Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
420-434 от 903 отговора
Явно не си разбрал(а) смисъла на това изказване. Заради мислители, като теб, качеството на нашето средно образование е такова. Но не се учудвам, нали сме си посредствени навсякъде, защо ли пък ни трябва добро образование!?
Цитирай

А има ли желаещи да преподават там.  newsm78 . Някой, който да речем е отхвърлен заради студент.
Цитирай

Явно не си разбрал(а) смисъла на това изказване. Заради мислители, като теб, качеството на нашето средно образование е такова. Но не се учудвам, нали сме си посредствени навсякъде, защо ли пък ни трябва добро образование!?
Че съм мислител...мислител съм.
Но чак пък заради мен да е такова образованието, айде нема нужда.. Wink

Цитирай

palmax да не си кандидатствала за работа и да не са те взели? Много негативно се изказваш, пък и категорично  си убедена в мнението си. Странно изглежда.
Явно е, че си огорчена от училището по някаква причина.
Цитирай

Да, точно това имах предвид. Правилно сте разбрали! Smile
Цитирай

Всъщност какво му е на образованието? Тези деца, които са амбициозни и мотивирани, си учат и излизат от училище грамотни и добре подготвени. Тези, които не желаят, няма как да бъдат принудени. Те завършват полуграмотни.  Не смятам, че е нужно да подвеждаме всички под един знаменател - посредствени, "мислители"....
Честно казано от първият пост на Палмакс аз също разбрах единствено, че е обидена. Но едва ли нейната обида и личен конфликт с директорката на училището правят цялата система посредствена. Нека запазим добрия тон и говорим по същество. А по същество всички нас, родителите, които имат деца в това училище, ни интересува дали сме направили правилния избор, записвайки децата си там и дали те ще получат нужната подготовка.
Цитирай

Днес синът ми е за първи ден на стол в училището. Кажете нещо повече за самия стол и храната. Просто се чудя това дете как днес ще си носи таблата с храната само.  ooooh!
Цитирай

Темичката нещо е позамряла Wink Японската паралелка ни е мечтата за догодина, за първи клас и затова ви следя с интерес. Вече втори месец някои от вас са първолаци, а няма никакви отзиви Rolling Eyes Женското ми любопитство ще ме изяде Mr. Green
Хайде разсказвайте- учители, база, деца, учебници, стол, занималня, абе ...всичко Thinking Японската паралелка една ли е? Колко деца са в нея? Много ли им е трудно на душиците, как им помагате с езика?
Досадна съм, обаче това е, искам да знам! Love
Цитирай

Темичката нещо е позамряла Wink Японската паралелка ни е мечтата за догодина, за първи клас и затова ви следя с интерес. Вече втори месец някои от вас са първолаци, а няма никакви отзиви Rolling Eyes Женското ми любопитство ще ме изяде Mr. Green
Хайде разсказвайте- учители, база, деца, учебници, стол, занималня, абе ...всичко Thinking Японската паралелка една ли е? Колко деца са в нея? Много ли им е трудно на душиците, как им помагате с езика?
Досадна съм, обаче това е, искам да знам! Love
Пожелавам ви наесен с песен в японската паралелка!
Аз съм завършила 18-та гимназия от 8 до 12 ти клас съм учила там.
За японските паралелки си има специален японски център,една нова сградичка в задния двор на училището,вътре всичко е на 6,хубаво,чистичко и приятно.
В случай че децата не са в японския център,стаичките на малките ученици са много хубави и свежарски,доколкото знам преди няколко години родителите се бяха захванали с ремонта
На тоалетните също е правен преди година ремонт и са в доста прилично състояние
*Относно учителите,не знам на дечицата кой ще преподава,но има японки,които са много милички към всичките си ученици,поне аз съм останала с това впечатление.
*Столът,никога не съм хапвала там,но миришеше вкусно
Не се притеснявайте,няма да натоварват децата с японския,ще рисуват и пеят,доста неща под формата на игра ще правят.
Униформи нямаме в училището

П.с-В този ред на мисли за униформите преди години момиченцата от един клас бяха задължени от госпожата си да ходят с прибрани коси (учехме стая до стая с тези сладурковци) и идваха да молят нас какичките да им плетем плитки  35
Цитирай

Да, така е, както *Bubble* е писала.
Първи клас японски са 2 паралелки. В нашата има 28 деца, в другата не знам, но сигурно пак толкова.
Базата е прекрасна, и в японския център (двуетажната къщичка с отделен двор, в големия двор) и в училището (където ще са от втори клас). Тоалетните в училището (на първия етаж съм влизала) са ремонтирани, чисти, нови и блестят (поне в началото на деня  Laughing)
Засега учат езика само устно, под формата на игри, оцветяване и др. На около две - три седмици учителите по японски (един батко и една японка, не съм ги виждала) изпращат в писмен вид на родителите думите, които са взели, за да може децата да си ги учат и вкъщи. Учебници и тетрадки по японски нямат в първи клас. Седмично го изучават три часа - понеделник, вторник и сряда по 1 час.
Стола е 2 лв. на ден, храната не е кой знае какво обаче. В ДГ е по-добра май  Laughing
Какво още ...
Занималня има само в първи клас.
Учат доста, настъпват ги яко.
Ми това се сещам, ако нещо те интересува - питай, с удоволствие ще отговаряме.
Цитирай

Здравейте,
и ние сме първи клас японски. 1-з.
Вивиан е описала подробно нещата но повече впечатления ще са от полза за всички.  Very Happy
Ходеха и на зелено училище, е моя не посмях да го пусна но другите са си изкарали чудесно. Много са доволни родителите от г-жата и организацията. Г-жата ни е строга и същевременно мила с децата. За догодина ще ви е друга класната. Мнения търсете от родителите на деца в 4-ти клас, и не е задължително да е от японската паралелка, мисля, че ги въртят класните.
Моя ходи на стол и не се оплаква много, при условие, че ми е страшно капризен на храна.  ooooh! В началото са му давали допълнително но вече няма.  Mr. Green
Аз обаче не съм много очарована единствено от г-жата на занималнята....все дописваме в къщи.  Tired
Цитирай

Аз обаче не съм много очарована единствено от г-жата на занималнята....все дописваме в къщи.  Tired
А госпожата в занималнята една висока слаба жена на възраст между 40-50 години ли е?
Цитирай

Да, въртят ги класните, и аз така знам. Примерно наща класна не е била предишния випуск с японски.
Моята дъщеря е в 1ж.
Много съм доволна от госпожата ни по занималня - Белевска. Възрастна е, много свежа и адски строга! Първите седмици ги беше наплашила много, горките деца  Laughing но вече свикнаха, даже дъщеря ми умира от кеф в занималнята.
Общо взето училището е прекрасно и съм много доволна, че я приеха.

П.п вече два пъти имаха и театър, освен зеленото, абе добре са децата и училището е екстра.
Цитирай

А госпожата в занималнята една висока слаба жена на възраст между 40-50 години ли е?
Ами не точно. Жената мисля, че скоро се е пенсионирала и ходи в...черно.  Confused
Цитирай

Вивиан, ти си първата която чувам да се хвали от Белевска.
Аз като я видя само и се смръзявам. Crazy
Носи и се славата, сред децата, че е голям цербер.

Моят син вече е в трети клас във френската паралелка,
но пък дъщерята на есен ще е в първи, та и аз се чудя много за този японски,
най-вероятно таткото ще е против, но ще видим...

Цитирай

420-434 от 903 отговора