Нехаресвани имена

  • 34 149
  • 469
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 640
  Станах свидетел на разговор между деца-тинейджъри по случайност.Оттам ми дойде идеята да питам кои са имената,който ви дразнят като звучене или ви се струват нелепи и съответно  няма сила на Земята,която да ви накара да си кръстите собствените деца с тях.
  ПП:Дано никой от нас не открие името си сред посочените в темата,все пак. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
О, много са... но това не означава, че не са хубави. Ще ги събера и пак ще пиша  Peace

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Имаше такава тема за странни имена, потърси, ще видиш  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 161
Собственото си име най-много мразя.

# 4
  • Мнения: 4 435
Собственото си име най-много мразя.


И аз съм така.Направо го ненавиждам колкото и да ми казват че е хубаво и не особено срещано.Даже исках да си го сменя.

# 5
  • Мнения: 1 446
Не бих си кръстила детето Пенка или Иванка, нито пък Ванеса.

# 6
  • Мнения: 1 813
Валери,Добрин,Стефка,Янчо,Димчо,Недка,Камелия,Андрей,охххххх тези на прима виста се сещам.

# 7
  • Мнения: 1 640
Давайте по-конкретно,момичета.Знам ,че в-сът е деликатен/дано няма засегнати/,но все пак досега не сте споменали моето име Simple Smile,така че -давайте,пишете.
 Аз ,например, упорито се съпротивлявах да си кръстя детето Петя,макар мъжът ми да  подхвърляше предложението си редовно.
Други недолюбвани имена-Жечка,Живка,Борислава,Дара,...

# 8
  • Мнения: 376
Енчо, Младенчо, Йорданка, Стефка, Наташа, Ангелина, Бистра, Буба, Бойко, Веска, Ваня, Горан, Евдокия, Елвира, Елка, Емил, Живка, Желязко, Илко, Илиян ще ги казам по азбуката. Засега пътвите десет  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 447
Изключително противно име ми е Станимира  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 10
  • Мнения: 136
Грую, Спиридон, Горана, Харалампи, Курти  Wink

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не харесвам едновремешните 5 буквени
Цонка, Гинка, Ганка, Донка, Цанка, Данка, Бонка, Бинка, Минка и разни такива.........  Sick

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ивайло, Виктор, Виктория, Симона, Райна, Камелия, Стефани, Ванеса, Мария, Йордан, Рангел и много има още.

# 13
  • Мнения: 3 447
Тези, които са "модерни" в момента и за които най-често се пускат теми в Майките - Симони, Ванеси и т. н.

# 14
  • Мнения: 2 673
Пена, Гоца, Вуте....и ей такива стари и противни ...

Пешо, Тошо, Гошо, Мишо, Геле ...вместо - Петър, Тодор, Георги, Михаил, Ангел..

...от съвременните - Светослава,  Десислава, Мирослава, Доброслава, Бранимир\а, Станимира \и други подобни "слави" и "мири", Христофор, Дилян, Стоян, Найден

Общи условия

Активация на акаунт