А какви дрехи нямате в гардероба си?

  • 10 314
  • 208
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 164
...
Хот Ели, не zнам кой набор си, ама аz още не сьм иzляzла от пубертета... и ако сьм беz детето и беz мьжа, си се кича както си трябва...  Mr. Green
Ами '76 съм. И май излязох от пубертета (или поне така си мисля  Mr. Green). С мъжът ми тези дни си спомняхме за добрите стари времена  Laughing Постоянно сменям прическа и цвят, но си ме влече "старата" дълга черна коса...

Още по темата - нямам и боти  Sick, нямам бодита, нямам кожено палто.

# 31
  • Мнения: 3 611
...
Хот Ели, не zнам кой набор си, ама аz още не сьм иzляzла от пубертета... и ако сьм беz детето и беz мьжа, си се кича както си трябва...  Mr. Green
Ами '76 съм. И май излязох от пубертета (или поне така си мисля  Mr. Green). С мъжът ми тези дни си спомняхме за добрите стари времена  Laughing Постоянно сменям прическа и цвят, но си ме влече "старата" дълга черна коса...

Ми в пубертета сме и двете... аz сьм 79  Laughing
Човек е на толкова, на колкото се чувства...
А аz понякога сьм на 15  Crazy

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нямам потури, на някой мацки ми харесва как им стоят, но аз не се възприемам с тях и не съм обувала такова нещо.
Нямам шалвари.
Нямам джинси, още не съм намерила моите, иначе обичам.
Няма ризи и костюми, няма къде да ги нося. Имам само един - сватбеният ми. Laughing
Нямам камуфлажни дрехи- макар и много модерни по едно време, ненавиждам този десен / може да е защото си имам причина /.
Нямам от копринените ризи, които бяха модерни 93/ 94 год. от пясъчната коприна.

За сега тези, ще добавя , ако се присетя.

# 33
  • Мнения: 13 512
Нямам дрехи от изкуствена кожа, нямам шалвари.
Нямам къси поли, нямам клинове.
 Нямам сребристи дрехи,нямам перука:-)
Нямам костюми, нямам шушляк Laughing

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 01:16 от monda

# 34
  • Мнения: 4 435
Нямам къси поли и панталони,нямам анцузи,нямам сребристи дрехи(за разлика от златното) и най-вече нямам нито една червена дрешка в гардероба си .

# 35
  • Варна
  • Мнения: 956
Нямам НИТО ЕДНА пола или рокля, независимо от дължината  Naughty По тази причина не ползвам чорапогащници  Laughing
Също така -  нощници, потури, обувки на висок ток, диадеми ...

# 36
  • Мнения: 500
И аз нямам ношници(освен тази от родилния дом,но нея си я пазя по сантиментални причини).Нямам и строго официални тоалети,щот не ходя по приеми,а шалвари и потури...даже не бих се сетила за тях...

# 37
  • Мнения: 1 897
Нямам ризи,нямам ангунг и маратонки,нямам елеци,нямам дълги до глезена поли,нямам и прекалено къси поли,нямам суитчъри,нямам черен дълъг панталон,нито черна къса рокля....То като се замисля, какво ли изобщо имам... newsm78

# 38
  • Мнения: 2 161
И аз нямам шалвари.Нямам елеци.Нямам и боти.

# 39
  • Miami
  • Мнения: 412
Аз също нямам шалвари и потури, нямам и костюми, както и жартиери  Wink

# 40
  • Мнения: 6 618
Нямам елеци ,шалвари ,боти .

# 41
  • Мнения: 2 161
Изобщо има ли някой с шалвари?Те носят ли се още?

# 42
  • Мнения: 6 618
Изобщо има ли някой с шалвари?Те носят ли се още?
Май пак излизат на мода гледам ,че ги има по магазините.

# 43
  • Мнения: 4 358
Нямам минижупи, чорапогащници, дънки...

# 44
  • Мнения: 663
Нямам костюми,шалвари ,ризи ..........

Общи условия

Активация на акаунт