Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Пловдив

Момичета, копирам този линк от една тема в Клюкарника.
Мисля, че поуката от приказката за малките жабчета е страхотна и затова ви го пускам.
Дано ви хареса!

http://cgiexp.com.djebel.com/quotes/little-frogs.html

Надявам се тази поука да ви вдъхне поне малко надежда, че няма невъзможни неща!
Обичам ви много и затова вие сте жабчетата, на които аз реших да изпратя тази приказка!
Цитирай

София

Благодаря за жеста.
На мен днес ми е тъжно, много тъжно...
Цитирай

Turku, Finland

Lali, и на мен ми е от скапано по- скапано, от тъжно по-тъжно...

Прегръдки на всички!
Цитирай

София

Оф, МОФ, и твоята не е никак лесна Crying or Very sad
Цитирай

София

а защо ви е тъжно?
Цитирай

Turku, Finland

Ами... не знам...

От време на време си имам по един ден в които ми е много скапано, много гадно... нервите ми не издържат.
Имам две прекрасни душички в къщи да ме веселят, но в дни като този направо ме тровят. Малкия разхвърля, малата реве за своето си, аз недоспала нямам сили да мръдна... света се сгромолясва на плешките ми и имам чувството, че няма никога да мога да се измъкна в дупката в която съм пропаднала. Въобще, мисля си, по-добре да се не бях раждала...
Цитирай

София

А, аз пък в дни като този губя надежда, че някога ще успея да забременея...
И като се размисля какво губя и така ....
Цитирай

София

ех, ама и вие...
напълно ви разбирам, но не може така!

МОФ, в дни като тези направи нещо за себе си. не знам какво точно, ти ще го измислиш-измий си косата, например и си направи прическа. или си лакирай ноктите.

Лали, на теб бих препоръчала смяна на обстановката-просто идете на някъде. понеже не съм чела-ти имаш ли едно детенце или пробваш за първо?
Цитирай

Sofia

Ми и аз съм в отбора , щот любимата #Cussing out  #Cussing out  леля ми е на гости .
Иначе Ренци , мерсаж , много е добро !
Цитирай

София

Ей, Моренка, усмихни се! Нали заедно ще правим летни бебета Cool Горе главата, момичето ми!
Ама бойната картинка над аватара ми много ме кефи! Такава съм днес - усмихната, в движение и заредена с оптимизъм!
Цитирай

София

Аз не съм много съгласна с това че няма невъзможни неща. Може би от позиция на човек на 20 и няколко години света изглежда много розов. Ама на мен вече ми изглежда по друг начин.
Цитирай

Sofia

Цитат на: lea
Ей, Моренка, усмихни се!

Леа има и такива моменти разбира се , но дори тогава една малка част от душата / сърцето плаче .
Цитирай

UK, Harlow/София

Цитат на: Мама от Финландия
Ами... не знам...

От време на време си имам по един ден в които ми е много скапано, много гадно... нервите ми не издържат.
Имам две прекрасни душички в къщи да ме веселят, но в дни като този направо ме тровят. Малкия разхвърля, малата реве за своето си, аз недоспала нямам сили да мръдна... света се сгромолясва на плешките ми и имам чувството, че няма никога да мога да се измъкна в дупката в която съм пропаднала. Въобще, мисля си, по-добре да се не бях раждала...

Аааааааааааааа,не!!!!!Много по-добре,че роди!На твоето му се казва следродилна депресия!Ще мине след време,но няма измъкване от нея!!!!
Цитирай

Turku, Finland

Ама милички, не ме четете как трябва... Имах предвид, че би било по добре ако АЗ НЕ СЕ БЯХ РАЖДАЛА... не да не бях раждала...

Инак... измих половината от джамовете в апартамента (че па ме дормързя другите да мия... тях някой друг ден), отворих си терасата... остъклена е, но стъклата могат да се плъзгат така, че терасата се отваря... и сега ми е едно такова... светличко и топличко... Просветна ми малко!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

[quote="Мама от Финландия]...Просветна ми малко![/quote]

Така те искам МОФ  Love  Love  Love !
Една бг прегръдка от мен имаш   action032  и дано да те е стоплила   nature016 !
Поздрави на теб и дечицата ти  bye.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора