Трябва ли да се спазва стриктно дозировката на адаптираните млека

  • 1 194
  • 17
  •   1
Отговори
ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ СПАЗВА СТРИКТНО ДОЗИРОВКАТА И БРОЯ ХРАНЕНИЯ С АДАПТИРАНИ МЛЕКА КАКТО Е ПОКАЗАНО НА КУТИИТЕ  newsm78

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 16:56 от Vivi

# 1
  • Мнения: 46 508
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Невъзможно ми е на мен. Как да я тъпча, като не иска толкова, колкото пише на кутията? А като беше на 1.5мес пък изяждаше повече. Те са ориентировачни.

# 3
  • Мнения: 5 362
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Peace
Съгласна съм с Никол.
А за това какво количество ще изпие си е вече до дете.

# 4
  • Мнения: 753
не никога не съм я спазвала....моето дете не можеше / и сега не може да изяде това което е предписано за възрастта му

# 5
  • Мнения: 1 183
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Peace
Съгласна съм с Никол.
А за това какво количество ще изпие си е вече до дете.
Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace

 Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace

 newsm10

# 8
  • Мнения: 1 049
Ами то си го пише на кутиите, или поне на немските го пише. Данните за това колко трябва да изяжда са ориентировъчни и варират според детето. А иначе съотношението вода/сухо вещество е много важно да е точно. Ако водата е повече, детето ще получи по-малко от хранителните съставки или пък ако млякото е повече може да доведе до колики и запек.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 221
Не PeaceСпазвай само съотношението, посочено на кутията Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 672
Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
аз винаги съм спазвала дозировката и количеството , друг е въпроса че той не изпиваше указаното колич. спрямо възрастта написана отзад на опаковката  Crazy Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 124
значи споко и ние не пием това което пише
а баба и се мърмори че детето седяло гладно
на 40 дена 90гр. и си връща по малко след като се уригне значи сме окей
да нямам притеснение


  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 587
Дозировката е ориентировъчна,не трябва да се спазва стриктно.На моята дъщеря винаги й оставаше от млякото.

# 14
  • Мнения: 24 467
Зависи какво имаш предвид под "дозировка". Ако става въпрос за количество мляко или брой хранения за денонощие- не, но е препоръчително отклоненията да не са големи. Що се отнася до даденото съотношение вода/ суха субстанция- спазването следва да бъде стриктно. Пише го и на кутиите на АМ.

Общи условия

Активация на акаунт