Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета  Smile
Търся такъв ключодържател http://www.mothercare.com/gp/product/B000O6WT40/ref=sc_plp_c_2_0 … ance&mcb=core
От магазина на mothercare ми обясниха, че тази стока не била предназначена за българския пазар  Shocked и не могат да ми я доставят  Crossing Arms.
Ако някой има идея от къде можем да се сдобием с таквоз чудо да каже, че много искаме да зарадваме тати  35
 Peace
Цитирай

USA

Свържи се с мамите Англия. Те могат да ти помогнат с поръчката.
Цитирай

София

На нашия пазар,не съм виждала такъв ключодържател,но има подобни.
Цитирай

Търся такъв ключодържател http://www.mothercare.com/gp/product/B000O6WT40/ref=sc_plp_c_2_0 … ance&mcb=core
От магазина на mothercare ми обясниха, че тази стока не била предназначена за българския пазар  Shocked и не могат да ми я доставят  Crossing Arms.
Ако някой има идея от къде можем да се сдобием с таквоз чудо да каже, че много искаме да зарадваме тати  35
 Peace

Много ми харесва и на мен. Ще следя темата.
Цитирай
 Peace
Страхотен е! И аз ще следя темата! успех! Peace
Цитирай

Sofia

За съжаление не съм виждала подобен ключодържател ooooh!
обаче да попитам,зашо цените в софийските магазини на марката са двойни #Cussing out
Цитирай

Where troubles melt like lemon drops

Много е хубав наистина.

Е що за отговор е това!?!
Щом са представители на марката, би трябвало да могат да  го доставят.
Цитирай

Do mama Iga

Zdravei az jiveia v uk i skoro 6te se pribiram za malko kum bg i eventualno bix ti pomognala no vijdam 4e zasega e out of stock za internet poru4ka a dnes xodix do blizkia do nas magazin na mothercare i tam go niama6e v nali4nost. Ako se poiavi predi da sum se pribrala do 25 oktomvri moga da ti go kupia. Pi6i ako te ustroiva. Very Happy
Цитирай
Много подобни на този съм виждала в Технополис - Младост4.
За съжаление абсолютно не си спомням фирмата, но се намира до часовниците, с/у детския кът.
Имат много интересни неща.
Може и по тел. да ги попиташ ако ти е далече
Цитирай
Do mama Iga

Zdravei az jiveia v uk i skoro 6te se pribiram za malko kum bg i eventualno bix ti pomognala no vijdam 4e zasega e out of stock za internet poru4ka a dnes xodix do blizkia do nas magazin na mothercare i tam go niama6e v nali4nost. Ako se poiavi predi da sum se pribrala do 25 oktomvri moga da ti go kupia. Pi6i ako te ustroiva. Very Happy
Pamilia, ще те затрудня  ли много ако те помоля и за нас да вземеш един   newsm53

Цитирай

София

pamilia много благодаря за предложението   bouquet
ако получат и няма да те затрудня много ще бъде чудесно  Hug
 Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.