Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 469 отговора

ВАРНА

Станах свидетел на разговор между деца-тинейджъри по случайност.Оттам ми дойде идеята да питам кои са имената,който ви дразнят като звучене или ви се струват нелепи и съответно  няма сила на Земята,която да ви накара да си кръстите собствените деца с тях.
  ПП:Дано никой от нас не открие името си сред посочените в темата,все пак. Smile
Цитирай

Белгия/София

О, много са... но това не означава, че не са хубави. Ще ги събера и пак ще пиша  Peace
Цитирай

София /Абсурдистан

Имаше такава тема за странни имена, потърси, ще видиш  Smile
Цитирай

Собственото си име най-много мразя.
Цитирай

Собственото си име най-много мразя.

И аз съм така.Направо го ненавиждам колкото и да ми казват че е хубаво и не особено срещано.Даже исках да си го сменя.
Цитирай

Не бих си кръстила детето Пенка или Иванка, нито пък Ванеса.
Цитирай

Валери,Добрин,Стефка,Янчо,Димчо,Недка,Камелия,Андрей,охххххх тези на прима виста се сещам.
Цитирай

ВАРНА

Давайте по-конкретно,момичета.Знам ,че в-сът е деликатен/дано няма засегнати/,но все пак досега не сте споменали моето име Smile,така че -давайте,пишете.
 Аз ,например, упорито се съпротивлявах да си кръстя детето Петя,макар мъжът ми да  подхвърляше предложението си редовно.
Други недолюбвани имена-Жечка,Живка,Борислава,Дара,...
Цитирай

Варна (разжалвана софиянка)

Енчо, Младенчо, Йорданка, Стефка, Наташа, Ангелина, Бистра, Буба, Бойко, Веска, Ваня, Горан, Евдокия, Елвира, Елка, Емил, Живка, Желязко, Илко, Илиян ще ги казам по азбуката. Засега пътвите десет  Laughing
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Изключително противно име ми е Станимира  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Цитирай

Sofia

Грую, Спиридон, Горана, Харалампи, Курти  Wink
Цитирай

Русе

Не харесвам едновремешните 5 буквени
Цонка, Гинка, Ганка, Донка, Цанка, Данка, Бонка, Бинка, Минка и разни такива.........  Sick
Цитирай

Ивайло, Виктор, Виктория, Симона, Райна, Камелия, Стефани, Ванеса, Мария, Йордан, Рангел и много има още.
Цитирай

София

Тези, които са "модерни" в момента и за които най-често се пускат теми в Майките - Симони, Ванеси и т. н.
Цитирай

Пена, Гоца, Вуте....и ей такива стари и противни ...

Пешо, Тошо, Гошо, Мишо, Геле ...вместо - Петър, Тодор, Георги, Михаил, Ангел..

...от съвременните - Светослава,  Десислава, Мирослава, Доброслава, Бранимир\а, Станимира \и други подобни "слави" и "мири", Христофор, Дилян, Стоян, Найден

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 469 отговора