проф.Гугучкова

  • 9 773
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Интересуват ме координатите на проф.Гугучкова,която  е очен лекар и участва в предаването "Пълна промяна".Отзиви за нея също ще ми бъдат полезни,за което предварително ви благодаря  bouquet

# 1
видя ми се като пълна селянка  и изобщо като чели мен са ме пуснали да оперирам. хич незнае какво да отговори на жената ,само говори "ами ще видим",сякаш питаш срещнат на улицата....

# 2
# 3
  • Мнения: 21
pravih si lazerna korekcia na ochite predi dve godini pri neia i sum dovolna! Predi godina si napravi muja mi i tazi godina brat mi!Pishi na lichni za podrobnosti.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
pravih si lazerna korekcia na ochite predi dve godini pri neia i sum dovolna! Predi godina si napravi muja mi i tazi godina brat mi!Pishi na lichni za podrobnosti.
Пиши на кирилица.

# 5
  • Мнения: 126
Благодаря на всички ви  bouquet

# 6
Здравей, ето адреса и тел. на проф. Гугучкова - Клиника за лазерна терапия - ул. Бунтовник 35, тел. 963-28-80, 65-76-88.

# 7
  • Мнения: 126
Здравей, ето адреса и тел. на проф. Гугучкова - Клиника за лазерна терапия - ул. Бунтовник 35, тел. 963-28-80, 65-76-88.
Благодаря ти Десимира Hug

# 8
  • Мнения: 3 914
видя ми се като пълна селянка  и изобщо като чели мен са ме пуснали да оперирам. хич незнае какво да отговори на жената ,само говори "ами ще видим",сякаш питаш срещнат на улицата....
Ей такива мнения като видя и то от гости които хич и представа си нямат къде се бъркат,откачам #Cussing out
Мили госте имаш ли представа тази жена,пълната селянка ,колко хора е върнала от живота на слепите,аааааааааааааааа.
Когато проучиш въпроса ела пак тук и си кажи мнението,но това че някой има диалект ,само защото може би е роден в друг град,не го прави глупав.Уверявам те тази селянка я познават далеч зад границите на тази държава и на тях не им прави впечатление нейния диалект, а оценяват нейните незаменими качества още повече че тя е един от най добрите витреоретинални хирурзи тук,ама ти може би хич не си и чувал тази дума.
Извинете ме ,избухнах,просто мразя някой да се бърка ,без да има представа къде,а тук това е очевидно Peace
  Бебина  ,отивай смело при нея Hug

Общи условия

Активация на акаунт