.  Нямах проблеми.  Peace

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и аз съм ползвала Полижинакс докато бях бременна .... а като гледам и др. постове  Whistling та така че мисля че няма място за притеснение  Peace

# 10
  • Мнения: 593
Е вече съм спокойна, щом сте всички сте оцелели! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 415
и на мен ми е предписан Полижинакс...

# 12
  • Мнения: 3 069
Има много лекарства на които пише да не се ползват от бременни, но важното в случая е какво ще прецени гинеколога ти.
Не мисля, че трябва да се притесняваш!
Леко и безпроблемно раждане Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На почти всички бременни го изписват преди разждане Peace

Общи условия

Активация на акаунт