Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Можете ли да се пазарите. Става въпрос ако продавате нещо на някой как определяте цената му. Например нещо втора употреба. Пазарите ли се за цената, издържате ли дълго на пазарлъци. Пазарили ли сте например с цигани за цена на нещо. На мен днес ми се случи да се пазаря с цигани за едни мебели втора употреба. Ужас направо. Хич не ме бива за търговец. Не ми се отдава да се пазаря за цената на нещо. А циганите са направо ужасни като се пазарят. Циганката по едно време взе да призовава Господ да се кълне в децата си и т.н.... Аз много мразя да се пазаря за цената на нещо. При вас как е
Цитирай

Не, никва ме няма в пазарлъците  ooooh!
Цитирай

Страхотна съм. Особено по пазарите. Мъжът ми стои на три крачки и се хили. Обикновено ми свалят цената. Wink
Цитирай

при Arctic Monkeys

Турция е страната на пазарлъка. едни пичове в едно магазинче продаваха много симпатични маратонки. опитах се да смъкна с 5 лири, а тепочнаха да ме бъзикат и да се смеят. пак там обаче съм се пазарила успешно. хората могат да свалят до 50 процента от цената, което си е готино.
Цитирай

София

Мога, но не обичам и избягвам.
Само, когато се налага се правя на луда, иначе, ако не ме устройва цената, отминавам.
Цитирай

София

Турция е страната на пазарлъка. едни пичове в едно магазинче продаваха много симпатични маратонки. опитах се да смъкна с 5 лири, а тепочнаха да ме бъзикат и да се смеят. пак там обаче съм се пазарила успешно. хората могат да свалят до 50 процента от цената, което си е готино.

Те обичат да се пазарят, голям кеф им е.  Могат почти без пари да ти продадат, ако им влезеш в приказката. 
Аз не мога да се пазаря.
Цитирай

Не мога
Цитирай

тука бе,на село!

То ако не се спазариш с някой жонгал,къде ти е кирията  Shocked Пазаря се и още как, а баща ми и майка ми са нендминати в това отношение  Wink
Цитирай

Мене никва ме няма в пазаренето, ама ела да видиш мъжа ми! Последният път такъв пазарлък му удари с една циганка, че чак циганката се засрами. То си е дарба - или я имаш, или я нямаш!
Цитирай

Пловдив

Не мога.
Цитирай

Варна

Не обичам и не го правя. Ако ме устройва- взимам, ако не- отминавам.
Цитирай

София

Ако съм в Турция - пазаря се с кеф! у нас не е прието и изобщо не хабя енергия! като ми е скъпо - не коментирам, просто отминавам
Цитирай

Варна

Само веднъж съм го правила. Явно не ме влече  newsm78
Цитирай

Варна

Не обичам и не го правя. Ако ме устройва- взимам, ако не- отминавам.
И аз съм така, не е за мен пазарлъка.
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Не умея...не го правя...даже и в Турция не се пробвах...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора