Оцветители за коса...?!?!?

  • 24 987
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 005
Някой ползвал ли е оцветители за коса- и ако да, на коя марка. Една приятелка ми каза че друга нейна приятелка си оцветила косата в шоколадово- траело само няколко дни.....къде се продават такива оцветители и вредят ли на косата. Споделете ако имате опит.

# 1
  • Мнения: 27 524
Продават се при козметиките, но не знам в БГ какво се предлага, освен едно лилаво за бабите  Joy
Тук има сиво за мъжете, кафяво за жените, черно и кафяво за двата пола, има розово и лилаво. Не знам марки, ама има.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Виждала съм такива на Pallete. Освен това има шампоан-оцветител на Престиж. За тези се сещам в момента.
Но не съм ги пробвала.

# 3
  • Мнения: 1 432
Ако става  въпрос за шампоан оцветител-имат по4ти вси4ки фирми за боя за коса.
Ина4е друг оцветител освн фоксин аз не знам .Но фоксина боядисва от 4ервено до тъмно лилаво в зависимост от концентрацията.

# 4
  • Мнения: 6 005
Ако става  въпрос за шампоан оцветител-имат по4ти вси4ки фирми за боя за коса.
Ина4е друг оцветител освн фоксин аз не знам .Но фоксина боядисва от 4ервено до тъмно лилаво в зависимост от концентрацията.
Да попитам за този шампоан оцветител- пак ли за няколко дни се боядисва косата и след това мога ли да я измия, и вреди ли с нещо. Благодаря за отговора предварително.

# 5
  • Мнения: 1 170
И мен ме интересуват тези шампоани, защото ми се ще да се потъмня доста, но идеята да съм вечно тъмна не ми харесва (една фризьорка ми обясни каква мътна и кървава е осветляването след тъмна боя Crazy ). Та за това и се чудя как да е хем вълка, хем агнето Mr. Green . Ще следя темата Peace

# 6
  • Мнения: 6 005
Аз пък искам само за няколко дни да се направя косата шоколадова или черна- още не съм решила. Просто искам да видя как ще изглеждам с друг цвят коса- нищо друго- даже ако не се харесам искам моментно да си върна същият цвят...... Дано някой който е пробвал подобно нещо да пише в темата и да сподели.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Има много такива теми . Първо потърси в търсачката  Naughty

# 8
  • Мнения: 17 546
Да попитам за този шампоан оцветител- пак ли за няколко дни се боядисва косата и след това мога ли да я измия, и вреди ли с нещо. Благодаря за отговора предварително.
Не е за няколко дни, ако имаш предвид 2-3 дни или толкова измивания. Освен това тези шампоани оцветители са повече в червената гама. Не си спомням да съм виждала хубав кафяв цвят между тях.

# 9
  • Мнения: 4 435
Моята маникюристка е руса и си прави леко пепеляв цвят (но леко,не като баба) с такъв оцветител на Престиж.Цветът й е страхотен,винаги се чудих как го постига.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
... Не си спомням да съм виждала хубав кафяв цвят между тях.

Има и кестеняви цветове, спомням си, че съм виждала на Палете.
Но за трайността - измиват след около 2 седмици (така мисля   newsm78).
Има голямо значение и какъв ти е цвета на косата в момента, защото тези шампоан-оцветители не с много покривни.

# 11
  • Мнения: 4 435
Според мен служи по-скоро да се освежи цвета на косата или да се придаде някакъв отеннък.Но да смяна на цвета не мисля че е подходящо.

# 12
  • Мнения: 17 546
Според мен служи по-скоро да се освежи цвета на косата или да се придаде някакъв отеннък.Но да смяна на цвета не мисля че е подходящо.
Точно!

# 13
  • Мнения: 312
На Лонда имаше подобен оцветител. Една приятелка си освежаваше русия цвят с такъв. Специално при изрусените коси знам,че премахва ефекта на червеникавия отенък.

# 14
  • Мнения: 2 047
   Тези оцветители са слаби и не хващат на всяка коса - ако е за някакъв лек нюанс - напр. да придадеш лилав или червеникав отенък на кафявата си коса -  става, но въпросният отенък ще се вижда само на слънце, иначе трудно. Виж ако намериш подходящия цвят и най-вече марка е друго. Напр. смених няколко марки оцветители, докато намеря това, което върши работа при мен.
   Има ги във козметичните магазини, не мисля, че са вредни, след 3-4 измивания падат и понякога цапат дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт