Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 окт. 2007, 03:28 ч.

Опитвали ли сте някакви наркотични вещества?Ако да, какви?

• 14 908
  • 241
  •   1
Отговори
Та това ми е въпроса ...  / да отбележа, че към наркотичните вещества включвам и тревата, защото има хора, които не я смятат за наркотик /
За тези, които са опитвали, хареса ли ви?Защо (не) ?
Поради каква причина решихте да провате?
И ако може кажете на колко години бяхте ...

пс.Сори ако скоро е имало такава тема.Помня, че преди мноооого време имаше тема за тревата, но от тогава форума се е разрастнал доста ... 

# 1
Опитвала съм трева и не ми е харесало.Това беше в младежките ми години.Бях твърдо решена да опитам,след като виждах веселбата,която си правеха няколко мои съученички след употребата на една цигара.Е....при мен резултатът беше с обратен ефект.Сдухах се,беше ми гузно за това ,че дори съм си помислила да опитам.....И така-отказах се от тази кариера Mr. Green Laughing

# 2
Това в подписа е брат ми.Не правя статистика за агенция или нещо от сорта.
Интересна история ме поддтикна да направя темата.Една съученичка ми разказа как по-голямата й сестра е взела трева и са пушели заедно с родителите й /по желание на родителите/ и бях доста учудена, че хора на възраст,де'т се вика,  са проявили желание да отпитат /някъде на около 40-45 години са/ Та стана ми интресно как е при вас, по-големите, защото ми е направило впечатление, че много за много възрастни това е тема табу, имат някакви предразсъдъци, които са им насадени и категорично отхвърлят тревата, примерно, без дори да са опитвали  newsm78

# 3
Не съм опитвала никога. Става ми гадно дори само от идеята  Sick

# 4
Една съученичка ми разказа как по-голямата й сестра е взела трева и са пушели заедно с родителите й /по желание на родителите/ и бях доста учудена, че хора на възраст,де'т се вика,  са проявили желание да отпитат /някъде на около 40-45 години са/ 

Ми те следващия път ще я накарат да им купи кока да си смръкнат.

# 5
Една съученичка ми разказа как по-голямата й сестра е взела трева и са пушели заедно с родителите й /по желание на родителите/ и бях доста учудена, че хора на възраст,де'т се вика,  са проявили желание да отпитат /някъде на около 40-45 години са/ 

Ми те следващия път ще я накарат да им купи кока да си смръкнат.
Не ми се вярва ...  пък и коката трудно се намира.Както й да е,Аз я питах дали им е харесало, тя ми каза, че не.Просто хората са искали да опитат и да изместят общоприетото мнение за тревата и да си изградят свое.

# 6
Имаше такива теми три поне, едната от които с анкета...

# 7
Не съм опитвала никога. Не ме и влекат дори само от любопитство.

# 8
  • Варна
[color=blackЕдна съученичка ми разказа как по-голямата й сестра е взела трева и са пушели заедно с родителите й /по желание на родителите/ и бях доста учудена, че хора на възраст,де'т се вика,  са проявили желание да отпитат /някъде на около 40-45 години са/ [/color]

Това може да е своеобразен начин за възпитание... Струва ми се донякъде даже и интересен.

# 9
за много възрастни това е тема табу, имат някакви предразсъдъци, които са им насадени и категорично отхвърлят тревата, примерно, без дори да са опитвали  newsm78

Mного знаеш кой какво пробвал. Престарелите хора на 40-45 също са били млади някога, и то точно в хипи времената.

А за категоричното отхвърляне на нещо неизпробвано в тази сфера съм с две ръце за. То иначе всеки втори си мисли, че за него не важат опасностите и че ще е голямото вселенско изключение, но нещата не стоят точно така.

По въпроса дали съм опитвала: не. Движих се в дрогарска среда около две години. Отвращават ме пияни и дрогирани хора. И не смятам тревата за безопасна. Една приятелка я диагностицираха с шизофрения, отключена от трева. Не си струва няколко часа идиотско замъгление да се плащат с цял живот зобане на Зипрекса. 

# 10
Не съм опитвала никога. Не ме и влекат дори само от любопитство.
И аз така.

# 11
Една приятелка я диагностицираха с шизофрения, отключена от трева. Не си струва няколко часа идиотско замъгление да се плащат с цял живот зобане на Зипрекса. 

Интересно ми стана, че има връзка между двете. Аз също имам приятелка с диагностицирана шизофрения. И като събера две и две, твърде е възможно и  нейната да е отключена от това, защото тя преди това пушеше доста. При нея го има наследствения фактор, не знам дали ако не беше пушила, пак щеше да се отключи.

# 12
  • Варна
Само трева съм опитвала и установих , че не е за мен !

# 13
  • Между гори и планини
Не, никога.
Обаче съм била свидетел на деградацията на два живота в следствие на кокаин и хероин.
Гледката не беше особено приятна, но много, много поучителна.

# 14
Та това ми е въпроса ...  / да отбележа, че към наркотичните вещества включвам и тревата, защото има хора, които не я смятат за наркотик /
За тези, които са опитвали, хареса ли ви?Защо (не) ?
Поради каква причина решихте да провате?
И ако може кажете на колко години бяхте ...
Да, опитвала съм доста наркотични вещества - извьн марихуаната...
Харесваха ми, затова ги употребявах няколко години.
Реших да пробвам, защото имах желание. Бях на 15 години тогава.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт