Готвят ли половинките ви?

  • 4 025
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 992
Нали тва питах - как да го науча? Като го гледам, хич не държи да се учи. Laughing

# 61
Готви вече... Ама и трябваха няколко години да се научи жена ми.

И още има какво да се желае. ако не ме мързеше толкова сигурно все аз щях да готвя...

# 62
  • Мнения: 17 407
НАпоследък взе да го влече, стига да има време

# 63
  • Мнения: 1 174
Присъединявам се и аз към похвалите - моят мъж готви страхотно и с огромно желание!  Heart Eyes И на него му е хоби, обича да експериментира в кухнята, за разлика от мен - по-страхлива съм.
Майстор е на всички меса и най-вече на рибката, която ни е любима храна!Да не казвам, че на много от манджите ме е учил той.Simple Smile
Радвам му се и аз, а и най-вече затова, че като вкусове за храната много добре се разбираме и си харесваме приготовленията.Simple Smile
Да ми е жив и здрав и все такъв грижовен! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 14 654
Не готви изобщо, само си представям как би изглеждала длъгнестата му осанка край печката.
Ако готвеше добре, щях да наддам значително, обожавам вкусната храна.

# 65
  • София
  • Мнения: 725
Моят прави единствено яйца на очи - ама ги прави страхотно!

# 66
  • Мнения: 2 587
Готви и то по-добре от мен.Всъщност аз мога да правя само бъркани яйца и от време на време опити по книга  Embarassed

# 67
  • Мнения: 2 427
Аха,полуфабрикати.Залени с готови сосове в буркан.Романтика! Crazy

# 68
  • Мнения: 2 700
Да. От край време сме специализирани - той готви едни неща, аз други.

# 69
  • Мнения: 1 427
Рядко, просто няма време.

# 70
  • Мнения: 3 537
Рядко готви, всякакви разновидности на пържени яйца, но очи или по панагюрски, прави и кюфтета, пържоли,пържени картофи, пържена риба,по палачинките е специалист,само той ги прави в нас и салати понякога реже....случвало се е да прави 2-3 пъти и пилешка супа, мен ме нямаше и му се яло, обади ми се , казах му как се прави и си направил,похвали се ,че била супер Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 149
Моят мъж ме научи да готвя Wink
Но ученикът надмина учителя си Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 14 133
Да, когато има време.  PeaceИма неща, които са негова запазена марка.  Laughing

# 73
  • Мнения: 4 726
Нали тва питах - как да го науча?
При моята половинка подейства изречението " Няма смисъл да пробваш, защото нищо няма да ти се получи "  LaughingМного се амбицира и вече са що годе на едно ниво кулинарните ни умения Heart Eyes.

# 74
  • Мнения: 9 902
не готви и никой не иска това от него.

Общи условия

Активация на акаунт