Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

Няма начин да не се повтарям,ама нали не се научих да боравя с търсачката да питам,колко пъти правите секс в седмицата?Нашите дни обикновено са събота и неделя,максимум да се съберат три пъти общо,ама по скоро са два,отколкото три.И на мен защото нали не ми стига(ненаситната ламя Спаска),се чудя дали другите го правят по-често.Два пъти малко ми се виждат ,ама хаййй да не правя нимфомански изказвания Mr. Green Blush Embarassed Mr. Green.
Цитирай

По-често от вас.Но на нас ни е простено да сме ненаситни,защото винаги наваксваме.
Цитирай

Пловдив

рАЗЛИЧНО.СПОРЕД НАСТРОЕНИЕТО.МОЖЕ И ВСЕКИ ДЕН Embarassed Stop Crazy Blush
Цитирай

вече в собствен дом

И ние сме по-често от вас.  Peace
Цитирай

на плажа

Аз пък вече си мечтая дори за един път седмично, ама  Confused. От три месеца сме на сух режим и сексът е мираж, но ако се нормализират нещата доки каза, че ще вдигне забраната  Twisted Evil.
Цитирай

Пловдив

1-2 пъти на седмица, но като гледам колко често се дискутира темата за секса тук, се чудя ние ок ли сме или всички са станали секс маниаци  Mr. Green
Цитирай

Велико Търново

Ами.... един-два пъти в месеца EmbarassedТази седмица са ми обещали да заведат децата на село , а ние с тати да си направим романтичен уикенд и почивка за мама два дни Praynig Обаче то обещанието не е като изпълнението...
Цитирай

Според зависи. Минимум 3 пъти в седмицата. Другото е променлива величина... Mr. Green
Цитирай

Zeist, NL

Преко сили веднъж седмично...
Преместихме малкия ж неговата стая, аз спя при него докато сжикне, докато го приспивам заспивам... абееееее не е за разправяне...
Кой каза, че децата заздравяват семейството Thinking
Цитирай

А-у-у-у-у-у-у Shocked...много льошо за мен,явно аз съм една от най орязаните по отношение на швепса!
Аааа,това веднага се докладва на съпруга ми,да взема мерки,какво се е отпуснал като дроб!
Ето,знаех си аз че не е достатъчно,знаех си!Полюжението е трагично!
Цитирай

под водата

Има ли зна4ение кой по колко пъти в седмицата си го слага! Mr. Green
Не е важно коли4еството...а ка4еството! Wink
Цитирай

под водата

Два пъти малко ми се виждат ,ама хаййй да не правя нимфомански изказвания Mr. Green Blush Embarassed Mr. Green.

Съвет!
Купи си вибратор! Mr. Green
Верен приятел е винаги те 4ака готов.... 35
Не се шегувам! Flutter
Цитирай

М,аз си мислех кой знае какво ще кажеш...пък ти съвет...аз за съвет не съм молила,най малкото пък теб newsm47.

Цитирай

Ако случайно опра до избора на такъв непременно ще ти драсна за да ме просветиш на какво да се спра.Обещавам ще те имам в предвид Mr. Green
Цитирай

Аз лично предпочитам всеки ден. Но не винаги се получава. ))
Понякога умората или "няма време" си казват думата. )))
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора