За играта на Chio Chips

  • 15 794
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз така не вярвах на такива печалби. Преди месец и половина точно преди да свърши промоцията на едни дезодоранти, които раздаваха i-pod -и изпратих кода. И веднага ми върнаха смс, че печеля. После не вярвах, че ще ми го донесат, а сега си слушам музика и вярвам. Истина е, че не може да се сравни с кола, но пак е награда с рекламна цел.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
А някой намирал ли е ключ изобщо .. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
А някой намирал ли е ключ изобщо .. newsm78

Да, накрая с премиалните за някой директор на маркетинга или от борда.

# 18
  • Мнения: 220
аз от два чипса имам 3 части от пъзела - кола и половина... в www.chio.bg пише, че наградите са до изчерпване на количествата, ама не казват колко са количествата...

п.п. единственото нещо дето съм го печелил от такива промоции  беше бамбуча огърлица от фанта - донесоха ми я в офиса и жена ми сега я носи....

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
И най-важното не казват - от коя част на пъзела има съвсееем малко бройки за сметка на всички останали. И каква е вероятността точно тези пакети да се окажат при тези хора, които имат другите части. И в цяла БГ.
Математика, хора, математика! Смятане на вероятности.

# 20
  • Мнения: 4 447
И най-важното не казват - от коя част на пъзела има съвсееем малко бройки за сметка на всички останали. И каква е вероятността точно тези пакети да се окажат при тези хора, които имат другите части. И в цяла БГ.
Математика, хора, математика! Смятане на вероятности.

Естествено че има само 2 ключа  Twisted Evil

Вднъж съм печелила от вафла "Куку-руку" - Очила. Не ги нося вече  Joy

И от последната играна фанта изпихме176342 Фанти и спечелихме ключодържател. Туй то. Плейстешъне не съм чула кой го е грабнал.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 610
имам 2 десни парченца от червения пъзел и 2 леви от синия
някой за размяна  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 669
аз имам и двете коли цели, и доста повтарящи се предници и задници, и една половинка от раница?е поне раница да ударя  Crazy  Crossing Arms

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 610
някой намирал ли е ключ?

# 24
  • Мнения: 4 447
Искам да ви попитам, какво се прави в този случай:

Купих си два чипса - пормоционални. Т.е. от играта. И вътре НЯМАШЕ никаква част от пъзел! И в двете опаковки!!!! ПРАЗНИ!

 #Cussing out

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Искам да ви попитам, какво се прави в този случай:

Купих си два чипса - пормоционални. Т.е. от играта. И вътре НЯМАШЕ никаква част от пъзел! И в двете опаковки!!!! ПРАЗНИ!

 #Cussing out

Може да пробваш да се оплачеш, че не са спазили оказаното на опаковката, но не зная как ще го докажеш.
Иначе, пиеш една студена вода и преставаш да се занимаваш.


# 26
  • Мнения: 4 447
Искам да ви попитам, какво се прави в този случай:

Купих си два чипса - пормоционални. Т.е. от играта. И вътре НЯМАШЕ никаква част от пъзел! И в двете опаковки!!!! ПРАЗНИ!

 #Cussing out

Може да пробваш да се оплачеш, че не са спазили оказаното на опаковката, но не зная как ще го докажеш.
Иначе, пиеш една студена вода и преставаш да се занимаваш.
Цитат

Цитат


E, не съм за 2-3лв., но е тъпо да лъжат, още повече, че няма наистина как да докажа, че вътре не е имало нищо. Изобщо си купих един среден чипс  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
Може да си излееш яда в едно гадно писъмце до проиводителя или дистрибутора. Най-много да вгорчиш живота на момичето, което чете пощата. Така или иначе ще го изтрият, за да не им разваля имиджа, но поне ще се оснободиш емоционално от разочарованието.   bouquet

# 28
  • Мнения: 6 992
Помня едно време - първата игра на кока-кола с мечетата и събирането на Весела Коледа...Мечетата бяха 10 хиляди, сричките "ко" също 10 хиляди.
Така че и тука с ключетата най-вероятно е така - колкото бройки са колите. Освен ако няма томбола след това Wink
Обаче къде продават Бийтъл за 20 000, последната цена, която мярнах, беше 50 000 Cry

# 29
Imam dvete 4asti na 4ervenata kola, nqkoi da ima klu4, da kombinirame i da delim nagradata?!

Общи условия

Активация на акаунт