Къде е(са) детето(децата)ви? (деца до първи клас)

  • 2 635
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Къде е(са) детето(децата) ви?(деца до първи клас)

Опции:

# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 481
Детска градина и детегледачка. Такъв отговор няма в анкетата и не мога да гласувам.

# 31
  • Мнения: 1 279
Каката ми е втори клас в момента.Ходи на училище, а през другата половина от деня я гледа майка ми.Преди това ходеше на детска градина.Малкия е на 3 години.Ходи на градина, а преди това ходеше и на ясла.Когато се разболеят, също разчитам на майка ми.Да ми е жива и здрава, че много ми помага!

# 32
  • Мнения: 1 234
На детска градина, но от половин година. До 2 години и половина го гледах аз, после бабите - година и половина и сега вече е на градина.

# 33
  • Мнения: 753
аз ще комбинирам детска ясла / баба

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Баба й я гледа, докато сме на работа с тати. Но щом някой от нас се върне или излезе в отпуска, си я поема и бабата е свободна  Peace

# 35
  • Мнения: 5 228
Аз имам много гъвкаво работно време, така че половин ден я гледа баба й, половин ден - аз. Скоро ще тръгва на детска градина.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 015
Баба й я гледа, докато сме на работа с тати. Но щом някой от нас се върне или излезе в отпуска, си я поема и бабата е свободна  Peace
И ние сме на същия вариант.

# 37
  • Мнения: 1 035
Първо да кажа ,че предпочитам да гледам децата си.Но в България са малко хората ,които могат да си позволят да предпочитат(каквото и да било).Каката я записах в детска градина но около четири години.Малките - близначките,за да се подсигуря, записах на детска ясла .От този месец са приети ,но няма да ги пусна.Започвам работа в началото на декември с гъвкаво работно време и ще се редуваме със свекърва ми да ги гледаме.Мисля като навършат три год. да ги пусна, но работното си време няма да променям ,за да може да съм на разположение максимално.

# 38
  • Мнения: 2 255
от 1,7 г. той на ясла - след 1 мес. и аз на работа  Peace
сега той на ДГ - аз пак на работа  Joy

# 39
  • Мнения: 342
Дари е на 3 и 10 месеца,все още не е ходила на детска ,гледам я в къщи.

# 40
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке...  Hug
Искам някак да гласувам и за 2-те деца. Но не се сещам как да стане?  Thinking
Искам да кажа, че 2-рото ми дете е нон-стоп на ДГ. Виждам, че добре му влияе и съм доволна. 1-вото ми дете хич не вирееше там и я гледах до 6г. възраст. За малко бях почнала работа и я гледаше жена - ами толкоз ми бе гадно, че не съм с нея...
Обаче сега с малкия, хич не изпитвам такива скруполи.

Шани, чувствата ни са взаимни......  bouquet

За теб звездите ми говорят с последната опция - 50:50.....

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 808
Тери тръгна на ясла,а аз до края на месеца започвам работа/и съм безкрайно нещастна/.

# 42
  • Мнения: 29
Каката е ученичка, при това целодневна, а малкият от 1 месец е на ясла, преди това 7 месеца го гледа леля ми
Наложи се да се върна на работа още зимата Sad

# 43
  • Мнения: 7 201
Гледам си го все още.Като не може да вирее в ДГ и е все болен.  Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Гледах си ги сама, а сега са само по половин ден на училище.
Децата много бързо се променят докато растат и искам да съм пряк свидетел на тяхното най-бързо развитие. Кариерата не е сериозен проблем, защото мога през целия си останал живот да се занимавам с нея. Но децата ми ще пораснат и всеки ще си поеме пътя. Поне в началото да съм с тях, а вече сами започват да се справят все по-добре. Едно, че съвестта ми е чиста, и друго, мога сравнително спокойно да се развивам.
Да е жив и здрав таткото, че се грижи толкова години за нас.

Общи условия

Активация на акаунт