Мами в ГЪРЦИЯ - 7 (с една принцеса повече)

  • 19 278
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Започваме новата тема с прекрасната новина за раждането на принцесата на Теопр!
Нека в тази тема има само хубави новини!
Тео, още ведъж, честито, мила мамо!  Hug





Линкове към стари теми:

Бременните българки живеещи в Гърция

kolko ot vas sa v garciq?

мами в ГЪРЦИЯ

Мами в Гърция-4

мами в ГЪРЦИЯ - 5

мами в ГЪРЦИЯ - 6

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво, Лилянчо   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 558
Теопр,
честито и от мен  bouquet
Да е жива и здрава малката красавица и много да ви радва!!!
малее как лети времето

# 4
  • Мнения: 514
ЧЕСТИТА ВИ ЩЕРКА, ТЕО!



Много да се гордеете с нея и да ви радва винаги! Здрава и силна да расте! Да е щастливо дете!
Винаги да е засмяна за радост на тати и мама! Да е весела, щастлива и мноооого добричка малката принцеса!
Една силна прегръдка за майчето!  Hug Бързичко да се възстановиш!

# 5
  • Мнения: 108
Честита радост!
Нека това малко слънчице да изпълни с щастие и радост вашия дом!
Да расте здрава,послушна и да среща само добри хора по пътя си!
newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • Мнения: 2 270
Честита принцеска!
Нека бъде жива и здрава и да радва много родителите си!
 
bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 372
Вече честитих на щастливата мама за принцесата и, но се надявам много скоро да се появи във форума и да пише подробности за това как се чувства, как е бебчо, как е минало раждането, първите емоции, както и снимки на бебешока! Да са живи и здрави!

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 473
Честита малка принцеса Теопр и тук в новата тема!
Да ви е жива и здрава и много усмивки да ви носи!




# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Здравейте, момичета! Благодаря за хубавите пожелания Heart Eyes!

Днес се прибрахме в къщи. Използвам малкото време, което имам за да ви кажа с няколко думи как протекоха нещата. Правехме планове за планово секцио, избирахме дати, а малката взе че сама си избра ден да се появи на бял свят. На 28.09 цял ден имах не регулярни контракции, на които не обърнах много внимание, но на на 29.09 от 3ч сутринта се започна, в 7ч. вече бяха на 15мин, отидохме в болницата, оказа се че малката иска да излиза, въпреки че не се беше обърнала. Така ми направиха секцио по спешност. Всичко мина ОК и в 13.00ч на бял свят се появи Стиляни 2.750кг и 48см. Татко и, както каза сам, щом я видя се предаде Wink. Когато имам възможност ще пусна някоя снимка.
Кърмим се, за сега добре Praynig, хормона ме тресе, но и това е рамките на нормалното.

Весел ден на всички и пак благодаря  bouquet!

# 10
  • Мнения: 2 149
Тео бързо възтановяване и много целувки на малката принцеса Hug

Надявам се днешният ден да премине в компанията на усмихнати хора:))
Ние с малката сме добре,колкото пораства по-голямо внимание иска хаха ,постоянно гука и иска да й се обръща внимание:))
Днес нашия татко замина за 3 дена в командировка и аз ще ходя в свекърва ми да ни поглезят малко:))
Бях 2 дена в болницата тежко ми беше,липсваше ми малката,на всичкото отгоре посред нощ апаратът за сърце отчете ниски пулсов,е хайде в спешното,абе луда работа.А накрая се оказа,че моето сърце си бие с такива темпове и не ми пречи хаха всички лекари се бяха събрали около мен и ме изследваха(бqх единствената със списание в ръка в интензивното хаха).А лекарството,с което започнах да лекувам тромбоцитопенията слава богу даде резултат,така че продължаваме:))
Поне това лекарство ще ми излезе безплатно,поема се изцяло от държавата,че е доста скъпо.Престоят ми в болницата също беше скъп,да се надяваме,че ще ни върнат нещо от застраховката:)
Това около мен,да се пазите и много да се усмихвате:))

# 11
  • Мнения: 4 111
Тeopr, много се радвам, че сте добре, избрали сте много хубаво име на принцесата, стискам палци за кърменето  да продължи успешно и чакаме с нетърпение снимка  Heart Eyes Целувки на теб и на бебка!

mery_79, дано всичко се оправи по-скоро, сигурно си много измъчена  Sad И ти да се пазиш много.  Hug

# 12
  • Мнения: 1 372
Teopr радвам се че вече сте вкъщи и всичко е наред, явно малката е своенравна и от рано си го показва /тя решава кога да се появи, въпреки плановете за секцио/, но да ти е жива и здрава и да расте спокойно и жизнерадостно дете! Дано скоро се появят и снимки на малката звезда. Весел и усмихнат ден и много приятни емоции ти желая!

mery_79 дано както казваш лечението с това лекарство се окаже успешно и се подобряваш с всеки изминал ден за да можеш пълноценно да се радваш на живота! Както казва Лилянчо пази се!!!

Весел ден на всички!

# 13
  • Мнения: 834
Искам да ви помоля да ми направите една услуга. Трябва ми  една ваксина, която в момента не се внася в България, но я има в Гърция. Аз естествено ще си платя всичко. Става въпрос за IRS 19. Моля, ако някой реши да помогне да ми драсне на ЛС.

# 14
  • Мнения: 8
 Flowers Sunflower Flowers SunflowerЧЕСТИТО ТЕО!!!да ви е жива и здрава,да расте без проблемно и щастливо,да ви радва и да е спокойна и добричка.Моята звездичка-София е на 8 месеца и 6 дни,нямаше колики,не се будеше през ноща от 6-я ден след раждането,спеше спокойно,занимава се сама....с 2-е думи до сега не разбрах ,че имам дете--пожелавам ти и на теб същото Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт