Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
750-764 от 903 отговора
Извинявам се, ако променям темата, аз искам да попитам как стои въпросът с приемането на деца след 4 клас. Искам да преместя дъщеря си след 4 клас и  прочетох добри отзиви за 18 СОУ...
Благодаря предварително Smile
Цитирай

Извинявам се, ако променям темата, аз искам да попитам как стои въпросът с приемането на деца след 4 клас. Искам да преместя дъщеря си след 4 клас и  прочетох добри отзиви за 18 СОУ...
Благодаря предварително Smile

Трудно, ако някое дете напусне и вие имате късмет точно в този момент да се там и да знаете това, подавате молба, ако ви одобрят - ви приемат.
Там паралелките са профилирани по  език още от първи клас, аз не бих рискувала, ако се освободи място в японска паралелка да преместя детето си, при положение, че то до 4 клас не е изучавало този език, или примерно френски ..., но въпрос на мнение ... желая ви успех  и късмет  bouquet
Цитирай

Търся информация за учителя по немски в 8 клас? Имаме желание за 18-то с немски и малко повече яснота за немския в 8 клас би била от полза. Другата седмица трябва да подаваме документи и все още се двоумим, как да подредим в заявлението 12-то, 18-то и 31-во с първи език немски?
Цитирай

Учителите по немски в училището са:

36.    Деляна Трифомирова Апостолова    Немски език
37.    Наташа Траянова Станчева    Немски език
38.    Емил Славейков Димитров    Немски език
39.    Ивелина Неделчева Стоянова    Немски език

http://www.18sou.net/for-school/team.html

Цитирай

Здравейте
Интересувам се за арабската паралелка след 7кл? Ще се радвам на всякакви отзиви.
Цитирай

здравейте! много ми харесва това, което чета за японската паралелка bouquet

имам два въпроса, плс:

1. занималнята до колко ч. е вечер?
2. критерий ли е близостта на работното място на единия родител?
Цитирай

Здравейте!
Предстои ми избор на училище за първи клас за учебна година 2013/2014.
Всъщност търся добър учител за детето си.
Ще съм благодарна, ако споделите добри отзиви за конкретна учителка, която сега води 4-ти клас и евентуално ще поеме 1-ви клас от следващата година.  

и... това питане да подбутна, ако има мнения по него, особено за японска паралелка :bouquet:
Цитирай

fluttershy
Занималнята на първи клас е до 17 часа, като до 18 в някой клас събират всички останали дечица.
Каоян ще бъде втори клас тази година и ще е в частна занималня, защото в училище няма да има места за всички деца - казаха ни, че от 6 класа ще правят 2 занимални  Rolling Eyes
Относно приема през 2012 г. стигаше местживеене/месторабота на единия родител, но всяка година се определят различи критерии. В сайта на18-то за 2013/2014 http://www.18sou.net/docs/priem/1-class/Priem_I_klas_2013-2014.pdf  пише близост до училището без да е уточнено какво означава това.
Цитирай

Здравейте,моето момиченце сега ще бъде 4-ти клас в японска паралелка.Не съм се интересувала как стои въпросът с обучението в другите паралелки,но аз мога да кажа само,че се радвам много за шансът да я запиша в японската.Обучението е на много добро ниво и по общообразувателните предмети и по езикът също.Нашата класна се казва Анита Георгиева и догодина ще поеме първи клас.Доколкото знам последните години тя води само японски паралелки,но ако имате право на избор не се колебайте да я изберете за класен ръководител.Тя е изключително земен човек и владее изкуството да достига до децата.Много добър преподавател,строга по отношение на работният процес,дори бих казала понякога безкомпромисна в стремежа си да изгради навици, постоянтво и отговорност в децата.Това разбира се не и пречи да играе заедно с тях,да им угажда в забавленията и да празнуват заедно като второ семейство.

P.S  За родители,които не са свикнали да бъдат критикувани бих препоръчала да се обърнат към друг преподавател,защото наред с всичко останало тя не спестява истината на никого,колкото болезнена, неприятна и излагаща да е.
Цитирай

само да внеса една яснота, до колкото аз съм информирана, няма класна 1-4 клас, която да води само паралелки с един и същ език, тоест въртят ги, а аз смятам че всички или почти всички учители 1-4 клас са добри  Peace
Цитирай

Да, въртят ги и почти всички са добри  Peace Така е.
Цитирай

здравейте отново!
много благодаря за информацията   bouquet bouquet

за критериите: аз точно сайт гледах и не беше ясно.

за занималнята: 18ч е ок, добре е това.
             ?   а втори клас как се избира кой да е в занималнята?
             ?   а доволни ли сте от занималнята 1ви клас, домашни, всичко написани ли са там или остава работа за вкъщи? мисля, че е изключително важно учебният процес да приключва в 18ч, а вкъщ ида е само част от уикенда... все пак са мънички още и имат нужда от свободно време Love
             ?   клубовете във времето на занималнята ли са или родител ги води след 18ч?

за учителите: благодаря за информацията за г-жа Георгиева, която другата година поема 1ви клас  bouquet дори и да се въртят, ще се радвам, точно заради това даже, да се включат и други момичета за информация за другите класни, които сега водят 4ти и ще поемат 1ви 2014-2015 г.  bouquet
Цитирай

Отговарям по ред на въпросите -
 - за занималнята във втори клас се попълва заявление в края на първи и така се отсяват колко желаещи има. Досега не са ни отказали занималня. Винаги се намират места.
- От занималнята съм доволна, да. Не остават занимания за вкъщи.
- клубовете са във времето на занималнята, учителите идват, взимат децата от занималнята, водят ги в салона или където е клуба и след това ги връщат пак в занималнята.

Имам мнение за две учителки - Ели Дойнова и Минка Кирилова. Много добри учителки, превъзходни педагози.
Цитирай

Не е ли Ели Войнова  newsm78
Цитирай

Ама разбира се ...  Laughing Жегата ме е напекла  Cool
Войнова е.
Цитирай

750-764 от 903 отговора