Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

На кръщане съм в събота и се чудя от къде да намеря хубава, но не безумно скъпа. Също така ме мъчи и въпроса и кой светия е най-подходящ? Ще бъда на кръщането на моя приятелка. Дайте идеи и цени, ако имате наблюдения. Много ще ми помогнете.
Цитирай

Варна

На кръщане съм в събота и се чудя от къде да намеря хубава, но не безумно скъпа. Също така ме мъчи и въпроса и кой светия е най-подходящ? Ще бъда на кръщането на моя приятелка. Дайте идеи и цени, ако имате наблюдения. Много ще ми помогнете.

Хм, ами по принцип икони се продават най - вече в църквата, още повече, че освен да я купиш трябва да и да я осветиш (чете се молитва и престоява една вечер в църквата). Що се касае за избора на светец, най - удачно е да избереш светеца който покровителства името на детето.
Цитирай

София

Майка ми беше кръстница преди 2 години и тогава купи една икона от художниците на Ал.Невски. Ще те излъжа за цената, отдавна беше, но не беше много скъпа. Избрахме икона на Св.Богородица.
Цитирай

Right Next Door To Hell

http://www.pokana.com/index_cpath-162_165.html
има ги и по магазините
Цитирай

Хубави икони има в магазинчето пред Св. Неделя, в подлеза на ЦУМ (към Шератон) има две магазинчета. Иконата е хубаво да бъде на светецът, чието име носи човекът, или пък на СВ. Богородица.
Цитирай

край морето

Най добре да я купиш от църква, защото там са осветени
Цитирай

на морския бряг

ами най - често се подаряват икони на СВ.Богородица и е най добре да я купиш от църква там са задължително и осветени , докато в магазините които се продават не са осветени
Цитирай

Във самата църква св.Неделя също има много голям и хубав магазин.До входа на св.Петка също има магазин
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.