Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Мами вече минахме годинката, а нямаме зъбче взех да се притеснявам вече Crying or Very sadВенците са му се подули отдолу от близо един месец но дотам,незнам да не би да му има нещо.Моля споделете как е при вас Praynig
Цитирай

DE

Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace
Цитирай

София

Е,стига и ти,чувала съм и за други като вас.Рано е да се притесняваш,а и щом венците са подути,може би скоро ще имате зъбче Peaceи после сигурно ще никнат един след друг Very Happy
Цитирай

Горно нанадолнище

Не се притеснявай и на нас ни излязоха по-късничко Peace Но после като почнаха по два , по два няма спиране.Няма човек без зъби - така ме успокояваше Педито newsm78
Цитирай

На една звезда

Нищо страшно няма. Четох някъде, че ако не се появи зъбче до 18м., тогава трябва да се посети стоматолог.
Цитирай

Не е за тревога. Моите зъбки са поникнали на годинка и осем месеца, на мъжа ми на годинка и три. Малкия е на 8 месеца и още няма зъбче.
Цитирай

PLOVDIV

Чувала съм , че колкото по късно пораснат зъбките - ще са по здрави после. Peace
Peace
Цитирай

Варна

Няма човек без зъби Smile
Цитирай

Чувала съм , че колкото по късно порастнат зъбките - ще са по здрави после. Peace

И аз съм го чувала това.
Цитирай

Пловдив

Peace
Цитирай

под голямата лоза

Peace
Това не е доказано.... Wink
Не се притиснявай- вероятносттта твойто дете да остане без зъби е 1 на 6 милиона...
такава е статистиката. Знам я от майка, която също като тебе се беше
притиснила по това време и после за 2 месеца детето нареди всички зъбчета! Hug
Цитирай

По света и у нас

Не се притеснявай ще се покажат зъбчетата.Имам приятелка, дъщерята на която се сдоби с първите зъбчета на 1 година и 4 месеца.
Цитирай

Плевен

Peace
Цитирай

София

Не се притеснявай мила.
На Вики 1-я зъб изби на 1 г. и 3 дни.
Цитирай

София

и аз така  Peace.
 При нас отпечатъка на зъбчетата с виждаше към 2 месеца преди да пробият. Така, че спокойно  Hug.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора