Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ СПАЗВА СТРИКТНО ДОЗИРОВКАТА И БРОЯ ХРАНЕНИЯ С АДАПТИРАНИ МЛЕКА КАКТО Е ПОКАЗАНО НА КУТИИТЕ  newsm78
« Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 16:56 от Vivi »
Цитирай

Трябва да се спазва съотношението вода/сухо вещество!
Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Невъзможно ми е на мен. Как да я тъпча, като не иска толкова, колкото пише на кутията? А като беше на 1.5мес пък изяждаше повече. Те са ориентировачни.
Цитирай

Старата столица

Peace
Съгласна съм с Никол.
А за това какво количество ще изпие си е вече до дете.
Цитирай

Еклесиаст

не никога не съм я спазвала....моето дете не можеше / и сега не може да изяде това което е предписано за възрастта му
Цитирай

Прага/Чехия

Peace
Съгласна съм с Никол.
А за това какво количество ще изпие си е вече до дете.
Peace
Цитирай

Белгия/София

Дозировката не, тя е ориентировъчна, децата са различни, не могат всички да поемат еднакво количество  Peace

Peace
Цитирай

София

newsm10
Цитирай

Германия

Ами то си го пише на кутиите, или поне на немските го пише. Данните за това колко трябва да изяжда са ориентировъчни и варират според детето. А иначе съотношението вода/сухо вещество е много важно да е точно. Ако водата е повече, детето ще получи по-малко от хранителните съставки или пък ако млякото е повече може да доведе до колики и запек.  Rolling Eyes
Цитирай

на третия етаж

Не PeaceСпазвай само съотношението, посочено на кутията Smile
Цитирай

на морския бряг

Цитирай

Tам през Атлантическия океан

аз винаги съм спазвала дозировката и количеството , друг е въпроса че той не изпиваше указаното колич. спрямо възрастта написана отзад на опаковката  Crazy Laughing
Цитирай

Варна

значи споко и ние не пием това което пише
а баба и се мърмори че детето седяло гладно
на 40 дена 90гр. и си връща по малко след като се уригне значи сме окей
да нямам притеснение

bouquet
Цитирай

София

Дозировката е ориентировъчна,не трябва да се спазва стриктно.На моята дъщеря винаги й оставаше от млякото.
Цитирай

Зависи какво имаш предвид под "дозировка". Ако става въпрос за количество мляко или брой хранения за денонощие- не, но е препоръчително отклоненията да не са големи. Що се отнася до даденото съотношение вода/ суха субстанция- спазването следва да бъде стриктно. Пише го и на кутиите на АМ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора