Обувки Джианни

  • 80 009
  • 166
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 206
аз пък съм виждала модел обувки, абсолютно еднакъв, с етикети на няколко от обсъжданите марки...
не си спомням да съм си купувала, затова не мога да коментирам качество

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз си взех ботушки от новата им колекция в края на ноември (280лв)! Ами, определено не съм ги носила всеки ден, но когато в началото на март се отцепиха по ръба на подметката( нещо, което не подлежи на ремонт) и ги отнесох в магазина заедно с касовата бележка, любезно продавачката ми обясни, че всяко нещо си има продължителност на живот, и аз, тъй-като не съм ги употребявала правилно  #Crazy newsm78 #Crazy съм им съкратила живота (живот, от датата на закупуване, до края им-3 месеца)! Проведох няколко разговора и с управителя на магазина, който беше на същото мнение, като продавачката, алармирах в Комисията за защита на потребителя, но безрезултатно за мен, и преди около месец заминаха в сметта!  newsm28 Е, аз не знам, дали мога правилно да експлоатирам чифт ботуши, може би трябва да върви и упътване към тях, но целият ми приятелски кръг е предупреден за тази марка  #Cussing out

# 77
Ехооо,мацки пуснете един линк за тези обувки на Джани,да ги видим!Благодаря!

# 78
  • Мнения: 456
Въобще не съм доволна.Колкото чифта си взема все нещо стават.И на приятелките ми с атака,на едната тока се счупи на другата се скъсаха и т.н.Не съм доволна Naughty

# 79
# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Напъвах се да се сетя дали съм си купувала нещо от там, но май не. Разглеждала съм ги обаче често. Това, което ми е правило впечатление е, че повечето модели са страшно масови, да не говорим, че същите обувки съм виждала и в други магазини. Няма фантазия нещо в тези обувки. За качеството - не знам. Като дизайн (с риск да обидя тези, които ги харесват) - нищо особено.

# 81
  • Мнения: 78
Джанни не са италиански. Преди време, когато още имаха магазин в Стара Загора, съм ги питала какво производство са обувките. Продавачката ми отговори, че са турски.

Аз също съм чувала, че ги внасят някакви турци от Хасково. Преди време имаха и склад там, но го закриха.

Аз съм от доволните купувачи - каквото съм взела, не е мръднало по два сезона. За моделите - има такива, които не бих носила, и такива, които са ми по вкуса.
Турски са!

# 82
  • Мнения: 6 243
Тъй де, нали и аз това разправям  Laughing

Каквито ще да са, тук вече няма техен магазин. Каквото съм купила - купила.  Grinning

# 83
  • Мнения: 78
Казвам го за тези, които си мислят, че са италиански. Въпреки, че турските обувки след италианските според мен са най качествени.  Simple Smile

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Момичета , да кажа и аз каквото знам за тази марка Джианни. Една позната си купи някакви чехлички за 120 лева и след месец и половина украсата на чехлите и се разлепи и отдолу се показа лепило - ужас. Според мене за тази сума можеше да си купи 2 чифта доста по - качествени чехлички. Аз съм им влизала в магазина един - два пъти и ми направи впечатление надменното отношение на продавачките.Така или иначе повече няма да влезна в този магазин Naughty

# 85
  • Варна
  • Мнения: 535
Гледах им преди няколко дни разпродажбата. Имах чувството, че са изкарали най-бабешките обувки за разпродаване...  Confused

# 86
  • Мнения: 2 388
Тези дни и аз ходих няколко пъти в магазина им. Simple Smile
Има намаление, ама пак не си струват парите. От Турция за същата сума ще си взема с по-добро качество.

# 87
  • Мнения: 1 336
Голямо оплюване тука .......
Каква марка обувки си купувате тогава и сте доволни?

# 88
  • Мнения: 957
Маратонки Nike ..те са си най-качествените..няма мърдане..лошото е ,че нямат обувки..
Няма обувка която да ми е направила добро впечатление..
Горе долу Бата ми харесва и вида и качеството.

# 89
  • Мнения: 2 388
yani_cat аз не оплювам, а изказвам мнение.
Говоря за Бургас - конкретно ти давам пример за ботушите. Продават ги на цена в началото на сезона - около 350 лв ( това включва сериозен наем за магазин, заплати и т.н. ). Аз искам да си ги купя точно тогава, а не да чакам намалението около 08.12 обикновено, тогава стават около 170 лв.
Купувала съм си, преди 3-4 години. Два чифта и двата дадоха дефект. Добре, че обущарят, който беше тогава към съответния магазин работи до нас ми е познат и бързо ми ги оправи.
На тази цена си вземам ботуши от Турция ( цена на едро ), които са с много по-добро качество, от по-хубава кожа и които си нося един сезон ( и повече при желание ) без никакви проблеми.
Ако някой търговец реши да зарежда в Бургас, представи си с каква цена ще дойдат, а дали ще вървят е друг въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт