Къде е(са) детето(децата)ви? (деца до първи клас)

  • 2 634
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Къде е(са) детето(децата) ви?(деца до първи клас)

Опции:

# 60
  • Мнения: 247
На ясла Wink

# 61
  • Мнения: 27 524
Лично аз предпочитам да си гледам децата и колкото е възможно по-късно да започна с ДГ.

Също, даже бих я пропуснала или евентуално една преди първи клас, все пак да свикне. Гледаме си го у нас, с мъжа ми си работим вкъщи. Твърдо съм против яслите, а за детските градини съм ЗА по принцип, но да се пречупи през детето - ако е като моето - чувствително, плахо и плашливо - не. Ако е буйно, непукистче, контактно и живо - за.
Отделен е въпросът, но не и маловажен, че не всеки има възможност да си остане вкъщи и да го/ги гледа... Ако не можех, сигурно щях да го пусна, защото тук няма кой да ни помага. На нашите бих го оставила, на свеки - не  Mr. Green

# 62
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз си гледам детето.
Работя отвкъщи и това с което съм се захванала изисква толкова време, колкото аз си реша!

# 63
  • Мнения: 46 403
На 3г. и 1м. тръгна на градина.

Предпочитам да си я гледам до предучилищна и щях да направя всичко възможно, но желанието й да ходи на градина е огромно и всичко друго остана на заден план Tired

# 64
  • Мнения: 37
Малкия е на детска градина, а баткото на училище.
Работя на 4 часа за да успявам да ги взема навреме (нямаме кой да ни помага)

# 65
  • Мнения: 186
Понеже сме сами-нямаме баби и дядовци при нас,малката е на ясли,а баткото е вече ученик,но преди това беше на детска градина.

# 66
  • Мнения: 3 886
На детска в останалото време аз си ги гледам Peace

# 67
  • Oslo
  • Мнения: 659
Малкият е на градина, баткото(10г.) го взима и води според моите смени. Без неговата помощ едва ли бих се справила, нямаме баби никакви.

# 68
  • Мнения: 16
На грдинка е работното ми време е доста ,но после прекарвам изцяло времето си с него понякога наистина  се затъжвам страшно и ми си ще да спра работ но уви

# 69
  • Мнения: 3 153
Ами последните 3 седмици ние си го гледаме с баща му...............иначе на детска, като не са в стачка!

# 70
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
На градина по принуда. Не градя кариера, не съм такъв тип.   Ако можех да си остана в къщи, мисля че бих осигурила на децата си доста по-пълноценно прекарване на времето, отколкото ДГ.

# 71
  • Мнения: 8 917
До 3 години с детегледачка, а вече и на градинка Peace

# 72
  • Мнения: 5 362
На ясла,а после живот и здраве,ще е на градина Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 172
Гласувах с опцията - на детска градина, а иначе бих искала да мога да си позволя 50/50 - аз/градина, но за сега не е възможно.
Гледах го сама до 2г. и 9 месеца, после за около месец и половина - бабите го гледаха у дома, а сега, съвсем от скоро - на детска градина.

Общи условия

Активация на акаунт