Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 окт. 2007, 09:45 ч.

Чорапогащниците! Тези така красиви, но нетрайни женски аксесоари...

• 5 801
  • 75
  •   1
Отговори
Най - противно и финансово орязващо ми е времето на чорапогащниците - късна есен и ранна пролет!
Един чорапогащник 20дена го късам за 3 дена... Понякога и толкова не изкарва  #2gunfire
Затова си купувам евтини чорапогащници (3-5лв.), че поне да не ме е яд, че съм скъсала нещо на стойност 15лв., което вече няма и да става за друго, освен за бесене  #Cussing out
Въпроса ми е късате ли си чорапогащниците? Laughing Колко често си купувате и давате ли пари за скъпи такива?
Аз скъпи взимам само фигурални по 40дена, белкем издържат поне 5-6 обувания.  Twisted Evil

Моля и да споделите марки, от които сте доволни, и въобще впечатления, а може и весели скъсани случки  Hug

# 1
  • София
Е как успяваш бе жена Shocked Аз с един чорапогащник почти без изключение мога да изкарам един сезон, в общи линии ги хвърлям, защото са се износили, а не защото съм ги скъсала. Отделно искам да ви кажа, без да ми се смеете, че имам един чорапогащник, адски дебел, като клин, фигурален, който ми е от първи курс студентка!!! В момента съм на 28 Mr. Green Не е мръднал! Вярно, че го обувам не повече от 10 пъти годишно, но все пак това са 10 години!
Изключение прави един сезон, преди около 2 години, когато имаш едни ботуши - е нямаше начин да не сменям чорапи на всяко обуване, защото ми ги късаха отпред на пръстите. Изхвърлих ботушите и си реших проблема Laughing

# 2
Дълги пръсти на краката и остри обувки... Ето как успявам  #Cussing out Макар, че ноктите винаги ги изрязвам много късо, ама.... съТба!!
А понякога много се кефя като си дръпна чорапогащника да си го 'настаня' да ми е удобен и като се храсне някой разпор с размера на юмрука ми  Mr. Green И естествено нямам навика да си нося резервни  Joy

# 3
  • София
Дълги пръсти на краката и остри обувки...
И аз нося остри обувки, но пък всички крайници са ми късички hahaha То било далаверка Mr. Green

# 4
Дълги пръсти на краката и остри обувки... Ето как успявам  #Cussing out Макар, че ноктите винаги ги изрязвам много късо, ама.... съТба!!
А понякога много се кефя като си дръпна чорапогащника да си го 'настаня' да ми е удобен и като се храсне някой разпор с размера на юмрука ми  Mr. Green И естествено нямам навика да си нося резервни  Joy
Вероятно взимаш една идея по-малък размер и затова се късат така бързо.

# 5
  • София
При мен е същата история  #2gunfire Много бързо ги късам.

# 6
Късам многоооо,дори когато ги обувам понякога забивам пръсти и................. Twisted Evil
Аз съм мела4ка за 4орапогащници  Mr. Green

# 7
Вероятно взимаш една идея по-малък размер и затова се късат така бързо.

Вероятно ми препоръчват винаги 1-ви - 2-ри размер да нося, аз си купувам винаги четворки, че с тия лопатари  Mr. Green
Та не е това причината... Все пак не си купувам чорапогащници от вчера  Peace
Вероятно лош късмет....  Crazy

# 8
  • София
Много бързичко ги късам.Само за няколко дни/часа и взимам нов.

# 9
През последните години почти не нося,но преди,когато си купувах,да,често ги късах.

Имам една комшийка,която ходи винаги с поли-средна дължина или дълги,но винаги е със скъсан чорапогащник.Много противна гледка Sick Не ги ли вижда,докато се обува,или после в огледалото-незнам,но така ще я запомня Laughing

# 10
  • София
И аз като теб - късам ги много бързо и по тази причина рядко купувам скъпи чорапогащници.

# 11
През последните години почти не нося,но преди,когато си купувах,да,често ги късах.

Имам една комшийка,която ходи винаги с поли-средна дължина или дълги,но винаги е със скъсан чорапогащник.Много противна гледка Sick Не ги ли вижда,докато се обува,или после в огледалото-незнам,но така ще я запомня Laughing

Joy
Възрастна ли е комшийката ти?  Laughing

# 12
Ужасно много късам Rolling Eyes Майка ми все ми се чуди как успявам. Вариантите са безброй, като най-често срещаните са:
-Да ми се е счупил нокът и да задера чорапогащника - гледката е грозна.
-Да закача чорапогащника на пръстена си.
-Да бързам много и да го съдера на някоя мебел, случайно изпречила се пред мен.
-В обувките - не са ми дълги пръстите, а като се събуя и гледам две огромни дупки на палците...
-почеша се настървено и разкъсвам чорапогащника.
И бездруго не ги обичам...

# 13
Ужасно много късам Rolling Eyes Майка ми все ми се чуди как успявам. Вариантите са безброй, като най-често срещаните са:
-Да ми се е счупил нокът и да задера чорапогащника - гледката е грозна.
-Да закача чорапогащника на пръстена си.
-Да бързам много и да го съдера на някоя мебел, случайно изпречила се пред мен.
-В обувките - не са ми дълги пръстите, а като се събуя и гледам две огромни дупки на палците...
-почеша се настървено и разкъсвам чорапогащника.
И бездруго не ги обичам...

И аз не ги обичам, ама пусто, необходими са ни...  smile3515

# 14
А като си го закачите слагате ли му лакче за нокти  Laughing, за да можете да продължите да го носите??  Twisted Evil

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт