Кои са дрехите без, коите не можете?

  • 3 368
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много обичам да нося рокли. 

# 31
  • Мнения: 516
Имах дреха, без която не мога. Прекрасен сив пуловер. Носих го 10 години. Накрая на нищо не приличаше, обаче си го навличах веднага, щом вляза в къщи. Един ден майка ми издебнала, докато ме няма и го изхвърлила. Бях тотално съкрушена. Sad
Седем години са минали, а още ми става гадно, като се сетя.

# 32
  • Мнения: 6 617
Любимата ми дреха е роклята.

# 33
  • Мнения: 27 524
Дънките.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Дънките може би...

# 35
  • Мнения: 216
Дънките.

# 36
  • Мнения: 1 008
Любимата ми дреха е роклята.
Да и аз си ги обичам,иначе любими ми е палтото и хубаво сако.

# 37
  • Мнения: 401
Дънки и черна блуза с голямо деколте или паднали рамене Crazy...имам една любима блуза с пръстчета, която толкова много избеля, че не става за носене...само си я пазя в гардероба...за жалост не съм виждала такъв модел никъде да си купя  Peace

ако толкова много ти харесва я даи да ти я боядисат Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 234
Не мога без дънки-имам 7-8 чифта,но 3 от тях са ми много любими-едните тип "цигара",другите са 7/8-ми и последните са с тиранти на гащеризон,няколко чанти които много обичам, и (особено!)без ботушите си Heart EyesИмам едни дънкови обувки които съвсем са се покъсали,но толкова ги обичам,че отново ги извадих от шкафа да ги нося.Днес си купих подобни на тях,но от велур и някак си не съм щастлива  Tired - не могат да са като онези,но те наистина не стават за носене вече Sad Жал ми е да ги хвърля и май ще ги завра някъде,да не ги гледам поне.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 768
Дънки и летни рокли.  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 865
Не си представям новия сезон без актуален модел дънки и бяла риза. Кройките и модата им се мени ,но са вечни.

# 41
  • Мнения: 76
Не мога без сутиен, боксерки и дънки... Sunglasses

# 42
  • Мнения: 7 186
Доста са дрехите и аксесоарите, без които не мога, но да кажем в общи линии, за зимата- дънки, кожено яке и ботуши с висок ток.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 164
Блузи с голямо деколте, бяла риза, ботуши.

# 44
  • around the world
  • Мнения: 651
Доста са дрехите и аксесоарите, без които не мога  Peace
за зимата- дънки, кожено яке и ботуши с висок ток. И още черно поло,  красиви класически рокли, няколко шала, както и бижута и много много аксесоари Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт