Трудното лечение на гъбичките

  • 56 989
  • 36
  •   1
Отговори
Нямам думи,момичета!!!Вече трети месец няма отърване от досадните гъбички SickОпитах с 2 вида предписани лекарства,но те отново се появяват след наи-много седмица #Cussing out Подозирам даже,че те са причината за болезнената ми менструация,понеже четох,че при повечето жени болките при менструацуя се дължат на хронични или леки възпаления newsm78Не знам какво да правя вече,сега смятам да пробвам с промивки от отвара от лайка с малко разтворена хлебна сода,приятелки ми казаха,че това би трябвало да помогне newsm78 Не понасям вече това течение и тази ужасна миризма!!! Sick

# 1
  • Мнения: 93
А полов живот водиш ли?Ако да-партньора ти трябва също да се лекува.В противен случай ще ти ги лепва отново и отново.

# 2
  • Мнения: 306
това с хлебната сода не те съветвам да го правиш, защото моя приятелка от такива промивки си проемни киселинната среда и си навлече сума ти проблеми. моят съвет е приятелят ти също да се лекува и задължително да смениш лекаря, явно този не помага.

# 3
  • Мнения: 268
това с хлебната сода не те съветвам да го правиш, защото моя приятелка от такива промивки си проемни киселинната среда и си навлече сума ти проблеми. моят съвет е приятелят ти също да се лекува и задължително да смениш лекаря, явно този не помага.
абсолютно съм съгласна  Peace.

погледни в тази тема, има хиляди съвети, препоръки и идеи за лечението на гъбички:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94371.0

# 4
  • Мнения: 9 074
Пускаха ли ти микробиология?
Трябва да се установи какви точно са гъбите, а не на око да се поставят диагнози и хаотично да се изписват медикаменти.

# 5
Ми,ние се лекувахме първо с клотримазол,после само аз с бетадин,но това течение си остава,тои вече не се оплаква от сърбежи или нещо такова,но при мен течението остана и тази миризма SickОпитвам се и да забременея от 3месеца и не става,ходя по лекари и уж всичко е наред и габичките не можели да са причина да не се получава,но.......не знам #Cussing out

# 6
Ив, отиди, мила на свестен лекар! При мен такива упорити гъбични инфекции, с мнение, че уж са автоинфекции, хронични вече, при преглед при специалист се оказа вече дисплазия на маточна шийка и ми правиха конизация.... Никога не бях усещала миризма, докато мъжа ми не усети, изтичахме на преглед и...  на него също му изписаха някакви мазила, но не беше Клотримазол... Нещо му забъркваха в аптеката

# 7
  • Мнения: 205
Мили, момичета това което мога да направя е да споделя моя опит от преди около 2 години. 6 месеца глобули и нищо. Накрая отидох при свестен лекар, микробиология у се установи че съм с кандидоза, стандартно, но много упорито. Тогава лекарката ми изписа лекарство (не искам да споделям името му, защото е хубаво да се изпише от лекар), пие се еднократно, по една таблетка за мен и мъжо ми + глобули за мен. Лекарството беше доста скъпо около 48 лв едната таблетка. От тогава, да чукна на дърво, всичко е наред. Но т.к. обичам да се ровя и да чета, паралелно с това лекарство пих и друго. Прочетох, че на тези гадни гъби, погубващо им влияе екстракта от грейпфрут - води се някаква хранителна добавка.

Забравих да кажа, че пих и доста имуностимуланти, защото доки смяташе че е автоимунно.

# 8
  • Мнения: 268
Прочетох, че на тези гадни гъби, погубващо им влияе екстракта от грейпфрут - води се някаква хранителна добавка.

Този екстракт доколкото знам се казва Цитросепт. Дава се и на бебета за подсилване на имунитета, може и промивки да се правят. Освен това е хубаво да се пие витамин "Б комплекс" - има много добро противогъбично действие. Това хапче, за което Марти говори, е много силно, действа минимум 1 месец, и през това време не трябва да се правят опити за забременяване и да се забременява. Иначе е доста ефикасно, и аз съм го пила. 

# 9
  • Мнения: 9 074
Пускаха ли ти микробиология?

Чакам си отговора на въпроса Whistling

# 10
  • Мнения: 205
Това, което пита Стеф, наистина е най-важното

# 11
Ми,слънце,пуснсха ми и се оказаха някакви безобидни гъбички така каза доктора newsm78Но били масово и  ми каза наи-много седмица и вече няма да имаш нищо,ама като гледам.... newsm25 newsm25 newsm25,

# 12
  • Мнения: 9 074
Значи, да разбирам че бележката от микробиологията си е останала при лекаря или ти си я взе? Ако можеш да кажеш какво точно пише...ако са безобидни гъбички, най-вероятно са дрождоподобни - последният път и на мен ми казаха така, изписаха ми Ломексин.
Съветът ми: смени гинеколога, пусни си наново микробиология и ако понечат да ти испизват пак същото, кажи че не ти е помогнало и искаш други глобули. В листовката на всяко лекарство за целта пише при какви гъбични инфекции се прилага, така че лесно можеш да провериш дали клотримазолът или новото нещо, което евентуално ще ползваш, ще става за твоите гъби.
Лекувайте се и двамата, нищо че при него няма симптоми вече - или ползвайте презерватив - защото ше си ги предавате един на друг и нищо нма да излезне накрая.

Успех, дръж ни в течение Hug

# 13
  • Мнения: 2 147
Гъбичките не са съвсем безобидни newsm78
Дъщерями се лекува повече от 1,5 и #Crazy мисля, че най накрая намерихме добрият в тази област доктор newsm78 (тя не води полов живот и проблема дойде от дълго антибиотично лечение Hug)

# 14
  • Мнения: 268
Трети месец лечение? Два вида лекарства? Що ли не ми се струва да са толкова безобидни гъбичките ти  Thinking.
Ако бях на твое място може би бих отишла при друг лекар..

Общи условия

Активация на акаунт