Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора

София

Виждам, че има само темички за новите  нещица, които си купуваме. Та ми стана любопитно кои са дрехите, които обичате? И още едно въпросче, ако сега си обновявате гардероба кое е нещото, което на всяка цена ще си купите?
Цитирай

Варна

Нямам любими дрехи. Май  и никога не съм имала. И нямам такава, която  на всяка цена  да бих си купила.
Цитирай

Бургас

Панталон/дънки
Цитирай

Варна

Обичам си едни индигови дънки Just Cavali, кафяви велурени ботуши до коляното, една оранжево - кафява жилетка "прегърни ме", дънкова рокля без ръкави, ... ей сега ще си изброя гардероба - просто купувам така, че всичко ми е любимо и ми е кофти, когато го скъсам от носене Rolling Eyes
Цитирай

За мен се отнася същото  Peace
Смятам ,че за повечето е така Smile
Цитирай

София

Дънки!
Всичко друго може да е всякакво - блузи, якета, ботуши, панталони, поли, но нямам ли поне 2 чифта дънки - нищо нямам! Crazy
Цитирай

Варна

Така като се замисля, май нямам чак любими  newsm78
Харесвам нещо, купувам си го и минава време и се чудя защо съм го купила  Very Happy
Цитирай

Бургас

Не мога без бяла риза в гардероба си.Любими са ми поне 2 на момента, подновявам си моделите, но задължително са няколко.
Не мога без панталони, поли нося от скоро.Без сако, поне едно черно за този сезон.
Цитирай

Черен панталон и дънки.
Цитирай

по пътеката

Черен панталон и дънки.
Peace
Цитирай

София

И аз като се замисля нямам любими - купувам, нося, хвърлям или подарявам. По скоро имам любило белъо, с което като му дойде времето трудно се разделям  Crying or Very sad
Цитирай

Аз го мисля,мисля и немога да измисля.Маниачка съм на тема дрехи и искам постоянно всичко което видя и ми хареса.С две думи явно немога без нови дрехи,аксесоари и последните модни тенденции,стига да ми отиват,но в повечето случаи е така.
Цитирай

Добрич

Нямам любими дрехи, но аксесоари - да! Не си представям например в гардераба си да нямам дънки, спортни панталони. От обувките - маратонки, от аксесоарите - колан, шалове и различни бижута.  Wink
Цитирай

София

Слабост са ми дънките и спортните панталони.
Цитирай

София

дънки и кожето черно яке Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 85 отговора