"Преобличане" на поостарял уред с фолио...

  • 14 815
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Речено-сторено. Миялната ми е вече е иноксова. Laughing


Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 20:20 от Джемма

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ихааа, Джемма, много добре се е получило newsm10
Контролния панел е метален нали, чудесно се връзва.

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря.Да, панела и дръжката са метални, на по- светли. Иначе какво щях да я правя тая дръжка, не знам.
Фолиото го взех от Практикер, 67 см на 2.20 м струва към 42 лв. Фолиото е страхотно и напълно имитира истинския инокс. Peace

# 33
  • Мнения: X
Джемма, съвсем като оригинална е станала!! Направо все една така е купена!!
Браво!!

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ще ви издам малка тайна- само това, което се вижда е облицовано,отстрани си е бяла, няма смисъл да я облепям.
Ех, да можех и пералнята така. Ама много сложно там.  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 219
Цитат
Мисля, че обличането с фолио е по-добрият вариант.За да не   влиза въздух, преди да налепиш фолиото напръскваш хладилника с вода смесена с веро.По този начин дори и да влезе въздух фолиото се отлепя без проблем и после го коригираш.След залепването натъркваш със суха, мека кърпа, за да се изглади добре фолиото.


Даже по-добре става да се напръска повърхността с препарат за стъкла,най-обикновен.

# 36
  • Монреал
  • Мнения: 631
  bouquet Браво, Джемма! И аз се замислям, само че ще трябва да използвам фолио цвят бордо. Много добре изглежда "Мими"  Laughing

# 37
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Благодаря.Да, панела и дръжката са метални, на по- светли. Иначе какво щях да я правя тая дръжка, не знам.
Фолиото го взех от Практикер, 67 см на 2.20 м струва към 42 лв. Фолиото е страхотно и напълно имитира истинския инокс. Peace

Направо е станало муцка! Съдомиялната която си харесах е същата, ще я направя и нея инокс;  кажи моля те колко метра фолио купи за нея, че не разбрах-2,2м дължина на ширина 67см или обратното;  и 42лв струва метъра или на теб толкова ти излезе? Трудно ли беше обвиването на фолиото отстрани, и докъде я облепи, ще може ли ако не е много нахално да отвориш вратичката и пак да снимаш, че такъв олигофрен като мен  smile3538 не разбрах за отвътре-имам впредвид страничната страна на вратичката....  Абе ако си ме разбрала помагай, ако не тегли ми една ....

# 38
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами фолиото е широко 67 см и дълго 2.2 м. Направо толкова си е в кутията, не е на метраж. И цялата кутия струва 42 лв.
Понеже миялната е 60 см широка, а фолиото е 67 см, покри и сртаничната част на вратичката,където остана покрих с малки парчета фолио. Напръсках пшреди това със сапунена вода и се залепи лесно, без проблеми. За съжаление на другия ден ми се появиха няколко мехурчета, но пробих внимателно с топлийка и изгоних въздуха. 

# 39
  • Мнения: 67
gadelinka до 2 месеца ще отворят MrBricolage в Добрич ако не бързаш толкова с хладилника

# 40
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
gadelinka до 2 месеца ще отворят MrBricolage в Добрич ако не бързаш толкова с хладилника

В смисъл, че там също ще има иноксово фолио ли? Джема го е купила от Практикер, ама сигурно и в Бриколаж ще има. Аз и хладилника, и миялната ще облепя с него. Все още една мъъъъъничка мисъл ми минава през ума: да ги занеса и двата уреда в автосервиз и да ми ги напръскат с автоемайл лак, ама се двоумя още. А пък и не бързам много, че още куфнята не е готова... Като го измисля, и най-вече като го сделам, ще ви се похваля и аз със снимки!

Общи условия

Активация на акаунт