Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 окт. 2007, 16:34 ч.

Столче за кола ТСМ

• 582
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
Мами, не знам тук лие мястот но съм направо втрещена от продаваните столчета в ТСМ, Пловдивската марка (май KEV бяха магазините).
НЕ КУПУВАЙТЕ столчетата са от стерипор(не знам так ли се пише), някои бяха с отчупени подлакатници... Кака може да се продава подобно нещо.
Ако някой се интересува къде съм ги видяла - в мазина им Плевен

# 1
Хм, не разбирам какво точно имаш предвид. Какви сертификати за сигурност има това столче, което описваш?

Но едното ни столче е на CAM и също има стиропор на седалката - в/у пластмасовата част и под тапицерията.

# 2
не са TCM, KEV няма нищо общо с Tcihbo/TCM, освен че вече НЕ продават ТСМ.
Айвън 7 решиха да се възползват и налепиха етикети KEV новото име на ТСМ, за което разбира се Tchibo и идея си нямат и си поръчат стоката в китай със сходни опаковки като на ТСМ. Няма никакви сертификати разбира се - най-евтиното китаиско

# 3
  • София
Няма пласмаса/или нещо друго твърдо само материала посочен от мен - УЖАС И БЕЗУМИЕ... на кошницата на беба също има малкостерипор, но отдолу е пасмаса Макси кози е, на баткото има една подвижна част от нещо като твърда найлонова гъба, но спокойно мога да го сритам стола без да направя дупка в него.. е с кракът ми какво ще се случи и друг въпрос
Сториха ми се някак леки затова огледах внимателно
Нямам идея за подробностите в тия магазини.... не виждам разлика от преди наистина преди пишеше Айвън 7

# 4
Извинявам се за ОФФ-а Embarassed но се пише СТИРОПОР.
А това, което казвате е ужасно. По принцип кошниците имат стиропор, но той е върху пластмасата и омекотява и т.н. Но столче само от това??? Та то би било измамно леко Thinking ПРосто се чудя кой ще си го купи такова, но...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт