Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

здравейте мами, моя приятелке е бременна в 9 месец и не е ходила по голяма нужда от 4 дена,кажете може ли да пие рициново масло?Защото нищо друго не и действа
Благодаря предварително
Цитирай

Старата столица

Такова пих два дни преди да родя.
Най-гадното нещо,което съм близвала през живота си Sick
По въпроса-да,може,но е О Т В Р А Т!
Цитирай

София

За рициновото масло незнам,но ще ти кажа на мен какво ми помогна.Бях бременна в 7м. и имах такъв запек,че ми идваше клизма да си направя ooooh!просто не се търпеше.Гинекологът ми каза да си купя свещички Bisalax,но детски.Подействаха ми светкавично Peace
Цитирай

дуфалак, активия-шише,като краен вариант клизма/в санитарните аптеки продават всичко необходимо.
и мнооого салати Peace
Цитирай

Старата столица

Ааа,забравих: и шоколадче "Комфорт" може също  Wink
Цитирай

София

Няма проблем с рициновото масло при бременност - на времето са го давали на родилките като тръгнат да раждат, вместо клизма.
Едно парче бяло сирене след приемането на маслото премахва гадния вкус в устата!
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

аз се справях с този проблем като през ден вс. вечер пиех 2 суп лъж. лено семе с вода (пр.две чаши )  Peace
Рициновото масло помага но е много гадно на вкус   Sick
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Пробвай с Дуфалак, иначе да, рициново масло може  Hug

Аз съм на това дередже от втория месец, пък какво ще правя в 9 не знам (да сме живи и здрави само)  Crazy
Цитирай

Еклесиаст

има и хомеопатични свещички, но им забравих името, с тях се решава проблема... Hug
Цитирай
хе, хе, хе   и аз съм на Рициново масло вече 4 мес.
Спрях цигарите и кафето - и резултата беше ЗАПЕК.....
Но няма проблем да го пие твоята приятелка, защото не минава плацентарната бариера и кърмата.  Успех в 00 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.