Душът

  • 10 969
  • 236
  •   1
Отговори

Анкета

Взимам душ:

Опции:

  • Мнения: 27 524
Кога предпочитате и смятате за логично да си вземете душ?

Питам, защото всички около мен смятат за нормално и логично да си го взимат сутрин. Да, ама за мен е вечер - къпя се, лягам си чиста, ставам чиста, работя, тичам...каквото и да е и преди да си легна - пак душ. Да, ама другите казват сутрин - тонизират се, тръгват на работа чисти и т.н.  Thinking
Е, ако взимате веднъж седмично пак се брои  Laughing

Когато баба ми се разболя от цироза и баща ми ги взе от село да си ги гледаме у нас и изкъпа дядо ми, беше лято, изкъпа го в неделя и другата неделя пак и дядо ми възропта -ааа, ти за това лято ме къпа, сега за зимата е ред  Stop
Не се подигравам, горките хора, всяко нещо с времето си   Sad

# 1
  • Мнения: 4 435
Аз си взимам по един душ сутрин и вечер по принцип.Но ако се наложи примерно вечерта да излезна или хиляди други неща, си взимам пак.

# 2
  • Мнения: 2 609
Вечер.  Peace
През лятото и сутрин, но тогава не се брои, че понякога има и още няколко пъти през деня. Wink

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
сутрин и вечер- сутрин за събуждане, вечер- .... за приспиване  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 236
И аз си вземам душ ве4ер,не мога да си представя да си легна мръсна и потна след цял ден тър4ане насам-натам.Сутринта само си правя тоалет Crazy,така съм свикнала!

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз понякога и  сутрин и вечер. Различно. Simple Smile

А сегааа, и на мен една опция ми е малко. Crossing Arms

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз си вземам вечер и тогава по същата като твоята, Блонди, логика мисля, че е най-добре.  Wink
Прекаленото къпане със сапуни, душ гелове и разни такива дехидратира кожата, премахва естествения слой от мазнина, което никак не е полезно. Затова и зимата, когато е най-студено се препоръчва да се взема само вечер душ, след което да си легнеш, а не да хукнеш по студа, защото допълнително ще ти е още по-мразовито.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 673
вечер / сутрин са ми в съотношение 2/1..просто така се случва че взимам понякога и сутрин и вечер..Кът СЕ потИм с МилОТо нощес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз от години взимам душ сутрин и вечер  Peace

# 9
  • Мнения: 13 512
Възможна е  само една опция, а аз почти винаги взимам сутрин и вечер. Вечер-ако съм излизала- задлжително! А сутрините са си "Отче наш"..не злизам без да съм си взела душ.

# 10
  • Мнения: 1 465
Сутрин, а през лятото и вечер, или, ако обстоятелствата го налагат.
Но сутрин задължително, а и всички около мен са така.

# 11
  • Мнения: 1 775
Ако почивам и цял ден мързелувам пред компютъра, мога да пропусна вечерния душ. Сутрин, обаче, от леглото направо се изстрелвам под душа, имам нужда да измия съня от себе си, така да се каже. Като съдя по миризмата сутрин в метрото като тръгвам за работа, явно доста хора ги е страх от водата.

# 12
# 13
  • Мнения: 401
Ако почивам и цял ден мързелувам пред компютъра, мога да пропусна вечерния душ. Сутрин, обаче, от леглото направо се изстрелвам под душа, имам нужда да измия съня от себе си, така да се каже. Като съдя по миризмата сутрин в метрото като тръгвам за работа, явно доста хора ги е страх от водата.


хахха да и аз го усещам този техен страх  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 199
Вечер си вземам душ, сутринта бързам я за работа, я за лекции и винаги ми се спи и не ми се става 1 час по-рано за да взема душ, чистичка съм от вечерта  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт