За пръв път в детската градинка - 3

  • 13 487
  • 360
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 722
Ню, май предпочитам да ме обиди  Laughing
Бързо оздравяване на Гери.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 097
И Калина вече е здрава и от утре е на градина. Желание все още има, но да видим утре като тръгнем за градината...
До края на седмицата обаче и нашата градина ще излезе в стачка. Добрата новина е, че в работата ми организират гледане на децата, които няма кой да ги гледа заради стачката. Ще освободят помещение и ще наемат студентки да гледат децата. Калина ще е много доволна - с мама на работа... Grinning

Успешна седмица на всички, по-малко болни дечица и да споделяме повече хубави неща!

# 62
  • Мнения: 607
Хора,нашата градина стачкува вече трета седмица.Направо вече съм бясна.Няма ли да свършва най-после тази стачка?????????????????

# 63
  • Мнения: 3 537
И Калина вече е здрава и от утре е на градина. Желание все още има, но да видим утре като тръгнем за градината...
До края на седмицата обаче и нашата градина ще излезе в стачка. Добрата новина е, че в работата ми организират гледане на децата, които няма кой да ги гледа заради стачката. Ще освободят помещение и ще наемат студентки да гледат децата. Калина ще е много доволна - с мама на работа... Grinning

Успешна седмица на всички, по-малко болни дечица и да споделяме повече хубави неща!
Браво на шефа ти!Това е добра идея. Peace

# 64
  • Мнения: 1 246
Моми4ета,и Али е болна.СноЩи вдигна 39.8 Т.Ходи цяла седмица на градина,зарадвах се,ама неееее,не може да бъде толкова хубаво.
И сега е пак в къЩи,после пак Ще има рев и 4удо. 3 седмици на градина_ 2-ри път болна.Не знам как Ще я караме с градината така.
Бързо оздравяване, на вси4ки болни де4ица.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Първият ден ни е минал добре в градината,но имаме ново 20.От утре ефективна стачка Shocked
Досега ремонт,сега стачка ooooh!

# 66
  • Мнения: 3 576
Ние днес бяхме на детски клуб.
Моя от сутринта се опитваше да ме побърка и успя.
За следобяда си викнах майка ми да го гледа, защото имам чуството, че е подивял - преди не беше така като си седяхме вкъщи, а сега не го свърта.... иска да играе с деца, да беснее...

Айде вече да свършва тая стачка!!  #Cussing out
Първи ден ни е на нас  Embarassed, ама не се виждам как ще изкарам още дълго така....

# 67
  • Мнения: 2 722
Плуването за пръв път при нас е минало успешно. Сподели че е плакал. Като го попитах защо - не ми харесва. Кога ще ходиш пак на плуване - утре  Laughing
Не му харесало, че всички трябвало да пляскат с краката, и той като пляскал във водата с ръце, госпожата му казала - А, не така!
Бре, докачлив момък  Joy

А нашата градина излиза в безсрочна стачка от четвъртък  Cry

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нати, твоят шеф голям пич, бе  Laughing Бравос!
Ние сме доста колеги с малки деца и предложихме  същия вариант, само без жена да ги гледа, а да се редуваме, който от нас е свободен. Ама шефката помисли, че се майтапим  Tired
Трудното е, че често сме на работа до по - късно и взимането от градината се превръща в проблем.

Днес за първи път рева и като я взимах  ooooh! /че са ни малко сутрешните сцени/. Госпожата ми каза, че всеки път, като чуела звънеца и мислела, че съм аз. Да, но аз отидох в 17.50 и вече бяха само три деца. Тези родители в колко си тръгват от работа, направо се чудя  newsm78

# 69
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, да се разпиша и аз. Георги продължава да ходи с желание на градина и даже вече се е научил да пее "Зайченцето бяло", а с мен категорично отказваше да пее преди - явно общуването с другите деца си казва думата  Grinning
 В нашата градина се носят слухове, че щели да стачкуват пак от другата седмица, но още не се знае.
 Нати, шефа ти е супер, браво на него! Laughing

# 70
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Вече трета седмица стачка Tired....чудя се дали Рони изобщо е ходила на градина newsm78...а пък тя със сигурност е забравила вече какво беше ooooh!...Добре, че чета редовно темата, та си припомням радостите и проблемите с тръгването на градина Mr. Green.

# 71
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И нашата градина е в безсрочна стачка. За почти месец откакто е тръгнал на градина му се събират общо 7 дена (2 дена ходи, 5 почива  Crazy). Трудно се адаптира, преодоля страха, че ще го изоставя, знае, че ще си го взема, ама пак си плаче. При нас определено се заформя проблем с едната учителка  Sad. С другата никакъв проблем, даже сутрин като види, че тя е на смяна спира и да мрънка, но при другата са истерии и чудо... Помолиха ме официално да си го взимам още известно време на обяд, при единственият ни опит да спи там, сутринта по-свестната е била на смяна, приспала го без проблем, ама моето диване се събудило след половин час (когато е застъпила другата госпожа), разпищяло се и събудило всички деца... Не могли да го успокоят и ми звъняха по телефона, търчала съм като луда до детската градина...

# 72
  • Мнения: 46 508
... даже вече се е научил да пее "Зайченцето бяло" ...

Браво  Grinning
София знае няколко песни, но само първите думи, после импровизира  hahaha имам чувството, че не ги чакат да научат една, а ги заливат с много  Thinking не знам дали това е начина  Tired
Бях много скептична поотношение на английския в 1 група и снощи на шега я питах, имахте ли английски и тя взе да си сочи палеца и да повтаря нещо, ама аз нали съм си зле с езиците  Mr. Green отварям речника и  Shocked детето ми говори английски Joy

Иначе минаха 5 дни, от както я чух да говори носово, но нищо повече, дано се е разминала с боледуването Praynig

При нас нищо не се говори за стачка.

Нати, браво на шефа ти  Simple Smile


# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нати, браво на шефа ти (пиша му 6-ца). От снощи непрекъснато го хваля. Ех, ако всички работодатели бяха като него.....

# 74
  • Мнения: 1 280
      Здравейте, момичета! На нас ни е мноооого трудно с градината. Такъв рев и като бебе не е ревал /а си беше доста ревливо бебе/. Градината стачкува вече втора седмица, а той продължава да се буди посред нощ и да плаче "моля те мамо няма одим децка гадина"  Sad 
      Питах учителката да не е станало нещо или ако трябва да го спра за известно време да не се стресира, а тя каза че нищо не е станало и няма нужда да го спирам, плачел само сутрин като го оставя и на обяд като му се доспи, иначе си играел. Сигурно има и други такива деца, ама аз се притеснявам много. Сутрин той пищи вътре, а аз рева пред градината  Cry
   
    Бързо оздравяване на болните дечица!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт