Обувки Джианни

  • 80 011
  • 166
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Не, категорично НЕ СЪМ доволна от Джани! Купувала съм си боти и обувки. Ботите къде 90 лв сле намаление струваха-още на 2 седмица цъфнаха отстрани разлепени. носих ги на обущар, но ми стана кофти оттогава - имах ги за луксозни да си ги нося с кеф, пък поправеното все ми се набиваше на очи.. После така се разжавриха,че ми се вадиха от краката.
Пък обувките-пълна трагедия..Отдолу каишките подплатени с изкуствена кожа и се разлепиха и те на момента..Абе трагедия..
Отивам миналата година да гледам едни сандали..Да, ама имат разнотоние. А са 90 лв..И продавачката моля ви се ми казва- като си ги боядисате няколко пъти ще се пооправят и няма да си личи-еми за сто лева става въпрос бе жена??

С една дума- пари на вятър за мен!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 535
Купих си от там сандали след намаление. Още на първото обуване подметката се пресова (платформа), а аз не съм чак толкова тежка. Отидох и ги върнах. Съответно ми върнаха и парите.

# 32
  • Мнения: 1 616
Аз съвсем се обърках - кой всъщност е производителят на обувки "Джани"? В сайта, който пуснах, пише, че Джани е запазена марка на Хинсо-Русе... Тук говорите за турско производство... newsm78 Да няма някакво дублиране на имена, марки? Rolling Eyes

# 33
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html


Паоло Боти4ели отвори врати преди няколко дена.Магазина е на Графа някъде до Джани. Peace

# 34
  • Мнения: 14 485
имам ботуши, боти, купувала съм си и едни чехли, които бяха отвратителни. толкова неудобно нещо не съм носила никога.
ботушите са ми от 5-6 години и не са мръднали, ботите ги носих 3, мисля да ги хвърлям, защото върховете им се отъркаха /те са велурени/ но са много удобни.
като цяло нямам добро мнение - ботите и ботушите ми като гледам са някакво изключение, всички други са ужасно кичозни, безумно неудобни /много високи токове, разположени на края на петата вместо в центъра/ и надути цени.

# 35
  • Мнения: 1 111
  Винаги съм се съмнявала в италианския произход и на двете споменавани марки, е вече се убедих.За български, турски, китайски или каквито са там доста се поизхвърлят с цени.За справка, миналата година като разглеждах чужди сайтове за обувки срещнах ботуши на Дона Карън за 100 долара, ама отдолу на подметката си пише Дона Карън,и на всички други си пише името на фирмата, дори и да не е известна.На тия Джани и Ботичели нищо не пише, същата работа като мебелите Карло Даниели-само името им италианско.Слагат на магазините си едни гръмки имена, цена на обувките по десет и давай.Познавам собственичката на един такъв магазин в Б-с, 15 години имаше магазини за обувки от Турция на цени 50-60лв. миналата година гледам отворила нов магазин ботуши-180 лв, италиански.Как да си купя нещо от такъв магазин!

# 36
  • Мнения: 235
И продавачката моля ви се ми казва- като си ги боядисате няколко пъти ще се пооправят и няма да си личи


Най обичам така като започнат да ми обясняват как да поправя нещо което би трябвало да си е наред или ако не е изобщо да не го предлагат в магазина. #2gunfire Иначе са с големи претенции  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 37
И аз си мислех че има нещо италианско в марките Паоло Ботичели и Джани но май съм се объркала.Във всеки случай не се учудвам  Laughing
Между др сега когато е времето да си взимам ботушки няма ли някое намаление Crazy

# 38
  • Мнения: 4 435
То е ясно че не са кой знае какви продуктите им,но ако трябва да избирам,избирам Ботичели,имат по-хубави модели,по-качествени са и освен това са на по-ниски цени.И винаги имат хубави намаления,но дори и без тях цените им в никакъв случай не са някви супер скъпи.А за Джиани от тук нататък и 5 лв не давам.

# 39
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ Джани,и Ботичели ги правят в Турция на ишлеме за Италиански фирми-за европейския пазар-познайте кое качество идва у нас Mr. Green/ама на какви цени а newsm78/.Наистина ги внасят турци от Хасково.
Обаче повечето им неща са естествена кожа и аз имам доста добри попадения-миналата година на летните разпродажби си купих 3 чифта чехли/златни,червени и т.н./ и не мога да ги износя-наистина са много удобни и не са мръднали-на Ботичели са. Hug

# 40
  • Мнения: 2 309
Турски са!
Със сигурност го твърдя.Често пътувам до комшиите и виждам редовно магазина на едро!
Всъщност,ако знаете колко често се чува италиянска реч в турция Mr. GreenТа и от Италия може да се сдобиете с турски чепик Hug

# 41
  • Мнения: 674
Не ги харесвам!
Няма и да си купя пове4е от тях! Naughty

# 42
  • София
  • Мнения: 3 848
Аз си купих миналата есен едни ботуши от "Паоло Ботичели" на ул.Солунска.Изглеждаха добре, естествена обърната кожа и само за 120 лв,но в големия сняг нещо пропуснаха и ми се намокриха краката и ботушите замирисаха-не ги обух повече.След това забелязах,че всъщност "Паоло Ботичели" са "прилични" копия на марковите и неколкократно по-скъпи "Роберто Ботичели" и не смятам,че някой прави "Паоло Ботичели" за износ в Италия Naughty.По-скоро някой прави евтини имитации със сходни имена на известни марки и залива пазара с тях и ги рекламира като италиански.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 277
Права си veka, ама то може ли да си сигурен какво купуваш, навсякъде боклуци, ама навсякъде! то и 300 лв. да дадеш за ботуши не може да си сигурен, че ще са качествени и като пише на тях Дона Карън-ще са наистина Дона Карън, а не някое турско или китайско менте! Аз не вярвам, че в България се продават оригинални неща-абсолютно съм убедена, че всичко идва от Турция и Китай с по едно пришито етикетче. #Cussing out

# 44
  • Мнения: 1 111
  Е то и световноизвестните марки са си изместили производството на изток, но това не прави продуктите им неоригинални.Някои неща, които купувам от тук ги намирам и в официалните сайтове на фирмите, адресите на магазините също.Така че не могат да се правят такива обобщения.

Общи условия

Активация на акаунт