Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 окт. 2007, 17:07 ч.

Бебето ми спи на лявата страна???

• 1 151
  • 19
  •   1
Отговори
  • Бургас
Мили майки, моля споделете имате ли подобни наблюдения с вашите бебоци. Моето момиченце все се върти насам татам, но винаги заспива на лявата си страна и така я намирам сутринта. Чудя се нормално ли е това или е признак за нещо? Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!

# 2
  • София
И Николай по едно време заспиваше само на лявата си страна и аз се бях притеснила, но този период отмина и отдавна си се върти и спи кога наляво, кога надясно, а най-често по корем.

# 3
и моето човече от както се е родил предпочита да е на ляво.Вече е на 1год.и 1 м.и все така на ляво си заспива и така предпочита

# 4
  • София
Peace

# 5
  • София - Младост 1А
и Пепи си заспива в поза която му е удобна. Аз също... не виждам нищо притеснително. Явно така си му е удобно на детето.

# 6
  • в Надежда-та
Peace

# 7
И моето заспива така на лявата страна, понякога когато е заспал го обръщам на другата страна. Явно така им е удобно.

# 8
  • Варна
МОйто пък- на дясната, в резултат главата й е сплескана от тази страна Mr. Green

# 9
  • gatorland

И моята си заспиваше само на една страна и само на една страна можеше да се преобръща за доооста дълго време.

# 10
  • Far away from here...
Аз пък се притеснявах, че моето все по гръб спи... Mr. Green А всъщност, има ли значение това?   Embarassed В началото ми казваха да го обръщам и аз го правех, но не знам с каква цел.  newsm78Сега, както и да го обърна, все го намирам по гръб.

# 11
Аз пък го приспивам винаги на дясно, защото така ми е по-удобно  Crazy А той спи по корем..
Накъдето им е удобно, натам спят. Стига се шашкайте за глупости  Mr. Green

# 12
  • София
Горе-долу по това време моите заспиваха само надясно. Педиатърката го забеляза и ми обърна внимание да направя всичко възможно, за да спят и на двете страни.

# 13
  • Русе
Моята дъщеря заспива винаги на дясната си страна, но пък докато спи се върти навсякъде

# 14
  • София
Изобщо не се притеснявай- така му е удобно така си спи.И аз спя на лявата -така ми е удобно....
Сина ми спи от 40-я ден и досега по корем,никога не съм се притеснявала- щом спи -значи всичко е наред
 Hug
Знам че е хубаво да се редуват страните ,за да не се сплеска главичката,но аз лично не съм имала този проблем,защото Валето си въртеше сам главата

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт