Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят

  • 11 365
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Здравейте,
И на мен ми се иска да се включа във веселата априлска дружинка, която се заформя, а и гледам бебчета през април очакват 79 мами, редно е да закръглим числото на 80  Sunglasses
За мен това е първа бременност и съм много много щастлива.
От София съм, на 26 години.
Терминът ми е 29 април (поне засега).

# 76
  • Временно
  • Мнения: 788
С интерес следя темите и най-накрая се реших и аз да се запиша.На 25 г. съм и чакам първото си бебче през април.Относно термина малко ме пообъркаха,първо ми казаха че е на 8.04.,после 24.04.,а миналата седмица ми казаха 16.04. и тази дата лично на мен ми се струва най-реалната.Всъщност не че това има някакво значение-важно е само всичко с бебо да е наред!!

# 77
  • Мнения: 371
Привет на новозаписалите се  Party Лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 78
  • Мнения: 165
днес си взех изследванията и мойте са в норма.хемоглобин 122,захар 5,2 ,кръвно 100на60,гъбички няма ,цитонамазка  2ра група,урината била идеална.и аз също съм много чувствителна .не плача ,но ми е едно подтиснато.и не знам при вас как е ,но голям мързел ме е натиснал.нито ми се чисти,нито ми се готви ,ася 20 откъде взимаш тази енергия има ли рецепта?.още малко ми остана и да спирам тоя утрогестан,че само ми се вие свят от него.
привет на новите мами и лека бременност.
ясмина може да ме преместиш за 22,днес в ж.к. ми определиха тази дата.а на видеозона където ходя на частно ми е 20.но щом в картона ми записаха 22 приемам тази дата.

# 79
  • Мнения: 371
Криси и на мен ми е много мързеливо, направо се отчайвам от себе си  Grinning

# 80
  • Мнения: 200
Здравейте мами, добре дошли на новите мамчета, всичко хубаво ви желая   bouquet
И аз да се отчета, наблюдавам леко подобрение спрямо повръщането, предимно сутрин по 1-2 пъти и рядко вечер, гаденето не е вече целодневно а само след като се навечерям и рядко през деня. Моля се това да означава че ми минава та и аз да се нарадвам като хората на бебчето и на бременността си. От седмица две  изпадам в такова състояние че мъжа ми не може да ме познае, казва че не ме е виждал такава. Вечер плача по 3-4 пъти, ей така за нищо? Shocked А недай си Боже да повърна след това плача като луда, незнам какво ми става от въздуха ми текват сълзите, може би вече факта че 1 месец не ходя на работа и съм сама ми се отразява на психиката. Иначе спрях Утрогестана, минах на витаминчета. Имам болки ниско в корема, а днес и кръста ме боли. Между другото ми се появи от 2-3 дена и някакво бяло течение, при вас има ли такъв момент? Чудя се дали да се обадя на док, нямам сърбеж или болка а само течение и леко понапарване след пишкане  Embarassed

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Добре дошла, Lady_Cherie!  bouquet Лека и хубава бременност!
Bibobibo,  и аз съм с отризателна група и имаш мисед през април. Беше в много ранна седмица и Док ме увери, че не е необходимо да се прави нищо допълнително. При теб в коя седмица е бил аборта?
Иначе за повръщането - още ме е страх да се похваля, че намалява, че да не почне пак...

# 82
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте мамчета  Hug !!!И аз да се похваля с нещо-онзи ден си купих един гащиризон за бременни(джинсов)точно какъвто исках.Много ми е странно още с него,но се надявам да свикна  Joy ,инъче е много удобен.Мисля след около месец да си взема и един панталон,които вече съм си харесала.На преглед ще ходя другата сряда.Тогава ще пиша повече,а може и снимки да покажа.Дано всичко да е наред  Praynig Добре дошли на новите мами в отбора   bouquet !!!Леко бременеене ви желая!!!

# 83
  • Мнения: 794
И аз съм станала много мързелива, изобщо не ми се чисти и готви. Почти за нищо нямам желание и все ми е едно потиснато. И много ми се излиза на ресторант или кафе, просто да съм сред хора, че с това едномесечно пазене и стоене вкъщи в болничен направо вече се побърквам!!! Само излизанията ме радват!
Освен това много често и без причина изпадам в някакви гадни настроения и мъжът ми най-вече си го отнася, само му се цупя!
Моят хемоглобин още преди месец беше 117, но за бременна е добре!
Много добре си похапвам, особено тестено, но съм качила само около 2 кг и корем все още много видим нямам, макар че талията ми доста се разшири!

# 84
  • Мнения: 70
Lady_Cherie, eva_merry, добре дошли  Hug и леко бременеене.

Aquariel, на мен също ми се появи леко бяло течение от 4-5 дни с лек мирис също, но без сърбеж или болка, и се чудя какво да правя. На преглед съм чак на 22.10. при моя док, на който бих позволила да ме прегледа, защото на ЖК не смея.

Lara1, аборта ми беше в 7 г.с. и моя док тогава каза, че не е необходимо да се прави нищо, само ме накара да отида на няколко прегледа през няколко дни, за да види дали съм се изчистила напълно.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Bibobibo, при мен беше в 6г.с. и после ходих на прегледи при Док по същия начин, като теб. Изрично го питах за резус фактора и той ми обясни, че е твърде ранен аборт и не се налага нищо допълнително. Аз му вярвам, а и думите му се потвърждават от изследванията за антитела /тест на КУМБС и ензимен тест/, които направих при сегашната си бременност. Назначи ми ги лекарката от ЖК по здравната каса, като й казах кръвната група и резус фактора си, без дори да ме пита. Направих ги с другите изслевания. Полагат ти се по касата и можеш да ги направиш, без да ги плащаш. Иначе само КУМБС-а в Торакс е 35лв.
П.П. За бялото течение - и при мен има, но няма парене, сърбежи или миризма...Не исках изследвания за вагинален секрет и цитонамазка по ЖК, а и моя Док каза, че е по-добре първо нацяло да се оформи плацентата и друтия път ще ги направим. И при мен това е след 20.10.
Ева-Мери, пропуснала съм - добре дошла!!!

# 86
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен Simple Smile

От доста време не съм писала, пак за което се извинявам, но има доста ядове Simple Smile
Страхотна темичка, поздравления Simple Smile
И на мен ми подтиснато, но аз пък искам да се усамотявам, не искам хора и телефони около мен, иска ми се просто да си седя на някой пейка в някой парк, сама и ако може с книжка или списание Simple Smile
За бялото течение и аз имам и при мен е доста силно, да ви кажа много се притеснявам. То беше с доста странене жълт цвят преди няколко седмици и док ми каза да си седя вкъщи и да не мърдам, нищо да не носа и по възможност почти никакво движение. И докато си бях вкъщи ми мина, сега тази седмица съм вече на работа и пак започна, но този път бяло. В понеделник съм на лекар и ще я питам и после ще ви кажа. Моята братовчедка роди миналата година и ми каза че през цяла бременност си е имала доста силно бяло течение и това не било притеснително, да не се притеснявам, но незнам......
Приятна вече от мен Simple Smile

# 87
  • Мнения: 200
за течението аз мисля да изчакам до неделя и да званна на док да му кажа. Понякога си мисля че може да е от тоя утрогестан защото го взимах вагинално и го спрях точно преди 4 дни. Бях чела някъде че е нормално, другаде пък че не е . Питах док последния път дали да взима секрет той каза че нямало нужда. Моя преглед е на 23.10 чаак Sad Но се надявам да не е нищо сериозно.

# 88
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре дошли на новите априлки   bouquet , безпроблемна бременност ви желая момичета и сладко и здраво бебче накрая.
Бяло течение и аз имам, доктора каза да не се притеснявам.

# 89
  • Мнения: 6 713
Здравейте и от мен Hug

Добре дошли на новодошлите момичета Hug

И на мен ми е много мързеливо напоследък, не ми се прави почти нищо, а също съм ужасно разсеяна Rolling Eyes

Aquariel, КРИСИ, на мен док още не ми е спрял утрогестана newsm78 Каза да го продължа с него до следващия преглед, който е на 17 октомври?!? Предполагам, че след това ще ми каже и аз да го спра newsm78

Общи условия

Активация на акаунт