Къде е(са) детето(децата)ви? (деца до първи клас)

  • 2 633
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Къде е(са) детето(децата) ви?(деца до първи клас)

Опции:

  • Мнения: 11 607
Скъпи мами.......Имам едно питане,което не искам да се превръща в полемика, дискусия(който желае да си отвори друга тема за дискусии), а ще съм благодарна ако се включите в анкетата - къде са децата ви,докато вие работите(а може и да не работите и да сте си в къщи с децата)? Или по друг начин казано - Децата или кариерата????

При мен важи последната опция - т.е. имам гъвкаво работно време и не винаги най-малкото е на ДГ понякога ходи, понякога е при мен. Въпреки,че в последно време по-често ходи на ДГ,а не е в къщи. Но общо взето ако имам възможност предпочитам да е при мен.  Големите са ученици и тях не ги включвам в анкетата.

Лично аз предпочитам да си гледам децата и колкото е възможно по-късно да започна с ДГ. Как е при вас? Ако съм пропуснала някоя опция - ще я добавя.

Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 723
На детска градина.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз гледам детето си  bouquet

# 3
  • Мнения: 605
И двете са на детска градина.

И двете баби/дядовци работят
Детегледачка - не можах да намеря, а между нея и градина за тази възраст предпочитам градината.
Работи ми се  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 229
На детска градина.
Работното ми време позволява да я взимам рано и след това сме заедно.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Доскоро майка ми я гледаше, но тръгна на градина. Аз я гледах до 2,4 години.

# 6
  • Мнения: 3 479
Матей започна да ходи на градина на 3г и 9м, дотогава го гледах аз. Криси ще си го гледам и него до 3г в къщи, после и той ще тръгне на градина.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гледам си го...на 3 е

# 8
  • Мнения: 1 470
Големите са на училище естественно,а тази година ги записах и на занималня...Малкият предпочитам да е на ДГ,в случая за сега ясла,и не защото няма кой да го гледа,а заради програмите на обучение там...Но като цяло работното ми време е много относително,и когато не съм на работа,винаги съм с тях...

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
На детска градина.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На детска градина.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 107
Ех, сбърках гласуването, помислих първоначално, че става дума къде са децата сега по време на стачката..... ooooh! Може ли да се добави опция за коригиране на глас към анкетата?

# 12
  • Мнения: 1 580
На детска градина

# 13
  • Мнения: 14 133
 На детска градина.

# 14
  • Мнения: 1 520
Моето е на детска градина.
А аз още нямам работа.

Но според мен средата там след третата годинка е по-интересна, обучителна и занимателна за едно дете.
А моето е от обожаващите градината и всеки ден си тръгваме след хиляди обяснения и обещния, че утре пак ще е там.

Общи условия

Активация на акаунт