Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

гр.Варна

Здравейте!
Синът ми е на почти 6м. и на послдек е доста крив-нещо доста нетипично за него.Няма температура,просто е крив.Давам си му Хамомила/Кемомила/ и го мажа с Калгел,но нищо!!Някакво друго гелче за успокоение знаете ли?
мерси
Цитирай

дентинокс,пансорал
Цитирай

Това е нормално състояние, когато почне никненето на зъбките. Според мен, ако няма нужда /а това може да го каже педиатъра/, не е нужно да се дават разни лекове и т.п.
Цитирай

София

До скоро ни помагаше Пансорала и Калгел, но сега сме нна кучешки и кътници и нищо не помага.
В моменти при кризи на разтежа давам вечер Панадол.
Цитирай

София

Мишо го мажех с Дентинокс! Според мен го успокояваше!
Цитирай

София

На нас най-добре засега ни действа Генгигел.
Цитирай

Русе

при нас Калгел-а помага (засега).Пробвай с Дентинокс, щом на вас не ви върши работа
Цитирай

Sofia

Ние ползваме "пансорал" защото не съдържа лидокаин които уврежда зъбчетата още в зародиш! Вече никаде в развитите страни не ползват гелчета с лидокаин на нашия пазар знам  единствено за "пансорал" но може да има и други марки!
Цитирай

Старата столица

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227746.0

Ето подобна тема от днес  bouquet
Цитирай

София

Пансорал-а го ползвам и аз,но само в моменти на затишие,иначе когато го боли го мажа с Дентинокс.Имали сме и "прекрасни" нощи,в които никой гел не помага и прибягвам до Панадол.А откакто му растат кучешки и кътници и той не помага,но ако виждам,че много го боли му давам Нурофен
Цитирай

Заглавието е интересно... Peace
..."Калгел"...
Цитирай

Бургас

Пробвала съм и Калгел и Дентинокс, но честно казано ефекта им е почти никакъв.То при всяко дете е различно но при нас нямаха голям ефект и двете.
Цитирай

София

Пробвала съм и Калгел и Дентинокс,но най-добър се оказа Генгигел Бейби.
Цитирай

Плевен

Калгел Peace
Цитирай

София

До скоро ни помагаше Пансорала и Калгел, но сега сме нна кучешки и кътници и нищо не помага.
В моменти при кризи на разтежа давам вечер Панадол.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора