Рекламата на млякото "Активия" на Данон

  • 2 890
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Абе снощи гледах новата реклама на това мляко и нещо ми направи впечетление. Рекламата на това мляко е изцяло обърната към женската аудитория. Една жена го рекламира и се обръща към зрителите но в женски род т.е. само към жените които гледат рекламата. Сега като се сетя за предишните им реклами на това мляко също само жени участваха и си говорят една на друга.... До колкото знам това мляко го рекламират против запек. В смисъл че като го ядеш 14 дни и стомаха ти ще стане "по-редовен".
И сега идва основния въпрос - само жените ли имат запек??? Как така тия от Данон са определили че целевата група на техния продукт ще бъдат само жените и се обръщат само към тях. Излиза че в България от запек страдат само жените и като ядат Данон ще се оправят.  Thinking Това нещо не мога да го схвана като реклама как стои... Нещо много идиотско ми се струва...

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами и аз не мога да разбера защо в кампанията за ползване на презервативи, винаги болното от хепатит, спин и т.н. е момиче, ама на - така е Thinking По-добре със запек, отколкото с хив Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 161
И бирата излиза,че се пие само от мъже.Да светна производителите на бира,че жените също я употребяват.

# 3
  • Мнения: 212
Ами и аз не мога да разбера защо в кампанията за ползване на презервативи, винаги болното от хепатит, спин и т.н. е момиче, ама на - така е Thinking По-добре със запек, отколкото с хив Mr. Green
Това за болното от СПИН момиче е разбираемо и логично. Да не забравяме все пак че жената е символ на греха и разврата още от библейски времена. Да не споменавам кой е първоизточника на най-големия грях в историята на човечеството - Ева. Та от там е тръгнало така че жената е символ на греха така че няма нищо по-нормално от това в рекламата на презервативи болния от ХИВ да е жена ...
Ама виж за запека не мога да се съглася че само жените имат запек

# 4
  • Мнения: 2 161
Да не споменавам кой е първоизточника на най-големия грях в историята на човечеството - Ева.
На Адам никой не му е виновен затова,че е балък.

# 5
  • Мнения: 189
Рекламата набляга и на естетиката: яденето на Данон води и до плосък корем. Мъжете не се вълнуват много-много от това.

# 6
  • Мнения: 3 447
Рекламата набляга и на естетиката: яденето на Данон води и до плосък корем. Мъжете не се вълнуват много-много от това.
Така е, още повече, че ще трябва и да спрат бирата, ако действително искат плосък корем  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 259
И бирата излиза,че се пие само от мъже.Да светна производителите на бира,че жените също я употребяват.

Ами те по света отдавна са се светнали, но и тука почват, Загорка Голд например, си е типично женска бира. Лека, негорчива, рекламата и също е доста "женствена"...
Иначе за Активията таргета са жени просто, защото мисля, че най-вече жените са склонни да дават пари и да се връзват на подобни неща, това за плоския корем също е вярно предполагам. А за презервативите незнам, обяснявам си го с това жените са доста по отговорни в това отношение от мъжете и по се заслушват в такива неща може би...хммм  Thinking

# 8
  • Мнения: X
Имаше една, може две реклами на Активия, в които имаше и мъже. Ми някак неестествено е мъж да ти обяснява как се прочиствал и имал плосък корем  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 161
А защо мъже рекламират лекарства срещу газове в стомаха?В онази реклама,дето мъжът се наду и се издигна нагоре,за Еспумизан-а става въпрос,ами можеше и жена му също да се надуе и да се издигне.И можеха накрая да кажат-ето,хора,еспумизан помага на всички.Но за рекламата на хапчета против разстройство съм доволна,че само мъже  я рекламират.Толкова е тъпа!

# 10
  • Мнения: 3 447
Да обобщим: мъжете имат разстройство и пърдят, жените имат запек и преяждат (вече ми е лекооооо, чувствам се добрееее).

# 11
  • Мнения: 4 496
Защото само жена може да се върже,че корема и ще стане плосък от ядене на мляко.А като си помисля колко нишесте слагат вътре..... Whistling

# 12
  • Мнения: 1 427
Жените по принцип са доста по-запечени от мъжете. Пък и наистина те се вълнуват най-много от плоския корем. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 211
Просто главно на жените им дреме от това, че коремът им е подут Grinning
А и...
И бирата излиза,че се пие само от мъже.Да светна производителите на бира,че жените също я употребяват.
newsm10

# 14
  • Мнения: 6 417
Жените са по-суетни, пък и те са тези, които ръчкат мъжете си да свалят някой кг.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт