Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета,използвате ли четка за коса от естествен косъм?Решила съм да си купувам,но фризьорката ми каза,че тези четки по-скоро накъсват косата,а и "естествения косъм" задържа доста мръсотия и бактерии,колкото и да се мие newsm78,та въпросът ми е-ако сте използвали-споделете,доволни ли сте,препоръчайте марка.
Предварително,благодаря  bouquet
Цитирай

Не съм ползвала,защото все ми се струва,че няма да мога да се среша с такава четка.Дървените ми се струват по-добри... newsm78
Цитирай
Аз съм чувала,че най-доброто средство за ресане на косата и скалпа е дървения гребен!
Цитирай

DE

С четка от естествен косъм не мога да се среша!
Купих си една и после я подарих!
Цитирай

някъде под слънцето...

С четка от естествен косъм не мога да се среша!
Купих си една и после я подарих!
Peace
Цитирай
Аз съм чувала,че най-доброто средство за ресане на косата и скалпа е дървения гребен!
Peace
Цитирай

Аз днес купих четка за коса-по съвет на продавачката взех четка,която от едната страна е за масаж,а другата дава възможност за разресване на мокра коса-колкото и да не е правилно,добре ми разресва косата,не скубе,не се оплита Peace
Цитирай

София

Аз пък си купих дървен гребен наскоро.
Та замених четката...
Цитирай

И аз съм с дървен гребен,но използвам и четка ,защото съм с удължена коса и няма как само с гребенче,а как само ми се иска.....
Цитирай

София

Дори и моята тънка коса незнам дали ще мога да среша с такава четка  newsm78 Аз си използвам гребен.
Цитирай

Аз пък, въпреки че съм много против пластмасите, се реша с четка на Триза ... суперска е, според мен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.