Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

България / Варна

Здравейте мами,
Знаете ли какво представляват тези стопери на чекмеджета и вратички, как се поставят и съответно дали повреждат мебелите(тоест с винтове разни напр.)? Моето хлапе сега това е открил...хваща се за вратчките на кухнята и увисва на тях подскачайки #Milti, същата работа и с чекмеджетата на скрина, но се притеснявам, че почна да измъква разни непозволени за него неща....за да ги преместя , нямам достатъчно място в къщи.
Цитирай

София

Не сме слагали такива неща, при нас работа вършеше тиксото Mr. Green. Но по принцип не увреждат нищо по мебелите. Виж в сайта на ДАНЕТ, там можеш да видиш какво представляват.
Цитирай

Има такива неща на "Чико", представляват лента, която се залепя за вратичката и стената на шкафа или хладилника, дори е предвидено за капака на тоалетната, който бебетата често повдигат, бъркат вътре или пускат там какво ли не. Тези не повреждат мебелите. За други не знам, само на тези съм обръщала внимание. На двата края, където са "лепенките" има някаква цветна украса. Виж в магазини, в които се предлагат продуктите на "Чико". Не знам във Варна къде се продават.
Цитирай

Еклесиаст

Има в Мосю Бриколаж, има и упътване с тях, използвам ги и съм доволна
Цитирай

Аз ползвам такива от Штъркел, вършат работа и нищо не повреждат.
Цитирай

София

Купих на Чико няколко вида, но тиксото вършеше по-добра работа. Иначе можеш да провериш в Данет Peace
Цитирай

София

На Чико не повреждат мебелите.
Иначе гледах и други модели, които е необходимо да се закрепят със самонарезни винтове, и според мен определено не е добро решение.
Цитирай

Германия

Има залепващи се има и такива с винт, за които трябва да се пробие шкафа. Ние избрахме първия вариант и сме много доволни, иначе малката всичко изваждаше от шкафовете и се побърквах да нареждам всеки ден...   Wink Сега не бърка никъде. Лепенката после не оставя никакви следи на шкафа.  Peace
Цитирай

Плевен

Има в Мосю Бриколаж, има и упътване с тях, използвам ги и съм доволна

PeaceИ не повреждат шкафовете
Цитирай

Живея- на пук на всичко:)

А от М-р Бриколаж как са цените? Каква опаковка?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.